Promovat
MT240 Apartament 2 camere, LIPOVEI, zona Pomiculturii
7
4

MT240 Apartament 2 camere, LIPOVEI, zona Pomiculturii

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, avand suprafata utila de 47 mp, situat la etajul 4, intr-un imobil in regim de inaltime P+5E, bloc izolat, in zona Lipovei-str. Pomiculturii. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - hol acces; - bucatarie separata; - 1 ...

1957 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera LUX BRAYTIM
12
1

Apartament cu 1 camera LUX BRAYTIM

Vă propunem spre vânzare apartament cu 1 camera, balcon și loc de parcare situat in Braytim. Etajul 3. Apartamentul este mobilat LUX, se vinde la cheie. Centrala proprie și încălzire în pardosea. Se află situat la doar 3 minute de Biserica Tosca de pe strada Musicescu. Preț. 77800 euro la plata cash ...

2431 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte, Mobilat si Utilat
10
2

Apartament situat in constructie noua, din 2017, imobil termoizolat exterior; Model cu vedere pe o singura parte cu 2 terase insumand 15 mp; Amenajare interioara: gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare celulare, vopsea lavabila, corpuri ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere,Balcon si boxa Take Ionescu - Medicina
9
2

Apartament 3 camere cu balcon in zona Take Ionescu-Punctele Cardinale-Medicina-Etaj 8 Suprafata utila de 68 mp Plus balcon de 8,57 mp. Compartimentare semidecomandatacare dispune de urmatoarele: 1 Living 2 Dormitoare 1 Bucatarie inchisa cu debara si camara pentru alimente. 1 Baie 2 Holuri 1 Balcon 1 ...

1897 EUR/m2 | 68 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere si 45 mp terasa in zona Braytim
9

Apartament cu 3 camere si 45 mp terasa in zona Braytim

Heigl Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare apartamente cu 3 camere, terasa de 45 mp si 2 balcoane în zona Braytim, la asfalt! Pozitionare excelenta! La 2 minute de zona Soarelui! POZE CU CARACTER INFORMATIC, stadiu actual : alb Compartimentare: -living -bucatarie openspace -hol -dormitor ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim
7
1

Apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp la care se adauga un balcon de 6 mp si un loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu ...

1383 EUR/m2 | 60 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament deosebit cu 3 camere in Centrul Timisoarei
16

Apartament deosebit cu 3 camere in Centrul Timisoarei

Apartament 3 camere decomandat – Ultracentral, lângă Hotel Opera, Timișoara Heigl Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat ultracentral, chiar lângă Hotel Opera, în centrul Timișoarei, una dintre cele mai dorite zone ale orașului. Parcare libera fara plata mereu disponibila! Apartamentul ...

3788 EUR/m2 | 52 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera situat pe Calea Urseni
5

Apartament cu o camera situat pe Calea Urseni

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu o camera in Giroc situat pe Calea Urseni fiind intr o zona care are acces rapid catre oras si multe facilități. Apartamentul are o suprafata utila de 34 mp la care se adauga un balcon de 5mp si un loc de parcare. Apartamentul se vinde ...

1765 EUR/m2 | 34 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera mobilata si renovata in zona Soarelui
6

Garsoniera mobilata si renovata in zona Soarelui

Heigl Estate va propune in exclusivitate spre vanzare garsonieră– ideală pentru investiție sau locuit! Vă propunem spre vânzare o garsonieră, situată la etajul 4 din 4, într-un bloc cu acoperis si aflat în proces de anvelopare. Detalii: Suprafață utilă: 22 mp Compartimentare: decomandată Renovată Dotări: ...

2273 EUR/m2 | 22 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament in Complex Rezidential zona Torontalului COMISION 0
17

COMISION 0! Apartament cu 2 camere, etaj 1 din 4, intr-un Complex Rezidențial modern cu lift in zona Torontalului! Suprafața utilă este de 55 mp, compartimentarea fiind practică, cu bucătărie închisă, oferind confort și intimitate. Compartimentare: -hol -bucatarie openspace -living -dormitor -baie -balcon Apartamentul ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou cu 1 camera decomandat in Zona Torontalului COMISION 0
14

COMISION 0! Apartament cu 1 cameră decomandat, etaj 1 din 4, intr-un Complex Rezidențial modern cu lift in zona Torontalului! Suprafața utilă este de 48 mp, compartimentarea fiind practică, cu bucătărie închisă, oferind confort și intimitate. Compartimentare: -hol -bucatarie inchisa -camera -baie -balcon Apartamentul ...

1708 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament NOU cu 3 camere si 2 bai in Torontalului COMISION 0
20

COMISION 0! Apartament cu 3 camere si 2 bai, etaj 1 din 4, intr-un Complex Rezidențial modern cu lift in zona Torontalului! Suprafața utilă este de 72 mp, compartimentarea fiind practică, oferind confort și intimitate. Compartimentare: -hol -bucatarie openspace -living -2 dormitoare ( unul matrimonial ...

1764 EUR/m2 | 72 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere confort 1
3
1

Vand apartament cu 2 camere confort 1

Propietar vand apartment cu 2 camere comfort 1 semidecomandat ,etaj 2 zona Circumvalatiunii chiar in spate la Penny,centrala termica,parchet laminat,55 mp,pret 125000 de euro negociabil.

2273 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere Aradului 94000 euro
5
1

2 camere Aradului 94000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat zona Aradului etaj 3 preț 94000 euro negociabil tel 0727526012

1709 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Teren extravilan Săcălaz
3
6

Teren extravilan Săcălaz

Vând teren în Săcălaz, cu o suprafață generoasă de 1943 mp, situat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare. Este proprietatea ideală pentru cei care doresc să investească inteligent într-o zonă aflată în plină expansiune lângă Timișoara. Detalii principale: Suprafață: 1943 mp Localizare: Săcălaz ...

1,943 m2

Timisoara, Timis

De vinzare  TEREN in TIMISOARA cartier NOVA MEHALA ca. 80m x 100m
2

De vinzare TEREN in TIMISOARA cartier NOVA MEHALA ca. 80m x 100m

De vinzare teren ca 80m x 100 m in cartierul NOVA MEHALA zona aflata in plina dezvoltare, aflata la intersectia a 3 strazi avind toate necesitatile in apropiere. Pret 250Euro mp Va rog contactati-ma prin E-Mail

NOVA+MEHALA, Timisoara, Timis

Braytim. Aproape de Profi - Musicescu. Mobilat si utilat premium
8

Vand apartament cu 2 camere, 47 mp utili, decomandat, in bloc nou izolat termic exterior, situat in zona Braytim- pozitie excelenta. Centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, rulouri la geamuri, usa metalica la intrare, usi interior MDF. COMPLET MOBILAT ...

2255 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
20

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere 28

Apartament cu doua camere

Vand apartment cu doua camere în zona centrala in stare buna etaj 10 , acoperiș nou izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale.pret usor negociabil

1354 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera pe Take Ionescu lînga ISHO , comision zero , proprietar
4
11

Proprietar ,ofer spre vânzare garsonieră pe Take Ionescu ( lângă ISHO ) , foarte bună pentru investiție datorită poziției foarte bune . Suprafața 12 mp ,complet mobilată și utilată : mașină de spălat ,TV smart ,climă ,geam termopan cu plasă anti-insecte ,ușă metalică ,frigider ,microunde , canapea extensibilă ...

1750 EUR/m2 | 12 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
8

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Caut casa individuala pe parter 9

Caut casa individuala pe parter

Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie
20

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, apa, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea