Promovat
Torontalului-3 Camere-Disponibil Imediat
20
6

Torontalului-3 Camere-Disponibil Imediat

IMOMADAX vă prezintă spre vânzare direct de la dezvoltator apartamente cu 2-3 camere situate pe strada Augustin Coman nr 2 in complexul 109 Corner. Apartamentele beneficiază de centrală proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,aer condiționat,termostate de temperatura in fiecare camera,videointerfon,2 ...

2067 EUR/m2 | 67 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere Torontalului/Iulius Town
19
1

Apartament cu 2 camere Torontalului/Iulius Town

Aprtament frumos cu 2 camere, situat intr-o zona semicentrala a orasului, la 10 minute de mers pe jos de Iulius Town, intr-o locatie foarte buna, in apropiere sunt magazine, piata, scoli, gradinite si mijloace de transport in comun. Compartimentare: hol acces, living cu balcon inchis , bucatarie, hol, ...

1765 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
5

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament in zona Complexului Studentesc
3
3

De vanzare apartament in zona Complexului Studentesc

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decoamndat, fiind situat la etajul 2, avand o suprafata utila de 26 mp, fiind utilat si mobilat complet! Se accepta credit sau surse proprii

1808 EUR/m2 | 26 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!
13

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!

Apartament cu 3 camere , bloc nou , loc parcare , mobilat , utilat , totul in stare perfecta ,72mp utili . Compartimentare , living generos cu bucatarie , 2 dormitoare , 2 bai , o terasa mare cu vedere spre parc si raul Bega . Pozitie deosebita , linistita , foarte de aproape de centrul orasului si ...

2431 EUR/m2 | 72 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!
20
2

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!

Penthouse de exceptie , 70mp , mobilat , utilat , 3 camere , bucatarie , 2 bai , terasa 60mp . Pozitie unica , vedere spre Bega si Parcul Uzinei . Pret 212.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

3029 EUR/m2 | 70 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter
4

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter (camera+baie) In stare buna, usa metalica, termopane, grup sanitar propriu Suprafata: 9,86mp RELATII LA TELEFON:

2500 EUR/m2 | 10 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Bucovina
6
5

Apartament cu 2 camere in zona Bucovina

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etajul 3 din 4 al unui bloc ce beneficiazade acoperis din tigla, situat in zona Bucovina. Apartamentul se afla la cateva minute distanta fata market, parc, scoala si statia de autobuz. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp, ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf
7
4

Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2,600 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Elisabetin
2
3

Apartament de vanzare Elisabetin

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, foarte bun pentru investitie avand o suprafata de 28 mp, aflandu se la etajul 2, vedere pe partea cu parcarea fiind posibilitate de parcare in fata blocului

Elisabetin, Timisoara, Timis

Cornesti Jadani , ocazie !!!
6
6

Cornesti Jadani , ocazie !!!

Casa veche , teren 750mp , 52.000Euro negociabil , Cornesti - Jadani . Casa se preteaza atat pentru o resedinta de vacanta casa de vara , ea avand toate dotarile necesare , cat si pentru a fi demolata si construita o noua casa . Informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

650 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Modern
3
2

De vanzare apartament cu o camera in zona Modern

Va prezentam spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Modern,situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje,avand o suprafata de 29 mp,fiind mobilat si utilat complet Apartamentul este pozitionat intr-o zona buna si linistita a orasului,oferind acces usor spre numeroase cum ar fi facultati,banci,farmacii,diverse ...

2069 EUR/m2 | 29 m2

Modern, Timisoara, Timis

Complex Studentesc , strada Milcov !!!
1
3

Complex Studentesc , strada Milcov !!!

Garsoniera la parter , in Complexul Studentesc , 12mp , camera si baie . Garoniera se afla pe strada Milcov . Pret 31.000Euro , negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2583 EUR/m2 | 12 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
10

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament o camere Elisabetin de vanzare
3
3

Apartament o camere Elisabetin de vanzare

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet la etaj 3 4 cu centrala proprie si o suprafata de 40 mp. Se accepta si credit

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere etaj 2 Circumvalatiunii  Favorit centrala proprie 2 bai
20
2

Apartament 4 camere etaj 2 Circumvalatiunii Favorit centrala proprie 2 bai

Apartament cu 4 camere confort 1 situat in cea mai cautata zona din Timisoara,zona Favorit-Popa Laurentiu,in spate la McDrive si Peny din Circumvalatiunii,o zona cu foarte multa verdeata ,accesibila catre centrul orasului,cca 15 min Piata Victoriei si Catedrala Metropolitana ,Piata 700 cca 5 min,cu ...

1694 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1  2 Duplex Nou,Giroc
8
5

1 2 Duplex Nou,Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 150000 euro.Tel 0745126783.

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
2

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat. Centrala proprie. Et. 3 din 4. Zona Girocului - langa Parcul Padurice.
8

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral - Locanda del Corso !!!
20
19

Ultracentral - Locanda del Corso !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 2 din 2 , decomandat , cladire reabilitata , 95mp utili , bucatarie foarte spatioasa cu loc de servit masa , hol intrare , dormitor generos , baie amenajata , living extrem de mare . Apartamentul este amenajat de cativa ani , se vinde 80% mobilat , si are centrala pe gaz ...

3147 EUR/m2 | 95 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei
3
2

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare apartament 1 camera in zona Lipovei, cu o suprafata de 30 mp. Este dotata cu centrala propie si detine toate utilitatile necesare. Situat la etajul 5 al unui imobil cu 5 etaje. Este aproape de Iulius Mall, statii de autobuz, tramvai cu care se poate ajunge rapid si in centru. Pentru ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC
8
3

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 153000 euro.Tel 0745126783

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea