Promovat
Apartament 4 Camere în Fabrik  - Comision 0%
20
1

Apartament 4 Camere în Fabrik - Comision 0%

Descoperiți oportunitatea de a locui într-un apartament de excepție în complexul rezidențial Fabrik, situat în imediata vecinătate a complexului studențesc. Acest apartament tip Samantha oferă un echilibru perfect între stil și funcționalitate, beneficiind de finisaje premium și de o locație ideală. ...

2379 EUR/m2 | 107 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, recent renovat complet, Zona Dambovita
10

Apartament 2 camere, recent renovat complet, Zona Dambovita

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in zona Dambovita, cu acces facil catre Calea Sagului si principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu cinci etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala, 6 camere, curte comuna, zona Kiriac - Kaufland
20
7

ID intern: V5183 Casa individuala, 6 camere, curte comuna, 140 mp, zona Kiriac FOXFORT Imobiliare propune spre de vanzare casa tip individuala, la curte comuna cu un regim de inaltime P+M, situata in zona Kiriac, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 140 mp si teren 200 mp. Casa a fost ...

1357 EUR/m2 | 140 m2

KIRIAC, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, bloc anvelopat,  Soarelui, Timisoara
5

Apartament 1 camera, bloc anvelopat, Soarelui, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, mobilat complet sau gol, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 28 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament in zona Complexului Studentesc
3
3

De vanzare apartament in zona Complexului Studentesc

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decoamndat, fiind situat la etajul 2, avand o suprafata utila de 26 mp, fiind utilat si mobilat complet! Se accepta credit sau surse proprii

1808 EUR/m2 | 26 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!
13

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!

Apartament cu 3 camere , bloc nou , loc parcare , mobilat , utilat , totul in stare perfecta ,72mp utili . Compartimentare , living generos cu bucatarie , 2 dormitoare , 2 bai , o terasa mare cu vedere spre parc si raul Bega . Pozitie deosebita , linistita , foarte de aproape de centrul orasului si ...

2431 EUR/m2 | 72 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!
20
2

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!

Penthouse de exceptie , 70mp , mobilat , utilat , 3 camere , bucatarie , 2 bai , terasa 60mp . Pozitie unica , vedere spre Bega si Parcul Uzinei . Pret 212.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

3029 EUR/m2 | 70 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter
4

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter (camera+baie) In stare buna, usa metalica, termopane, grup sanitar propriu Suprafata: 9,86mp RELATII LA TELEFON:

2500 EUR/m2 | 10 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Bucovina
6
5

Apartament cu 2 camere in zona Bucovina

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etajul 3 din 4 al unui bloc ce beneficiazade acoperis din tigla, situat in zona Bucovina. Apartamentul se afla la cateva minute distanta fata market, parc, scoala si statia de autobuz. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp, ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf
7
4

Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2,600 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Elisabetin
2
3

Apartament de vanzare Elisabetin

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, foarte bun pentru investitie avand o suprafata de 28 mp, aflandu se la etajul 2, vedere pe partea cu parcarea fiind posibilitate de parcare in fata blocului

Elisabetin, Timisoara, Timis

Cornesti Jadani , ocazie !!!
6
6

Cornesti Jadani , ocazie !!!

Casa veche , teren 750mp , 52.000Euro negociabil , Cornesti - Jadani . Casa se preteaza atat pentru o resedinta de vacanta casa de vara , ea avand toate dotarile necesare , cat si pentru a fi demolata si construita o noua casa . Informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

650 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Modern
3
2

De vanzare apartament cu o camera in zona Modern

Va prezentam spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Modern,situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje,avand o suprafata de 29 mp,fiind mobilat si utilat complet Apartamentul este pozitionat intr-o zona buna si linistita a orasului,oferind acces usor spre numeroase cum ar fi facultati,banci,farmacii,diverse ...

2069 EUR/m2 | 29 m2

Modern, Timisoara, Timis

Complex Studentesc , strada Milcov !!!
1
3

Complex Studentesc , strada Milcov !!!

Garsoniera la parter , in Complexul Studentesc , 12mp , camera si baie . Garoniera se afla pe strada Milcov . Pret 31.000Euro , negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2583 EUR/m2 | 12 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
10

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament o camere Elisabetin de vanzare
3
3

Apartament o camere Elisabetin de vanzare

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet la etaj 3 4 cu centrala proprie si o suprafata de 40 mp. Se accepta si credit

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere etaj 2 Circumvalatiunii  Favorit centrala proprie 2 bai
20
2

Apartament 4 camere etaj 2 Circumvalatiunii Favorit centrala proprie 2 bai

Apartament cu 4 camere confort 1 situat in cea mai cautata zona din Timisoara,zona Favorit-Popa Laurentiu,in spate la McDrive si Peny din Circumvalatiunii,o zona cu foarte multa verdeata ,accesibila catre centrul orasului,cca 15 min Piata Victoriei si Catedrala Metropolitana ,Piata 700 cca 5 min,cu ...

1694 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1  2 Duplex Nou,Giroc
8
5

1 2 Duplex Nou,Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 150000 euro.Tel 0745126783.

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
2

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat. Centrala proprie. Et. 3 din 4. Zona Girocului - langa Parcul Padurice.
8

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral - Locanda del Corso !!!
20
19

Ultracentral - Locanda del Corso !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 2 din 2 , decomandat , cladire reabilitata , 95mp utili , bucatarie foarte spatioasa cu loc de servit masa , hol intrare , dormitor generos , baie amenajata , living extrem de mare . Apartamentul este amenajat de cativa ani , se vinde 80% mobilat , si are centrala pe gaz ...

3147 EUR/m2 | 95 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei
3
2

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare apartament 1 camera in zona Lipovei, cu o suprafata de 30 mp. Este dotata cu centrala propie si detine toate utilitatile necesare. Situat la etajul 5 al unui imobil cu 5 etaje. Este aproape de Iulius Mall, statii de autobuz, tramvai cu care se poate ajunge rapid si in centru. Pentru ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC
8
3

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 153000 euro.Tel 0745126783

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Spatiu de birou, 90 mp, Central - zona Premium
7

Spatiu de birou, 90 mp, Central - zona Premium

Spatiu birou cu 2 incaperi de vanzare in Timisoara, zona Gheorghe Lazar. FOXFORT propune spre vanzare un spatiu de birou elegant, ideal pentru o paleta larga de servicii profesionale, aflat la doar cativa pasi de centrul orasului, o zona cu acces facil catre toate punctele de interes. Spatiul are 2 ...

2194 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea