Promovat
Apartament de 4 camere - Olimpia Stadion
5
2

Apartament de 4 camere - Olimpia Stadion

Se ofera spre vanzare un apartament de 4 camere decomandate, aflat la etajul 3 din 4, compartimentat astfel: -hol de acces - living -baie -bucatarie -3 dormitoare -2 balcoane Dispune de 69mp utili Se vinde complet mobilat si utilat, apartamentul a fost recent renovat, dispune si de boxa la subsol

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara
9

Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat la etaj intermediar, etajul 1/2, in zona de Nord a orasului, zona Lipovei, Timisoara, judetul Timis, una dintre cele mai dinamice si cautate zone rezidentiale ale orasului. Locuinta are o suprafata utila ...

2290 EUR/m2 | 69 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
CASA IN ZONA COMPLEXULUI STUDENTESC
5
1

CASA IN ZONA COMPLEXULUI STUDENTESC

De vanzare casa cu teren in zona Facultatii de Stiinte Economice / Pestalozzi/ Complexul Studentesc. Casa este mare si solida si a fost transformata dupa 90 in service auto, dar se poate reveni la destinatia initiala sau i se pot da alte utilizari: locuinte colective, servicii medicale, restaurant, pensiune, ...

1120 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

Promovat
CI594 Dorobantilor,2 camere,Renovat
20
2

CI594 Dorobantilor,2 camere,Renovat

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament RENOVAT complet,decomandat, cu 2 camere,spatios, cu o suprafata utila de 60 mp, situata la Parter inalt, din 4,in zona Dorobantilor linga zona Simion Barnutiu Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - hol de acces - bucatarie - living - ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 2 camere Aradului - Torontalului bloc nouparter
20
1

Ap 2 camere Aradului - Torontalului bloc nouparter

Va oferim spre vanzare un superb apartament cu 2 camere situat intr-un bloc nou in zona Torontalulului - Aradului la parter din 9 nivele. Apartamentul are o suprafata utila de 62 mp la care se adauga 2 balcoane de 9mp si 7mp. Total 78 mp si este situat in complexul Iris. Apartamentul este compus din ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

aradului, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj 3din4 Girocului centrala proprie negociabil
9
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere model conf 1 decomandat in zona Girocului la etajul 3 din 4 cu 2 apartamente pe nivel vedere pe doua parti baie cu geam WC serviciu 2 balcoane si 2 holuri. Incalzirea cu centrala proprie pe gaz. A fost recent renovat are parchet gresie faianta usa metalica ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 3 camere Mircea cel Batran cu centrala proprie
7

Ap 3 camere Mircea cel Batran cu centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in in zona Mircea cel Batran. Parter din 4 nivele modelul cu 2 bai vedere pe 3 parti 64 mp utili. Incalzire cu centrala proprie pe gaz pereti izolati pe interior. Se vinde mobilat si utilat cu electrocasnice inca in garantie. Pret solicitat de ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  cu o camera zona Complexul Studentesc cu centrala proprie
3
151

De inchiriat apartament cu o camera zona Complexul Studentesc cu centrala proprie

Vand apartament 27 mp zona Complexul Studentesc . El este situat la etajul 3 , este semidecomandat . Are bucatarie , hol , camera , baie . Pentru mai multe detalii la tel!

1796 EUR/m2 | 27 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 1 camera in zona bulevardul Cetatii
3
78

De vanzare apartament 1 camera in zona bulevardul Cetatii

Vand apartament cu o camera pe bulevardul Cetatii , suprafata utila este de 24 mp . Are gresie , geamuri termopan , izolat termic . Este situat la etajul 3.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

3 camere zona Medicinei centrala si clima
19

3 camere zona Medicinei centrala si clima

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Medicinei langa Prefectura intr-un imobil construit din caramida in anul 1975. Model confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu acoperis de tigla cu o suprafata de 56 mp utili cu 1 baie cu geam si vana 1 balcon. Dispune de centrala proprie ...

2393 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC
8

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere model confort 1 decomandat, situat in zona Aradului intr-un bloc turn la etajul 6 din 6 cu lift, suprafata utila 70 mp, cu vedere pe doua parti, 2 bai(cu vana si geam, cabina de dus), 1 balcon, clima, incalzire cu centrala proprie, geamuri tip termopan, ...

1943 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | Etaj 2 | 90 mp | Zona Plopi
8

COMISION 0% pentru cumparator! Va propun spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Plopi, situat la parter unui bloc nou. Apartament cu 3 camere, 90 mp utili – imobil nou, Zona Plopi, Timișoara DETALII PROPRIETATE Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 90 mp, oferind un echilibru perfect ...

1500 EUR/m2 | 90 m2

plopi, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
10

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Brancoveanu. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament la curte comuna cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Brancoveanu, aflat la parter intr-o casa cu regim de inaltime Parter + 1 Etaj. Anul constructiei este 1930, structura ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Ap 2 camere Complexul Studentesc, parter
12

Ap 2 camere Complexul Studentesc, parter

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat in zona Complexului Studentesc, intr-un bloc reabilitat termic la parter inalt din 4. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp, model confort 1. Dispune de rulouri electrice exterioare, centrala proprie pe gaz, renovat complet, ...

2298 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 camere decomandat spatios Simion Barnutiu
8

3 camere decomandat spatios Simion Barnutiu

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere model confort 1, decomandat la etajul 7 + 1 etaj retras. Dispune de 2 bai, balcon, 77 mp utili situat pe bulevardul Simion Barnutiu. Incalzirea si apa calda de la Colterm, exista posibilitatea montarii unei centrale proprii. Pret solicitat de proprietar ...

1622 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor
5

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736170308

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

FREIDORF, CASA 4 CAMERE P+1E+POD, 2 BAI, DRESSING, CONSTRUCTII ANEXE
15

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va oferi spre vanzare o CASA deosebita cu o suprafata utila de 160 mp si teren de 520 mp situat in zona FREIDORF. Disponibil pentru mutare imediata, mobilat si utilat. Parter: - Living spatios si luminos - Bucatarie inchisa mobilata si utilata - Baie cu dus ...

2188 EUR/m2 | 160 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Sala Olimpia-Complex, 2 camere, etaj2, ultra finisat, smart home
20

Va propunem spre vanzare un superb apartament cu 2 camere model confort 1, semidecomandat., cu suprafata de 49,88 mp cu tot cu balconul. Apartamentul a fost renovat in totalitate, pereti, pardosea, tavan, instalatii(electrice, sanitare) are contor propriu pe gaz cu 2 focuri in apartament, momentan incalzirea ...

2607 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere | Complex Campeador | Etaj 1
7

Apartament 3 Camere | Complex Campeador | Etaj 1

Apartament 3 camere modern + parcare subterană – Zona Torontalului, Compiador Detalii generale Suprafață utilă: 60 mp Compartimentare: 3 camere Etaj: 1 Zonă: Torontalului – Campeador (drumul spre Metro 2) Loc de parcare subteran inclus Bloc modern, dotat cu 2 lifturi Dotări și finisaje premium Încălzire ...

1983 EUR/m2 | 60 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea