Promovat
Apartament cu 3 camere, semidecomandat, etajul 2, zona Dambovita
8
5

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament semidecomandat cu 3 camere aflat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 2 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si cu acoperis de tigla. Compartimentare: - hol de acces - living luminos cu balcon inchis - 2 dormitoare - bucatarie complet mobilata ...

1660 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Sagului, Timisoara
10
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Timis, Timisoara. Imobilul dispune de o suprafata utila de 54 mp si beneficiaza de o compartimentare practica, fiind ideal pentru locuinta sau investitie. Compartimentare: • Hol tranzit cu ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Suprafata generoasa. Etaj 1. Decomandat.
9

Suprafata generoasa. Etaj 1. Decomandat.

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, DECOMANDAT, etaj 1, in zona Girocului, aproape de multiple magazine si de mijloacele de transport in comun, langa Calea Timisoarei. Compartimentare eficenta si generoasa 53 mp utili + TERASA 8 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1866 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - etaj 2 - Calea Sagului
7
2

Apartament 2 camere - etaj 2 - Calea Sagului

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timișoara, zona Calea Sagului, intr-un imobil bine intretinut. Apartamentul se afla la etajul 2 si dispune de o suprafata utila de 33 m². Compartimentarea este semidecomandata, oferind un spatiu luminos, modern si bine organizat. Proprietatea ...

2121 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare spatiu comercial, parter+demisol, strada pietonala, vitrina mare, 166 mp, zona Unirii
11
4

De vanzare spatiu comercial, strada pietonala, zona Unirii, vitrina mare la strada, in suprafata totala de 166 mp, parter 75 mp si demisol in suprafata de 90 mp, amenajat, inchiriat la 3 firme cu o chirie actuala de 1.650 Euro, cu posibilitatea de a inchiria toata suprafata cu o chirie totala estimata ...

2349 EUR/m2 | 166 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Iulius Mall
6
22

De vanzare apartament cu 2 camere zona Iulius Mall

Apartamentul se afla la parterul unui bloc de locuinte, cu o suprafata de 73mp, reabilitat termic, la adresa Calea Sever Bocu, vizavi de parcarea supraetajata de la Iulius Mall. Accesul in apartament se face separat de casa scarii, pe o alee, prin gradina din fata imobilului. Apartamentul este complet ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

De vanzare Garsoniera etaj 3 Sagului
7
4

De vanzare Garsoniera etaj 3 Sagului

De vanzare Garsoniera la etajul 3 din 4 ,mobilata si utilata in Sagului,langa Sdm Timisoara,suprafata utila 21 mp,pret vanzare 32.000 negociabil (se inchiriaza cu 170 minin lună) !! Tel 0747354155....

1405 EUR/m2 | 21 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

TEREN pentu BLOC ,Calea Martirilor- toate utilitatile
1
2

TEREN pentu BLOC ,Calea Martirilor- toate utilitatile

Vand 522 mp teren, intravilan, front stradal 17,00 m, situat in Calea Martirilor, intre blocuri. Toate utilitatile sunt in fata terenului. Strada asfaltata, cu sens unic. Pret: 230 euro mp. '

522 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf
7
4

Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2,600 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Braytim. Aproape de Profi - Musicescu. Mobilat si utilat premium
8

Vand apartament cu 2 camere, 47 mp utili, decomandat, in bloc nou izolat termic exterior, situat in zona Braytim- pozitie excelenta. Centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, rulouri la geamuri, usa metalica la intrare, usi interior MDF. COMPLET MOBILAT ...

2255 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Dorobantilor
6
19

De vanzare apartament cu o camera zona Dorobantilor

Va prezentam un apartament decomandat cu o camera situat la etajul 1, situat in zona Dorobantilor. Acest apartament dispune de o suprafata de 30 mp. Apartamentul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes din zona: - Iulius Mall - 10 minute cu masina - ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

1  2 Duplex Nou,Giroc
8
5

1 2 Duplex Nou,Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 150000 euro.Tel 0745126783.

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC
8
3

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 153000 euro.Tel 0745126783

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Sagului, etaj intermediar, mobilat si utilat
12

Sagului, etaj intermediar, mobilat si utilat

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat in zona Sagului-Piata Doina, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4. Apartamentul se afla intr-un imobil cu vecini linistiti si familisti care locuiesc acolo de multi ani, intr-o zona cu acces rapid la parcuri, mijloace de transport ...

1575 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
22

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Vand apartament cu două camere, decomandate, str. Holdelor, etaj 3, o suprafata de 50 mp, centrală, aer condiționat.

1500 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

2 camere | etaj intermediar | mobilat si utilat | zona excelenta |
5

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un bloc izolat termic exterior in zona Girocului; - etaj 3/4+M; -suprafata utila 40 de mp; - Balcon: inchis de 3 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, inclusiv aragaz, aer conditionat, ...

2025 EUR/m2 | 40 m2

girocului, Timisoara, Timis

1  2 Duplex  ,proiect modern,Timișoara
20
1

1 2 Duplex ,proiect modern,Timișoara

De vânzare jumătate de duplex, zona Freidorf lângă Lidl cu o suprafață utila de 135 mp si un teren de 620 mp. Compartimentarea este următoarea; 4 dormitoare, living,bucatarie, două bai,cameră tehnică,terasă mare acoperită. Încălzirea cu centrală termică pe gaz și este in pardoseală cu termostat in ...

2593 EUR/m2 | 135 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere Complexul Studentesc, parter
12

Ap 2 camere Complexul Studentesc, parter

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat in zona Complexului Studentesc, intr-un bloc reabilitat termic la parter inalt din 4. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp, model confort 1. Dispune de rulouri electrice exterioare, centrala proprie pe gaz, renovat complet, ...

2298 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea