Promovat
2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului
10
1

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, baie cu geam, su aprox 55 mp, mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala proprie, situat la atajul 3 din 4, zona Aradului Est. Pret: 94500 euro, usor neg Tel: 07 arata numarul

1718 EUR/m2 | 55 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Aradului! Despartit prin Garaj!
10
4

Zona Aradului! Despartit prin Garaj!

Vă propunem spre vânzare un 1 2 duplex modern, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara zona Aradului, aproape de puncte de interes și cu acces rapid către centrul orașului. Caracteristici imobil: Regim de înălțime: Parter + Etaj An finalizare: 2025 Suprafață utilă: 171 mp Terasă: ...

2041 EUR/m2 | 171 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Doua spatii comerciale, 120 mp + 2 locuri parcare, Zona Aradului
4

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare doua spatii comerciale de cate 60 mp fiecare si doua locuri de parcare in Zona Aradului. Spatiile dispun de cf-uri individuale, si se vand doar impreuna, ele comunicand in momentul de fata. Se afla la parter de bloc nou, fiecare cu cate doua intrari din exterior ...

1658 EUR/m2 | 120 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere cu balcon, complet renovat ..Calea Sagului
5
2

Acest apartament de 2 camere se află la etajul 2 al unui bloc construit în 1978. Suprafața totală este de 38 mp plus un balcon de 3 mp, oferind un spațiu confortabil pentru locuit. Proprietatea este gata de utilizare și dispune de: balcon debara bucătărie separată încălzire centralizată geamuri din plastic interfon ...

1816 EUR/m2 | 38 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 camera,38 mp utili,gradina 24 mp Calea Aradului
5
4

Blitz va propune la vanzare apartamente exclusiviste cu 1, 2 și 3 camere într-o locație de vis din nordul Timișoarei. Proiectul ansamblului se remarcă prin confort modern și sustenabilitate, fiind conceput pentru cei care își doresc un stil de viață superior sau caută o investiție inteligentă. Acest ...

2410 EUR/m2 | 39 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!
13

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!

Apartament cu 3 camere , bloc nou , loc parcare , mobilat , utilat , totul in stare perfecta ,72mp utili . Compartimentare , living generos cu bucatarie , 2 dormitoare , 2 bai , o terasa mare cu vedere spre parc si raul Bega . Pozitie deosebita , linistita , foarte de aproape de centrul orasului si ...

2431 EUR/m2 | 72 m2

Fabric, Timisoara, Timis

CENTRU, apartament in vilă
19
3

CENTRU, apartament in vilă

De vânzare apartament in vila, parter înalt, clădire istorică cu demisol înalt. Apartamentul a fost renovat si mobilat nou-lux, toate materiale folosite sunt de cea mai bună calitate, tot mobilierul este Mobexpert. Suprafață utilă a apartamentului este aproximativ 90 mp si este compartimentat astfel: ...

2778 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

2662 EUR/m2 | 39 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 54,5mp Utili, Constructie Noua - Torontalului
6

ID: P1000 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 54,5 mp utili. Bloc construit intr-un regim de P+10, apartamentele fiind disponibile de la parter pana la etajul 8, cu aceeasi compartimentare si numar de metrii. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat ...

2550 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Ghiroda , in spate la fostul RAR , asfalt , toate utilitatile !!!
13
1

Casa in Ghiroda , jumatate de duplex , P+M , 120mp utili , la parter , dormitor birou , baie , living , bucatarie , terasa , la mansarda , 3 dormitoare , baie , dresing . Casa este la gri , are incalzirea in pardoseala montata , sapele trase , peretii tencuiti . Necesita finisajele , pereti si pardoseli ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Ghiroda, Timisoara, Timis

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Take Ionescu
5
21

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Take Ionescu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Take Ionescu, 25 mp, etaj 4. Proprietatea este situată într-o zonă centrală apreciată,cu acces rapid către principalele artere ale orașului,fiind ideală pentru studenți sau ca investiție. Pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați.

1960 EUR/m2 | 25 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni
9
1

Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Circumvalatiuni, pozitie excelenta, situat la etajul 9 intr-un imobil P+10, cu lift nou. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite, ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

1  2 Duplex  ,proiect modern,Timișoara
20
1

1 2 Duplex ,proiect modern,Timișoara

De vânzare jumătate de duplex, zona Freidorf lângă Lidl cu o suprafață utila de 135 mp si un teren de 620 mp. Compartimentarea este următoarea; 4 dormitoare, living,bucatarie, două bai,cameră tehnică,terasă mare acoperită. Încălzirea cu centrală termică pe gaz și este in pardoseală cu termostat in ...

2593 EUR/m2 | 135 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Aradului
19
5

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1975, structura beton, material ...

1952 EUR/m2 | 21 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea