Promovat
Casa Giroc 180000 euro
6
6

Casa Giroc 180000 euro

Va propun spre vazare o casa moderna , situată într-o zonă liniștită din Giroc , cu acces facil și poziționare excelentă , având acces de pe două străzi imobilul este compartimentat astfel : 3 dormitoare spațioase 3 băi oferind confort sporit pentru o familie bucătărie living luminos ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu centrala proprie
8

Apartament cu centrala proprie

Imobilul este situat in zona Cetatii,in apropiere de Carefour,la parter. Este complet decomandat si detine centrala proprie.

2391 EUR/m2 | 23 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament ultracentral in clădire reabilitată in Timisoara
7

Apartament ultracentral in clădire reabilitată in Timisoara

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare un apartament elegant cu 2 camere, situat ultracentral, în Piața Victoriei, într-o clădire istorică complet reabilitată, una dintre cele mai apreciate locații din oraș. Imobilul beneficiază de un regim de locuire exclusiv, cu doar 4 apartamente în clădire, locatari ...

2675 EUR/m2 | 80 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat Centrală Proprie 2 Bai Parter Zona Soarelui
10

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat și utilat, centrala proprie, 2 băi, su: 70 mp, vedere pe 3 părți, situat la parter înal, din 4, 1 balcon închis, 1 boxă bonus la subsol, apartamentul este izolat pe interior, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, locuri de parcare și multă ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Circumvalatiunii
4
9

Apartament cu doua camere in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet la etaj 4 10 cu centrala proprie si o suprafata de 60 mp. Se accepta si credit

1167 EUR/m2 | 60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere Soarelui
7
3

Apartament cu 3 camere Soarelui

Va oferim spre vanzare un apartament, bine compartimentat, situat la etajul 4, cu acoperis, cu o suprafata de 52 mp Apartamentul este mobilat si utilat, fiind compus din: Dormitor matrimonial: spatios, dotat cu pat dublu, parchet clasic din lemn si spatii de depozitare. Camera secundara tineret: Mobilata ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere la cateva minute de Colegiu Banatean
9
3

Apartament cu 3 camere la cateva minute de Colegiu Banatean

De vanzare apartament central cu 3 camere, avand suprafata utila de 92 m2, plus o boxa de 6 m2. Apartamentul se afla situat la cateva minute de COLEGIU BANATEAN, are acces facil la mijloace de transport, Profi este la 100m distanta. Apartamentul se vinde complet utilat si mobilat si a fost renovat ...

1520 EUR/m2 | 102 m2

Maria, Timisoara, Timis

2 camere  cu o terasa de 10 mp etajul 1 Braytim
14
29

2 camere cu o terasa de 10 mp etajul 1 Braytim

De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 42 mp, este bine impartit, terasa de 10 mp, etajul 1 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418

2024 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, 2 bai, etajul 16, zona Torontalului
7
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open-space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, intr-unul dintre cele mai populare si cautate complexe rezidentiale din zona de Nord. Este aflat la etajul 16 intr-un ...

2191 EUR/m2 | 73 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 camere etaju 1 terasa de 14 mp Braytim
15
6

2 camere etaju 1 terasa de 14 mp Braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat la ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere bloc nou finalizat Torontalului
13
1

Apartament 4 camere bloc nou finalizat Torontalului

Apartament 4 camere bloc nou intabulat cu CF,individual,ocupabil imediat, situat la etaj 7 zona Torontalului-Lidl.Apartamentul se vinde impreuna cu 2 garaje subterane si boxa ,Apartament deosebit cu suprafata totala utila de 138 mp din care 117 mp apartamentul si 23 mp balcoane.Apartament format din ...

1652 EUR/m2 | 138 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 camere 39 mp atajul 1 Braytim
11
20

2 camere 39 mp atajul 1 Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 39 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 61000 euro Telefon. 0723674418

1564 EUR/m2 | 39 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere  53 mp bloc intabulat+loc de parcare in comuna Giroc
10
8

2 camere 53 mp bloc intabulat+loc de parcare in comuna Giroc

Vand apartament 2 camere, bucatarie separata , cu o suprafata utila de 53 mp, intr-o cladire cu regimul de inaltime P+2E+POD Apartamentul este situat intr-un imobil intabulat, fiind construit cu materiale de calitate. Imobilul este situat in localitatea Giroc, fiind acordat la toate utilitatiile. ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Comision 0.Spatiu comercial zona Torontal-Ring
12

Comision 0.Spatiu comercial zona Torontal-Ring

Oportunitate de investitie.Vand 3 spati comerciale impreuna sau separat in zona Torontalului situate la parter in bloc nou.Spatile au suprafete utile de 62,86,93 mp cu vitrine si doua accese .Fiecare spatiu beneficiaza si de cate un loc de percare subteran. Spatiul 1 cu suprafata utila de 62 mp si 1 ...

2209 EUR/m2 | 86 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

 3 camere  balcon 2 bai langa Mega Image pe calea Urseni
5
19

3 camere balcon 2 bai langa Mega Image pe calea Urseni

Vand apartament NOU cu 3 camere si balcon (etajul 2 din 3) langa Mega Image pe calea Urseni, cu o suprafata de 68 mp utili, toate utilitatiile, incalzire prin pardoseala, cu centrala proprie. Apartamentul este COMPLET mobilat si utilat. Toata mobila si electrocasnicele sunt NOI si de foarte buna calitate ...

1544 EUR/m2 | 68 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat, Str. Stuparilor nr.6, Timisoara
9

Situat pe Strada Stuparilor nr. 6, la doar 5 minute de Iulius Mall, zona Take Ionescu și str. Demetriade, ansamblul Ana Residence îți oferă echilibrul perfect între confort, liniște și acces rapid la principalele puncte de interes ale orașului. Proiectul este format din 5 clădiri cu regim redus de înălțime ...

2496 EUR/m2 | 54 m2

Est, Timisoara, Timis

3 camere, 77 mp suprafata utila + logie de 7 mp, str Stuparilor, nr.6, Timisoara
8
4

Pretul de 191700 euro este un pret final care include TVA de 21% Ansamblul Ana Residence este situat pe str Stuparilor nr. 6, în partea de Est a orasului Timișoara, la doar 1,5km de Iulius Mall și zona Take Ionescu și 3 km de Piata Unirii si reprezintă un nou standard în ceea ce privește confortul ...

2490 EUR/m2 | 77 m2

Est, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii
12
1

Apartament 2 camere zona Circumvalatiunii

Vand apartament 2 camere confort unu situat la etajul 5 10 cu lift in zona Circumvalatiunii -Gheorghe Lazar.Apartamentul este format din sufragerie cu balcon mare,bucatarie mare,dormitor,baie,2 holuri si boxa .Apartamentul este amenajat cu gresie,faianta,termopan,incalzire cu centrala proprie.Pret ...

1956 EUR/m2 | 45 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, cu gradină de 140 mp, în complex Ana residence, Str. Stuparilor.6, Timisoara
9

Cauți un apartament cochet, ușor de întreținut, dar cu propriul tău spațiu exterior? Apartament cu suprafata utila de 40 mp + grădină privată de 140 mp este varianta ideală pentru locuit sau investiție. Ansamblul Ana Residence, Strada Stuparilor, Timișoara zonă liniștită, acces privat, aproape de ...

2820 EUR/m2 | 40 m2

Est, Timisoara, Timis

Promovat
 Superb, etaj I apartament cu o camera, decomandat, str Stuparilor nr.6, Timisoara
7
1

Apartamentul din anunt este situat la etaj I corp E si are o suprafata de 38 mp + logie si este situat in ansamblul Ana Residence situat pe str Stuparilor nr. 6, în partea de Est a orasului Timișoara, la doar 5 minute de Iulius Mall și zona Take Ionescu, strada Demetriade. În total sunt 5 clădiri, ...