Promovat
Garsoniera de vanzare ,renovata, etaj intermediar, zona Buziasului
4

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera renovata, situata la etajul 3 in zona Buziasului. Garsoniera este situata la etajul 3 al unui bloc cu 4 si are o suprafata de 21 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Chicineta -Camera - Baie cu cada Confortul termic este realizat prin intermediul ...

2000 EUR/m2 | 21 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex 5 camere, mobilat - utilat, Timisoara - Zona Lipovei
20
9

Duplex 5 camere, mobilat - utilat, Timisoara - Zona Lipovei

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situat in Timisoara, zona Lipovei, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 158 mp si teren 283 mp. Anul constructiei este 2021, structura ...

2025 EUR/m2 | 158 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
DE VANZARE Apartament doua camere cu pozitie excelenta
4
1

DE VANZARE Apartament doua camere cu pozitie excelenta

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere , situat in unul dintre cele mai moderne ansambluri din zona de nord a orasului Timisoara, cu accesibilitate excelenta. Suprafata utila: 53,25 mp + 3,95 mp balcon Compartimentare eficienta – zona de zi spatioasa, bucatarie generoasa, baie ...

2276 EUR/m2 | 53 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 57 mp utili, curte comuna - zona Dambovita
9
4

ID:P2349 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 57 mp utili, situat la parter Confortul termic este asigurat de centrala proprie cu incalzirea prin calorifere. Casa este situata intr-o zona linistita, inconjurat de verdeata si cu acces rapid catre orice punct de interes. Puncte ...

1509 EUR/m2 | 57 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere Complexul Studentesc Profi DALIEI
8

Apartament cu 2 camere Complexul Studentesc Profi DALIEI

Se vinde un apartament cu 2 camere ,decomandat,confort 1,bloc de caramida,izolat termic, cu o suprafata utila de aproximativ 44 mp, situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje,in mijlocul Complexului Studentesc,pe strada Daliei.Ca si compartimentare acesta dispune de un hol la intrare, 2 camere decomandate ...

2102 EUR/m2 | 44 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai parter centrala proprie inalt, cu balcon, Cetatii
9
10

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, usor neg Tel:0736170308

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
3
6

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera in Calea Girocului cu centrala proprie pe gaz. Spațiul este luminos și foarte bine întreținut. Podelele sunt din laminate, iar pereții sunt albi, se afla la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje, o suprafata utila de 30 mp. Locuinta se afla intr-o zona foarte accesibila, ...

1800 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Iulis Mall
3
103

De vanzare apartament cu o camera zona Iulis Mall

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Iulius Mall,suprafata de 30 mp ,etaj 3, se vinde complet utilat si mobilat modern.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina
10

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2 Calea Urseni
5
2

Apartament cu 2 camere et 2 Calea Urseni

Va propunem svanzare pere apartament cu doua camere, Braytim, bloc finalizat in 2025, etajul 2 din 3, loc de parcare, încălzire in pardoseala, centrala proprie, cima, bucătărie închisă, spațios și luminos 48 mp, balcon de 7 mp, geam la baie, doua geamuri la dormitor, vedere degajată in fata cu loc de ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
2

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului
5
1

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 57 mp, bloc izolat, situat la etajul 1, intr-un bloc cu lift, renovat, mobilat, baie cu geam, aer conditionat, zona Sagului. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1825 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera micuța 12 mp
7
2

Garsoniera micuța 12 mp

Garsonieră de vânzare direct de la proprietar! Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland. Autobuzul 33 sau E1. E8 la 2 minute de mers pe ...

2083 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Casa  individuala Mehala , teren generos
10
13

Casa individuala Mehala , teren generos

Va prezentam spre vanzare casa individuala Mehala Cauți casa ideala pentru familia ta ? Ai găsit! Zona liniștită, vecinii de calitate, zona de case Vrei o afacere? Se poate transforma in SAD Cauți ceva pentru tine și o rudă,un prieten ? Se poate parcela! Exclusivitate Teren generos ...

554 EUR/m2 | 520 m2

Mehala, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
3

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere confort 1 Complex Studentesc langa Centrul de afaceri amenajat
8

Apartament cu 2 camere confort 1 ,la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje si acoperiș tigla, foarte bine izolat termic,situat în zona Olimpia, una dintre cele mai căutate și mai dinamice locații din Timișoara. Această proprietate reprezintă o alegere excelentă atât pentru locuit, cât și pentru investiție, ...

1792 EUR/m2 | 48 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie Olimpia
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Olimpia

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2736 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Modern
7
3

De vanzare garsoniera zona Modern

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Modern! Garsoniera este aproape de Lidl, Kaufland, gradinita!! Complet mobilata si utilata, garsoniera are o suprafata de 23mp, semidecomandata, la etajul 2 al blocului. Are de asemenea si AC. Pentru vizionari sau alte detalii va rugam sunati la numarul de telefon ...

Modern, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  decomandat Lipovei
10
23

Apartament 2 camere decomandat Lipovei

Preț repozitionat!!! 82900 Euro Va prezentam spre vânzare apartament 2 camere Decomandat Etaj 4 cu acoperiș Bloc curat , bine ingrijit într-una din cele mai căutate zone din Timișoara,acces facil către toate punctele de interes, magazine, școli,grădinițe in imediata vecinătate la 10 minute ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere + loc de parcare in zona Blascovici
20

Apartament cu 3 camere + loc de parcare in zona Blascovici

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Blascovici. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Blascovici, aflat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2015, structura beton, material zidarie ...

2090 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare Calea Urseni langa Zone Cafe
9
9

Casa de vanzare Calea Urseni langa Zone Cafe

De vanzare, casă pe Calea Urseni, cu suprafață utila de 76 mp. Parter - living, baie cu dus, bucatarie închisă cu ieșire la terasă și grădină Etaj - hol. 2 dormitoare, baie cu vană, balcon la dormitorul din față. Curte cu bariera și 2 locuri de parcare. Utilități: apa, curent, gaz și canalizare.fibra ...

1974 EUR/m2 | 76 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou loc de parcare mobilat zona Dumbravita Decathlon
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat in localitatea Dumbravita, la 100 metri de Timișoara, cu suprafața utilă de 49,5 mp plus balcon de 4,6 mp și un loc de parcare inclus, blocul are curte comuna cu spatiu verde, loc de parcare inclus, apartamentul se vinde mobilat și utilat, centrala in condensare ...

2298 EUR/m2 | 50 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Casa  individuala SEMICENTRAL Timișoara
10
2

Casa individuala SEMICENTRAL Timișoara

SEMICENTRAL Timișoara Va prezentam spre vanzare casa deosebita , individuala in Timișoara situat in una din cele mai cautate zone Mehala str.Grigore Alexandrescu Aceasta proprietate este Ideala pentru familie sau investitie , cu multiple beneficii - transformare SAD - renovare ...

576 EUR/m2 | 500 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea