Promovat
Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric
10
1

Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric

Proprietar vând apartament 2 camere, semidecomandat la 5 km de Centrul Timisoarei. Apartamentul se afla pe strada Kogălniceanu, chiar langa Kaufland, la demisol, foarte aproape de școală, de linii de tramvai, la 7 min pe jos pana la Iulius Mall, la 3 min de Piata Badea Cartan. Se pretează că spatiu ...

1274 EUR/m2 | 62 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, mobilat, zona Aradului, Timisoara
6

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 4/4 intr-un bloc din zona Aradului, la doar 6 minute de Iulius Mall cu masina. Apartamentul are 40mp, este format din doua garsoniere unite si este compartimentat astfel: - Hol de acces - Bucatarie - Baie ...

1498 EUR/m2 | 40 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere dumbravita la vila etaj 2
13
2

2 camere dumbravita la vila etaj 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.0745230405

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, su: 46 mp, etaj 2 din 4. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Puncte de interes: -Parc nou amenajat în spatele blocului -Școală Generală 25 la 3 minute de mers pe jos. -Stație de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona  Ronaț preț, 72000 Euro
10
21

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona Ronaț preț, 72000 Euro

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona Ronaț din 1992, de caramida în clădire cu 2 etaje ,mobilat,utilat, centrala proprie ,clima, ,pe Strada adam michewich , 40 mp plus boxa de 8mp si curte mica in față, preț 72000, nr de telefon .

1800 EUR/m2 | 40 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu
6
70

De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu

Vand apartament cu o camera situat laga Facultatea de Medicina, la 5 minute de mers. Are o suprafata de 30 mp, se afla la etajul 3. Apartamentul se vinde conform pozelor

1833 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
4

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Va prezentam spre vanzare un apartament spatios si luminos in zona Dambovita,decomandat,confort 1,la etajul 1,cu o suprafata de 30 mp. Pozitionarea sa este intr-o zona buna si linistita a orasului,cu acces la numeroase puncte de interes precum statii de autobuze si tramvai,diverse centre comerciale,piata ...

1900 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat etaj 1 zona Barnutiu model mare

Se vinde apartament cu 2 camere, confort 1 decomanmdat la etaj 1 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,din zona Dorobantilor Simion Barnutiu,zona cu infrastructura integrala, curata, civilizata, strada bine pozitionata, cu spatii verzi. Blocul se afla langa ING Bank de pe bulevardul principal ...

1910 EUR/m2 | 50 m2

BARNUTIU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Lugojului
7
1

Apartament 2 camere zona Lugojului

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp este compus din : living bucatarie dormitor doua holuri baie balcon debara in hol si bucatarie are geamuri termopan balcon inchis podele laminate incalzire cu centrala proprie ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 2 camere,zona Lipovei,
9
1

Proprietar, vand apartament 2 camere,zona Lipovei,

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat. -situat langa scoala gen. nr.7 -aproape de Iuliu Mall(7 min.) -situat la 2 min. de mijloacele de transport -parchetul laminat in camere a fost montat recent -centrala proprie -apartamentul se vinde cu mobila din dotare, inclusiv frigider si aragaz -este ...

1849 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere  zona Mircea Cel Batran
5
23

De vanzare apartament 2 camere zona Mircea Cel Batran

Se ofera spre vanzare un apartament in zona Mircea cel batran situat la parter,an constructie 1986 centrala proprie. Apartamentul are 2 camere cu o suprafata utila de 56mp. Zona foarte linistita si comoda cu toate servicile prezente. Se vinde mobilat si utilat complet. Sunati la numarul de telefon afisat ...

1607 EUR/m2 | 56 m2

Mircea+cel+Batran, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei
8

Apartament 2 camere Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...

1632 EUR/m2 | 57 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului - Judetean
7

Apartament 2 camere Girocului - Judetean

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului langa Spitalul Judetean la etajul 4 din 5 are o suprafata utila de 42 m2 confort 2 semidecomandat este amenajat, cu termopane gresie si faianata, clima incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere  Sagului
16
3

Apartament 2 camere Sagului

De vanzare apartament cu 2 camere , aproape de Shopping City l etajul 7 din 10 , bloc cu lift nou, blocul este izolat, are o suprafata utila de 47 mp, este compus din : living, dormitor, bucatarie, baie, debara, balcon si o baoxa inxclusa in CF , incalzire cu centrala proprie pe gaz, aer conditionat, ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cartier Aeroport
16

Apartament 2 camere Cartier Aeroport

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Cartierul Aeroport , confort 1 decomandat, cu o suprafata utila de 58 mp , etaj 2 din 2 , blocul este din caramida, incalzire cu centrală proprie, geamuri termopan, aer condiționat, izolat exterior , podul renovat și izolat, este compus din : living , ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Elisabetin
5

Apartament 1 camera zona Elisabetin

Apartament cu 1 camera de vanzare situat in zona Elisabetin la etajul 3 din 3 , blocul este maai nou, are o suprafata utila de 46 mp , este amenajat modern, inclzire cu centrala termica a blocului cu contoare separate pe apartament cu incalzire pe calorifere, se vinde mobilat si utilat , are si o boxa ...

1728 EUR/m2 | 46 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Blascovici
10
1

Apartament 2 camere zona Blascovici

Vând apartament 2 camere, situat in zona Blascovici la etajul 4 din 4 bloc cu acoperis, confort 2 nedecomandat cu suprafața de 40 mp, instalația electrică este complet refăcută, are geamuri termopan, se vinde complet mobilat la pretul de 60000 euro.detalii tel:0766881167

1463 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
8

Apartament 3 camere Girocului

In zona Girocului aproape de Judetean se vinde apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla, suprafață utila 53 m2 cu 2 balcone de 7 mp2, incalzire cu centrala proprie pe gaz, clima, gresie si faianta, usa metalica, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de 95000 euro,detalii ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor
4
35

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,suprafata de 33 mp ,in apropiere de zona Modern, etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla magazine,clinici,transport urban,statii de tamnvai,vaporase,parcuri de relaxare,etc. Este dotat cu mobilier modern si ...

1682 EUR/m2 | 33 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
12

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc,la etajul 2,suprafata utila de 29 mp,utilat si mobilat complet. Zona in care se afla situat ofera numeroase facilitati,precum acces rapid la universitati,campus studentesc,magazine,farmacii,banci,piete,scoli,etc. Este dotat ...

1897 EUR/m2 | 29 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Printul Turcesc
3
42

De vanzare garsoniera in zona Printul Turcesc

Zona Printul Turcesc! Oferta garsoniera de vanzare! Dam spre vanzare o garsoniera la etajul 2. La doar 10-15 min de mers cu masina sau tranportul in comun de Lidl, aproap de Parcul Lunei, restaurante, Piata Traian. Dispune de o suprafata utila de 21 mp si e vinde imediat mobilata si utilata ca in poze. ...

1296 EUR/m2 | 27 m2

Timisoara, Timis

2 camere | etaj intermediar | mobilat si utilat | zona excelenta |