Promovat
COMISION%. BLOC NOU in ORAS. ETAJ intermediar. Langa Magazine si mijloace de transport.
9
4

Vand apartamentu cu 2 camere in zona Sagului-Dambovita, cu COMISION 0%. Intr-un complex rezidential no, cu parc, la asfalt, pozitie foarte buna, aproape de mijloacele de transport si magazine. Situat la etaj intermediar, cu lift, incalzire in pardoseala, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri ...

2063 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3camere,2bai,2balcoane,GARAJ propriu Dorobantilor-S.Barnutiu
9

Se propune spre vanzare apartament de 68 mp aflat la etajul 3 dintr-un bloc de IV etaje, construit în 1980. Detine 2 balcone spatioase, debara in bucatarie, garaj propriu sub bloc situat la intrarea in scara, boxa, precum și bucătărie separată și 2 aparate de aer condiționat. Apartamentul este gata ...

2132 EUR/m2 | 68 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
5

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu Garaj - 150 mp  + Terasa 20 mp  - 339 000 euro
20
3

Casa cu Garaj - 150 mp + Terasa 20 mp - 339 000 euro

Neo Imobiliare Oferim spre vanzare casa P+E situata in Dumbravita, in spate la IKEA. Suprafata casei este de 155 mp + 20 mp terasa, iar terenul pe care este aplasata casa este de 370 mp. Compartimentare: Parter: - hol de acces; - dormitor / birou; - living; - bucatarie; - spatiu depozitare; - baie; ...

2187 EUR/m2 | 155 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 Camera, ATENEO mobilat, Calea Torontalului - direct Proprietar
10
9

Un apartament de tip studio, Et. 3, cu bucătărie generoasă open space cu Electrocasnice incluse (Aragaz,Frigider). Apartamentul se află în cartierul rezidenţial Ateneo, aproape de supermarketul LIDL. Dotările apartamentului includ: Centrală proprie cu încălzire în pardoseală, Baie cu vana, Clima, gresie, ...

3000 EUR/m2 | 40 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita
5

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 1 intr-un imobil cochet (P+1E+M, 2007), in Dumbravita, zona linistita cu acces rapid catre Timisoara. Cu o suprafata utila 63 mp + balcon generos 5,7 mp. Compartimentare : hol, bucatarie separata, camere luminoase. Se poate ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului
5
18

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului

Inchiriere garsoniera in zona Calea Sagului mobilata si utilata, ocupabila imediat.Bloc cu acoperis,et.IV, zona linistita. Suprafata 23mp. Va asteptam la o vizionare! Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon!

1296 EUR/m2 | 27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai ETAJ 1 centrala proprie zona Andrei Saguna
8
2

4 cam dec 2 bai ETAJ 1 centrala proprie zona Andrei Saguna

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Pret: 135000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1500 EUR/m2 | 90 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Apartament modern, mobilat si utilat complet, zona Girocului
13
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1989, complet renovat in ...

2338 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului
8
1

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Girocului

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament mobilat si utilat, cu 2 camere, si bucătărie închisă, situat in zona Girocului, foarte aproape de Restaurant Briana, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfășoară pe o suprafață utilă ...

1603 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Odobescu
5
20

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Odobescu

Vand apartament cu 2 camere situat in zona Odobescu, la 10 minute de mers pe jos de Centru, cu o suprafata de 50 mp, aflandu-se la etajul 3. Se vinde conform pozelor. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati

1540 EUR/m2 | 50 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

3 camere zona Medicinei centrala si clima
19

3 camere zona Medicinei centrala si clima

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Medicinei langa Prefectura intr-un imobil construit din caramida in anul 1975. Model confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu acoperis de tigla cu o suprafata de 56 mp utili cu 1 baie cu geam si vana 1 balcon. Dispune de centrala proprie ...

2393 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare Dorobanti
4
2

Apartament de vanzare Dorobanti

Vanzare apartament cu 1 camera in zona Doronbanti,la etajul 2,suprafata de 55 mp,se vinde utilat si mobilat. Zona este foarte accesibila,in apropriere aflandu-se magazine,restaurante,parcuri,banci,farmacii,piata,sali de fitness si mijloace de transport. Apartamentul este finalizat in anul 2019.

Dorobanti, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3
14
1

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat model confort 1 la etajul 3 din 10, situat in zona semicentrala Gheorghe Lazar - Circumvalatiunii, cu o suprafata de 46mp utili. Locuinta dispune de ferestre termopan, rulouri exterioare, parchet clasic precum si gresie si faianta. Necesita ...

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Mircea cel Batran, 4 camere, et 3
20
2

Mircea cel Batran, 4 camere, et 3

Va oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere situat in zona Mircea cel Batran la etajul 3 din 4 avand o suprafata de 90 mp, 2 bai(una cu dus si una cu vana) Dispune de parchet de lemn, geamuri tip termopan, incalzirea de la Colterm (exista posibilitatea montarii centralei proprii), vedere pe 2 ...

1667 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Fabric
6

Apartament 1 camera zona Fabric

Spre vanzare apartament cu o camera la etajul 2, suprafata de 38 mp, complet mobilat si utilat. Oferim si cerem seriozitate. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. Va asteptam sa ne sunati la numarul de telefon pentru mai multe detalii si pentru vizionari.

1395 EUR/m2 | 38 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz
20
3

Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz

Va propunem spre vanzare in zona semicentrala Tipografilor un apartament cu 3 camere decomandat, model confort 1, situat la etajul 3 al unui bloc de caramida cu 4 nivele si acoperis. Este compus din: hol de acces, living spatios si modificat balconul deschis cu camera, bucătărie cu camara de alimente ...

2160 EUR/m2 | 81 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului
20
15

Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului

Va propunem spre vanzare un apartament la casa(bloc) de caramida cu 4 apartamente in total, parter+etaj+ terasament si cu hidroizolatie. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa care a fost transformat in cameră, 1 cămară spatioasa de alimente transformata ...

1438 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz
7
3

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata utila de 62 mp cu 1 baie cu geam1 balcon centrala termica prima camera la intrare. Blocul cu lift. Pret solicitat de proprietar de 99000 euro. Se percepe comision. ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere zona Modern - Lidl parter inalt
8

2 camere zona Modern - Lidl parter inalt

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Simion Barnutiu-Modern aproape de magazinul Lidl. Apartamentul este la un parter inalt peste garaje cu suprafata utila 51+boxa 4 m fara balcon amenajat cum se vede si in poze. Geamuri tip termopan usa de metal la intrare usi interiori ...

1843 EUR/m2 | 51 m2

lugojului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera  in zona  Blajcovici
6
26

De vanzare garsoniera in zona Blajcovici

Garsoniera de vanzare pe strada Barzava, o zona linistita de case, cu mai multe spatii verzi in imprejurimea blocului.Garsoniera se situeaza la parter intr-un bloc de 4 etaje cu 4 pe etaj. Suprafata este de 27mp.Este utilata si mobilata. Pentru mai multe infornatii sunati la numarul de telefon afisat! ...

1481 EUR/m2 | 27 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Salvează căutarea