De vanzare garsoniera in zona Dacia
5
66

De vanzare garsoniera in zona Dacia

Oferim garsoniera in zona Dacia, foarte aprope de Piata Dacia si mijloacele de transport in comun. Garsoniera se afla la etajul 2, avand o suprafata de 24 mp

1667 EUR/m2 | 24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare Ronat Timisoara
20
2

Casa individuala de vanzare Ronat Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa moderna, in regim P+M, cu 5 camere, doua bai, garaj, pe o strada linistita in Ronat. Compartimentare parter: -hol de acces; -loc de depozitare sub casa scarii; -camera de zi; -dormitor; -baie mare, cu cada si geam de aerisire; Compartimentare mansarda: -trei ...

2231 EUR/m2 | 134 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona 0, langa Parcul Carmen Silva
7
1

Apartament 2 camere, Zona 0, langa Parcul Carmen Silva

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Balcescu- Elisabetin, pozitie excelenta, la 5 minute de centru, situat la parter intr-un imobil P+1. Ideal pentru un stil de viata confortabil sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de centru, parcuri, scoli, ...

1576 EUR/m2 | 38 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere, 2 bai în Piața Unirii, Timișoara
10
5

Apartament cu 4 camere, 2 bai în Piața Unirii, Timișoara

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare un apartament de 4 camere, situat ultracentral, chiar în inima Timișoarei – Piața Unirii. Proprietatea impresionează prin spațiul generos, lumina naturală abundentă și terasa un loc ideal pentru relaxare sau amenajare personalizată. Detalii proprietate: Localizare: ...

2199 EUR/m2 | 100 m2

P-ta Unirii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Renovat Complet.Finisaje Premium.Etaj 2.Disponibil Imediat!!!
18
7

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

2 camere  zona Complex studentesc - Olimpia
8

2 camere zona Complex studentesc - Olimpia

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat în zona Complexului Studentesc - Olimpia, la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla. Este model confort 1, semidecomandat si are suprafață utilă 48 mp cu balcon de 4 mp living cu acces spre balcon, hol secundar, dormitor, baie cu cada si geam, ...

1873 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Disponibil Imediat!
12

Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Disponibil Imediat!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, in spate la Benzinaria Eso, la etajul 1, bloc integral din caramida, incalzirea este prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat in fiecare camera, se vinde complet mobilat si utilat cum se vede in poze, disponibil ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Casa Individuala.Braytim.Zona Muzicescu.4 dormitoare
19
1

Casa Individuala.Braytim.Zona Muzicescu.4 dormitoare

Vand casa individuala in zona Braytim Muzicescu, pe parter + mansarda, la asfalt , cu toate utilitatile, cu 5 camere, integral din caramida, cu o suprafata utila de 175 mp , se vinde cum se vede in poze. Pret 270.000 euro negociabil Tel. 0734744765

1543 EUR/m2 | 175 m2

Timisoara, Timis

Bucovina 2 camere semidecomandat 2 balcoane CT,AC,58 mp utili
20

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Bucovina. Este model mare la 5789 mp utili si 6429 mp total. Se afla la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla si dispune de centrala proprie pe gaz clima 2 balcoane mari (plus un balcon mare comun cu alte 2 apartamente pe casa scarii ...

1707 EUR/m2 | 58 m2

bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iulius Mall. Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iulius Mall, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Structura beton, material zidarie beton si ...

1680 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Complexul Studentesc
16
1

Apartament 1 camera Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera situat in Complexul Studentesc la etajul 8 din 8 cu lift nou intr-un bloc anvelopat cu o suprafata utila de 35 mp. Apartamentul este renovat si modificat, bucataria a fost mutata pe hol, iar fosta bucatarie transformata in camera de luat masa mai ...

2343 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
7
7

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Aradului bloc nou, apartament 2 camere+ loc parcare
17

Aradului bloc nou, apartament 2 camere+ loc parcare

Va oferim spre vinzare un superb apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou, loc de parcare trecut in CF individual, se vinde cu mobila de bucatarie. Pret solicitat de proprietar de 120000 ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Casa Individuala.In Oras.Proiect Modern.Car Port
16
1

Casa Individuala.In Oras.Proiect Modern.Car Port

De vanzare casa individuala in Oras, in zona Buziasului, la 5 minute de Aem, un proiect modern cu 4 camere, finalizat, car port pentru 2 masini, curent trifazic, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, acoperisul este tip terasa care este circulabila si are prevazuta instalatie ...

2506 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!
10

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026 chiar in spate la benzinaria ESO, integral din caramida, la etajul 1, cu incalzire prin pardoseala, la stadiul acesta se mai pot alege finisajele, loc de parcare inclus. Pret 88.000 euro Tel. 0734 744 765

2047 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Braytim.Calitate.Pompa de caldura.Panouri solare 10KW
19
4

Braytim.Calitate.Pompa de caldura.Panouri solare 10KW

Varianta 1: De vanzare duplex cu 5 camere, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica de 10 cm vata bazaltica, integral din caramida, constructie 2026, finalizata, disponibil imediat, incalzirea este prin pardoseala cu pompa de caldura si panouri solare de 10 KW, finisajele sunt de cea mai buna calitate, ...

2231 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere langa Prefectura Timis decomandat amenajat centrala proprie
8

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat langa Prefectura Timisoara vis- -vis de Posta Mare. Apartamentul se afla la etajul 5, intr-un bloc cu 6 etaje si izolat termic (construit în anii 70, dotat cu lift). Avand o suprafata utila de 46 mp, apartamentul este compus din 2 camere (sufragerie- ...

2609 EUR/m2 | 46 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Penthouse | 3 camere | 143 mp utili | Complex Studențesc
20

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare sau închiriere un penthouse deosebit, în zona Complexului Studențesc din Timișoara, una dintre cele mai dinamice și bine conectate zone ale orașului, ideală atât pentru locuire premium, cât și pentru investiție. Localizare – Complex Studențesc Proprietatea ...

1748 EUR/m2 | 143 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
127

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea