Promovat
Apartament cu 2 camere Torontalului/Iulius Town
19
1

Apartament cu 2 camere Torontalului/Iulius Town

Aprtament frumos cu 2 camere, situat intr-o zona semicentrala a orasului, la 10 minute de mers pe jos de Iulius Town, intr-o locatie foarte buna, in apropiere sunt magazine, piata, scoli, gradinite si mijloace de transport in comun. Compartimentare: hol acces, living cu balcon inchis , bucatarie, hol, ...

1765 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere la casa de vanzare, zona Lunei - Timisoara
15
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat la casa, situat in zona Lunei din TImisoara, judetul Timis. Este ideal atat pentru locuinta proprie pentru o familie, cat si pentru investitie. Imobilul este situat intr-o casa solida, construita din ...

2632 EUR/m2 | 76 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex Nou  in Timisoara  - 5 camere - Zona Mehala
9

Duplex Nou in Timisoara - 5 camere - Zona Mehala

Rex Imobiliare va ofera oportunitatea de a achizitiona o jumatate de duplex cu 5 camere, situat intr-o pozitie excelenta Timisoara , zona Mehala . Aceasta ofera 92 mp suprafata utila, o terasa de 8 mp si un teren aferent de 220mp, Parter +2 Etaje Compartimentarea este realizata astfel: Parter ...

2988 EUR/m2 | 92 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex in Braytim. Langa Musicescu. COMISION 0%. 2 locuri de parcare
16
11

Vand DUPLEX in zona Braytim, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 96 mp + terasa de 15 mp + balcon si curte proprie. Compartimentare: - parter : hol acces, living, bucatarie INCHISA, debara, camera tehnica, baie, terasa; - etaj : hol acces, 3 dormitoare, 2 balcoane, baie. CENTRALA ...

2188 EUR/m2 | 96 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament in imobil nou construit  in Timisoara
10
17

Apartament in imobil nou construit in Timisoara

Constructor, dezvoltator si vanzator vand apartament , in imobil nou construit ,etaj 2, doua camere,bucatarie separata, in suprafata de 50 mp si 6 mp balcon situat in Timisoara str. General Magheru nr. 50. Imobilul este construit din fundatii beton ,stalpi si grinzi beton,caramida portanta Porotherm ...

1612 EUR/m2 | 49 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - 3 camere - etaj 2, bloc izolat!
10
1

Lipovei - 3 camere - etaj 2, bloc izolat!

Propun spre vanzare un apartament modern, situat la etajul 2, ideal pentru locuit. Locuinta este complet renovata si dispune de compartimentare practica. Beneficiaza de 2 bai si 2 balcoane. Este situat intr-un bloc izolat termic, vedere pe 2 parti. Se vinde mobilat si utilat. Dispune de centrala proprie. Detine ...

2064 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere in Timisoara in imobil nou construit
10
6

Apartament 3 camere in Timisoara in imobil nou construit

Constructor, dezvoltator si vanzator vand apartament , in imobil nou construit , finalizat ,etajul 2, trei camere,70 mp utili, compus din 2 dormitoare 2 bai, living, bucatarie in suprafata de 70 mp utili si balcon 6 mp, situat in Timisoara str. General Magheru. Imobilul este construit din fundatii beton ...

1583 EUR/m2 | 72 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Torontalului
6
3

Apartament cu o camera in zona Torontalului

Va prezentam un apartament cu o camera situat la etajul 3, o suprafata utila de 26 mp. Este mobilat si utilat.

1808 EUR/m2 | 26 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Zona Soarelui, o camera bloc izolat!
5

Zona Soarelui, o camera bloc izolat!

Propun spre vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui; Este situat la etajul 4 din 5, intr-un bloc izolat termic; Detalii: - model semidecomandat - suprafata de 27 mp - un balcon inchis - baie cu vana - bucatarie inchisa Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0 de la cumparator! Aradului. Aproape de Piata verde. 3 camere. 2 bai.
12

De vanzare apartament situat in Zona Aradului; Se afla la etajul 4 din 4 + ACOPERIS, cu sarpanta, cu invelitoare de tigla, 2 apartamente pe nivel; Model cu vedere pe 2 parti; - 2 bai (una cu geam) - 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan (ambele balcoane incluse in spatiul ...

1776 EUR/m2 | 67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Teren in Timisoara
3
1

Teren in Timisoara

VAND TEREN IN TIMISOARA , CU CF TIMISOARA, CU DESTINATIA SERVIICI,P +2 E, PROCENT OCUPARE TEREN 40%,O PARCELA DE 720 MP SI O PARCELA DE 1120MP, SE POT UNIFICA. PARCELELE SUNT SITUATE PE COLT,CU ACCES LA TREI STRAZI, TOATE UTILITATILE (APA, CANAL, GAZ, CURENT TRIFAZIC, HIDRANT). ZONA ESTE DEZVOLTATA, ...

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Ioesin, 2 camere. etaj 3!
7

Ioesin, 2 camere. etaj 3!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Iosefin, aproape de Kaufland si mijloace de transport. Este situat la etajul 3 din 4, un balcon inchis, geam la baie; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi ...

1788 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Lidl de pe calea martirilor colt cu Mures, 3 camere,centrala!
8
1

Propun spre vanzare apartament cu 3 camere, in zona Girocului. Este situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat termic exterior. Model cu vedere pe o singura parte (in spate, este liniste), 1 logie inclusa in spatiul util, inchisa cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan. Amenajat interior ...

1581 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Elisabetin
5
2

De vanzare apartament cu o camera in zona Elisabetin

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona semi-centrala,suprafata de 27 mp,etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. Se afla la doar 10 minute de mers pe jos pana in centrul Timisoarei si la cativa pasi de Kaufland,acces rapid la autobuzul 33 sau E1,magazine,etc. Este perfect atat ...

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0 de la cumparator. Girocului-Esso, Timisoara, bloc nou. Et. 2!
9
4

Apartament cu 2 camere, in Zona Girocului, benzinaria Esso, cu CF de Timisoara. Este situat la etajul 2 din 3, Imobil construit in anul 2015, izolat; Model cu vedere pe 2 parti, cu balcon deschis (cu vedere spre Sud) baie cu vana. Amenajat interior cu parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

2331 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului. Etaj 2. Aproape de Iulius Town!
10
6

Aradului. Etaj 2. Aproape de Iulius Town!

De vanzare, apartament situat la etaj 2, aproape de Iulius TOWN! Casa scarii zugravita recent, model cu vedere pe o singura parte, 1 balcon inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan; Detalii AMENAJARE interioara - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

2047 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona UMT
4
4

Apartament cu 2 camere in zona UMT

Oferim spre vanzare un apartament siuat in zona UMT , in apropiere de facultati , magazine ,mijloace de tranport . Aparatamentul ofera o suprafata de 46 mp si este la etajul 3 . Dispune de un loc de parcare care este inclus in pret . Pentru mai multe detalii contactati numarul afisat !

UMT, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
4
13

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera chiar in zona Girocului. Vanzare URGENTA. Se accepta si credit bancar. Detalii despre garsoniera: -dispune de o suprafata utila de 36mp. -etajul 3 4+mansarda. -semidecomandata. -se vinde mobilata si utilata ca in poze. -caldura de la COLTERM. Proximitati: ...

1611 EUR/m2 | 36 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea