Promovat
Apartament cu 1 camera de vanzare, zona Soarelui, Timisoara
8

Apartament cu 1 camera de vanzare, zona Soarelui, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 5 si are o suprafata de 37 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Dormitor - Baie Confortul termic ...

1579 EUR/m2 | 38 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 71mp, etaj 15 - XCity Towers Torontal
13

Apartament 3 camere, 71mp, etaj 15 - XCity Towers Torontal

ID: P2712 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 71 mp utili, situat la etajul 15, intr-un bloc cu regim de inaltime P+15, anul constructiei 2021. Apartamentul dispune de balcon de 5 mp, o logie de 4 mp, loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, ...

3028 EUR/m2 | 71 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare Timisoara Ronat
4
3

Casa de vanzare Timisoara Ronat

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa cu etaj, situata in Ronat, cu 750 mp de teren. Casa este construita din caramida pe un teren cu o suprafata generoasa de 750 mp, cu pomi fructiferi si vegetatie matura, pe o strada cu circulata rar de masini. Se poate apartamenta, avand intrare separata ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare Sagului
12
2

Apartament cu o camera de vanzare Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 34 mp,se vinde utilat si mobilat. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. Pentru detalii sau inormatii, va rog sa ne contactati la numarul de telefon!

1618 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion
9

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion

Apartament cu 3 camere decomandat, su: 56 mp, et.1 din 10, necesita renovare, cu posibilitate de centrala proprie Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 105000Euro negociabil Tel: 0726649775

1875 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere etajul 1 la doar cateva minute CENTRU Piata Libertatii
10
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 cameră situat la etajul 1 al unei cladiri istorice in Piata Libertatii. Cladirea se afla in curs de renovare, cota parte este achitata in totalitate. Apartamentul are un dormitor spatios , un salon bucatarie de luat masa , un depozit si o baie, pe o suprafata ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Dambovita
7
3

Apartament cu 2 camere, full decomandat, centrala proprie, incalzirea se efectueaza prin calorifere, su: 44 mp, plus balcon, geamuri termopan, aer conditionat, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 debara, 1 baie, situat la et.5 din 10, bloc cu lift , blocul se va anvelopa. Foarte ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Spatiu birou 2 camere - Zona Torontalului
8
3

Spatiu birou 2 camere - Zona Torontalului

Spatiu birou cu 2 camere de vanzare in Timisoara zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare spatiu de birou cu 2 camere in bloc situat in Timisoara, zona Torontalului aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 3 Etaje, avand 2 camere 2 bai 2 zone de acces si gradina. Suprafata utila ...

1551 EUR/m2 | 78 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
10
1

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 3 camere, semi- decomandat, mobilat, su: 68 mp, situat la et. 5 din 10, bloc cu lift, bucatarie separata, o debara si boxa la susol, cu posibilitate de centrala proprie. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret : 104999 Euro Tel: 0726649775

1544 EUR/m2 | 68 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie complet renovat boxa  zona Dacia
20

4 cam centrala proprie complet renovat boxa zona Dacia

De vanzare apartament cu 4 camere, su 60 mp, boxa de 8 mp, mobilat si renovat, situat la etajul 3, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, realizată cu conductă Danfoss (garanție 20 de ani), instalație electrică complet schimbată, aer conditionat mitsubishi, zona Dacia. Pret: 147000 euro Tel: ...

2450 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Zone 2
7
5

Apartament cu 2 camere semi-decomandat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, su: 46 mp, plus balcon de 7 mp, situat la et.1si 1 loc de parcare trecut in Cf. In imediata apropiere se gasesc magazine ( Profi, Lidl, Mega Image , Zone 2 ) . Pret: 93000 ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Calea Urseni Zone 2
8

Apartament cu 2 camere decomandat, plus mansarda proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, exact cum se vede în poze, su: 49 mp plus terasa de 3 mp, plus 45 mp mansardă, fiind izolată cu vata bazaltică de 10 cm, apartamentul dispune și de 1 loc de parcare înscris în Cf, foarte aproape de toate ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere terasa de 7 mp Braytim Giroc
8
5

Apartament cu 2 camere terasa de 7 mp Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare apartament complet mobilat cu o suprafata de 55 mp, in Giroc, in spatele hotelului IQ -Etaj 2 An constructie cladire 2021 -Incalzire in pardoseala -Aer conditionat . Apartamentul dispune si de loc de parcare sub balcon inscris in CF -Centrala proprie pe gaz Compartimentare -Hol ...

1636 EUR/m2 | 55 m2