Promovat
Apartament 1 camera de vanzare, etaj intermediar, Buziasului,Timisoara
9
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare, in exclusivitate, un apartament decomandat, cu o camera, situat in zona Buziasului a localitatii Timisoara, judetul Timis. Zona ce ofera acces facil la numeroase puncte de interes, apartamentul aflandu-se la doar cateva minute fata de market, statie de autobuz, parc ...

1676 EUR/m2 | 34 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Totul Nou Zona Soarelui Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, 2 aparate de aer condiționat, totul nou, refăcut de la zero, cu materiale premium, su: 50 mp, situat la parter înalt, din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona.s. Apartamentul a fost renovat complet: instalatii ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu o camera mobilat si utilat etaj 1.
10
1

Vand apartament cu o camera mobilat si utilat etaj 1.

Vand apartament cu o camera decomandat, etaj 1, 32 mp utili plus balcon, mobilat si utilat, centrala termica, loc parcare, situat in spate la cafe zone 2,-Ciarda-Giroc, pret 66000 tel 0773336700

2063 EUR/m2 | 32 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Promovat
Vand pensiune functionala, pretabila si clinica sau alte activitati!
13

Vand cladire P+E, 470 mp utili, teren 800 mp, 2 fronturi stradale, acces auto, casa e compusa din 5 camere(4 au baie proprie) plus 2 apartamente co 2 camere si baie, bucataria este la comun, inpreuna cu un living spatios la intrare. in curte se afla o terasa spatioasa, loc de gratar si o piscina foarte ...

1766 EUR/m2 | 470 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, tip penthouse, zona Badea Cartan
8
1

Apartament cu 3 camere, tip penthouse, zona Badea Cartan

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Badea Cartan. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Badea Cartan, aflat la etajul 7 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 7 Etaje. Anul constructiei 2020, structura beton, ...

4244 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor
5

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736170308

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Sagului
4
122

De vanzare apartament cu 2 camere zona Sagului

Vand apartament zona Sagului , etaj 3 format din : bucatarie , hol , baie , 2 camere decomandate . Locuinta beneficiaza de izolatie termica , gresie , faianta , parchet. Imobilul se afla intr-o zona linistita dar cu acces facil catre magazine , gradinita , scoala , mijloace de transport in comun. Apartamentul ...

1429 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura
7

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, su 68 mp, situat la etajul 2, în spatele Prefecturii, centrală termică, calorifere, acoperiș refăcut, bucătăria, baia și dormitorul cu mobilier nou, geam termopan mare, camere luminoase. Toate geamurile sunt dotate cu plasă și rulouri electrice, iar la demisol există ...

2868 EUR/m2 | 68 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

4 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie boxa zona Andrei Saguna
8
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Pret: 135000 euro Tel: 0736170308

1500 EUR/m2 | 90 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

2 camere etaj intermediar Nord One Parcul Botanic
6

2 camere etaj intermediar Nord One Parcul Botanic

De vanzare un apartament cu 2 camere, situat într-un imobil nou construit, în vecinătatea Iulius Mall si Piața Unirii. Apartamentul este format dintr-un living cu zonă de bucătărie, un dormitor, o baie și o terasă. Caracteristicile apartamentului și ale imobilului sunt -clasa energetică A; -clasa confort ...

3273 EUR/m2 | 55 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie zona Parcul Doja-Maria
11
3

2 cam dec centrala proprie zona Parcul Doja-Maria

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 4 4 cu pod înalt, situat in proximitatea Parcului Doja, su 57 mp, centrala proprie pe gaz, hol intrare spațios, bucătărie, baie cu cabina de dus masaj, debara; cu boxa la demisol, pod înalt, acoperiș cu țigle, și curte in jurul blocului, ...

2175 EUR/m2 | 57 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti
1
10

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret:110000 euro, usor neg Tel: 0736170308

2200 EUR/m2 | 50 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera zona Buziasului
3
72

De inchiriat garsoniera zona Buziasului

Vand garsoniera zona Buziasului cu o suprafata de 20 mp , etaj 4 , bloc cu acoperis . Caldura se realizeaza prin Colterm .Se vinde mobilata !

1250 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie cladire istorica GARAJ zona Maria
10
6

De vanzare, 2 camere, etaj 1, suprafață utilă de 82 mp, plus boxa 9 mp și un garaj de 18 mp. centrala proprie schimbata anul trecut, clima. imobilul este situat nu departe de centru-zona Maria. Pret: 160000 euro Tel: 0736170308

1951 EUR/m2 | 82 m2

Maria, Timisoara, Timis

4 cam dec etaj 1suprafata utila 140 mp centrala proprie zona Centrala
7
7

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736170308

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

2 cam CENTRALA PROPRIE Boxa etaj intermediar zona Ultracentrala-Piata Victoriei
6
6

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 7, lift modernizat, centrală pe gaz, aer condiționat, geamuri termopan, mobilat, cu frigider, mașină de spălat rufe, suprafață 49mp, compus din 2 holuri, 2 camere, bucătărie, baie, balcon, cu boxă în subsol, zona UltracentralaPiata ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam dec centrala proprie bloc izolat parcare in curte zona Centrala
7

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc izolat, su 78 mp, centrala proprie, avand urmatoarea compartimentare: 4 camere decomandate bucătărie separată 1 baie balcon hol generos Avantaje: etaj intermediar bloc reabilitat termic centrală curte interioară ...

1782 EUR/m2 | 78 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam 100 mp centrala proprie boxa sub apartament zona Centrala
19

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 băi moderne și o bucătărie funcțională, su 100 mp, renovat integral, centrala proprie, situat la parter, intr-o cladire cu regimul de inaltine P+1E, cu o boxa de 36 mp, chiar sub apartament, instalatia electrica refacuta, zona Centrala, pe malul Begai. Pret: 275000 ...

2750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
5

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 66,6 mp utili + balcon, zona Braytim
1

Apartament 3 camere, 66,6 mp utili + balcon, zona Braytim

Blitz iti propune acest apartament cu 3 camere, situat la etajul 3, cu 66,6 mp utili și CF Timișoara. Detalii și dotări: Încălzire în pardoseală – confort sporit în fiecare cameră Compartimentare practică, cu living spațios și bucătărie open space Finisaje moderne și atenție la detalii Clădire ...

2541 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea