Promovat
Apartament 4 Camere în Fabrik  - Comision 0%
19
2

Apartament 4 Camere în Fabrik - Comision 0%

Descoperiți oportunitatea de a locui într-un apartament de excepție în complexul rezidențial Fabrik, situat în imediata vecinătate a complexului studențesc. Acest apartament tip Samantha oferă un echilibru perfect între stil și funcționalitate, beneficiind de finisaje premium și de o locație ideală. ...

2379 EUR/m2 | 107 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 4 camere in zona Calea Urseni
9

Duplex cu 4 camere in zona Calea Urseni

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un duplex cu 4 camere, in constructie, fiind situat in Calea Urseni. Dispune de o suprafata de 90 mp, iar terenul aferent este de 290 mp., avand acces auto in curte. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire in pardoseala. Zidaria ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse 3 camere, decomandat, 80 mp utili, toate utilitatile, zona Aradului
9
2

ID Intern: P671 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament tip penthouse cu 3 camere, decomandat situat la etajul 5/5 , cu vedere la Iulius Mall, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona ...

2469 EUR/m2 | 81 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 locuri de parcare incluse. Bloc nou. Spatiu foarte mare in pod
5
3

ImoPuls va propune o Constructie Noua – 2024, cu o arhitectura deosebita, moderna, cu apartamente de 1 si 2 camere compartimentate excelent. Locuintele sunt racordate la toate utilitatile publice, se predau la "cheie" cu finisaje alese pe gustul clientilor care beneficiaza si de locuri de parcare incluse ...

1677 EUR/m2 | 52 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, zona Dacia, Timisoara
12

Apartament de vanzare cu 3 camere, zona Dacia, Timisoara

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere. Disponibil imediat. Semidecomandat, situat in zona Dacia. Zona este linistita, iar imobilul se afla la doar cateva minute fata de piata cu acelasi nume, piata Dacia. La doar 400 m fata de strada principala Gheorghe Lazar, 600 m fata de ...

1711 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti
1
10

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret:110000 euro, usor neg Tel: 0736170308

2200 EUR/m2 | 50 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie cladire istorica GARAJ zona Maria
10
6

De vanzare, 2 camere, etaj 1, suprafață utilă de 82 mp, plus boxa 9 mp și un garaj de 18 mp. centrala proprie schimbata anul trecut, clima. imobilul este situat nu departe de centru-zona Maria. Pret: 160000 euro Tel: 0736170308

1951 EUR/m2 | 82 m2

Maria, Timisoara, Timis

4 cam dec etaj 1suprafata utila 140 mp centrala proprie zona Centrala
7
7

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736170308

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera zona Buziasului
3
72

De inchiriat garsoniera zona Buziasului

Vand garsoniera zona Buziasului cu o suprafata de 20 mp , etaj 4 , bloc cu acoperis . Caldura se realizeaza prin Colterm .Se vinde mobilata !

1250 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

2 cam CENTRALA PROPRIE Boxa etaj intermediar zona Ultracentrala-Piata Victoriei
6
6

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 7, lift modernizat, centrală pe gaz, aer condiționat, geamuri termopan, mobilat, cu frigider, mașină de spălat rufe, suprafață 49mp, compus din 2 holuri, 2 camere, bucătărie, baie, balcon, cu boxă în subsol, zona UltracentralaPiata ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Badea Cartan
3
19

Apartament cu o camera de vanzare in zona Badea Cartan

Se vinde un apartament cu o camera in zona Badea Cartan, aproape de Bld. Take Ionescu. Apartamentul are 28mp si este la etajul 1. Se vinde ca in poze. Dispune de incalzire de la oras. Se accepta si prin credit nu doar plata cash. Zona linistita, aveti in zona mijloace de transport, magazine, parcuri, ...

1429 EUR/m2 | 28 m2

Badea%2bCartan, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam dec centrala proprie bloc izolat parcare in curte zona Centrala
7

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc izolat, su 78 mp, centrala proprie, avand urmatoarea compartimentare: 4 camere decomandate bucătărie separată 1 baie balcon hol generos Avantaje: etaj intermediar bloc reabilitat termic centrală curte interioară ...

1782 EUR/m2 | 78 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam 100 mp centrala proprie boxa sub apartament zona Centrala
19

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 băi moderne și o bucătărie funcțională, su 100 mp, renovat integral, centrala proprie, situat la parter, intr-o cladire cu regimul de inaltine P+1E, cu o boxa de 36 mp, chiar sub apartament, instalatia electrica refacuta, zona Centrala, pe malul Begai. Pret: 275000 ...

2750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera de vanzare, zona Circumvalatiunii, Timisoara
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat la etajul 1/10, in zona Circumvalatiunii/ Gheorghe Lazar din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 1/10 al unui imobil construit intre 1975 si are o suprafata utila de 32 mp, blocul este ...

2000 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren de vânzare - Dumbrăvița, Comision 0, direct de la proprietar 80 euro  mp 1

Teren de vânzare - Dumbrăvița, Comision 0, direct de la proprietar 80 euro mp

Comision 0, direct de la proprietar Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în Dumbrăvița, pe Strada Speranței nr. 3, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către principalele artere. Utilitati: apa, curent, gaz Detalii teren: Suprafață totală: 1 930 mp Teren intravilan pe care se ...

1,930 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, etaj 2, zona Lipovei, Timisoara
19
1

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etaj intermediar, etajul 2, al unui imobil construit in anul 1984, in zona de Nord a oraşului Timisoara, judetul Timis. Zona Lipovei, zona foarte bine cotata si apreciata pentru accesibilitate si facilitati. Se strang ...

1962 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat   etaj intermediar  CITY of MARA
20
3

3 cam decomandat etaj intermediar CITY of MARA

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 dormitoare si bucataria open space cu livingul, 1 baie, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, aer conditionat, rulouri la geamuri, mobilat, situat la etajul 8 din 11, lift, CITY OF MARA. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 07290576 ...

3231 EUR/m2 | 65 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Buziasului
3
10

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Dam spre vanzare garsoniera in zona Buziasului,la etajul 2 din 5,suprafata utila de 32 mp,utilat si mobilat complet. In apropiere de centre comerciale,Lidl,Kaufland,magazine. Este perfect pentru investitie sau chiar pentru a locui. Daca doriti informatii suplimentare sau detalii,va rugam sa ne sunati ...

1281 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, et 1, centrala proprie,Complex Studentesc
10

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2632 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament modest de vanzare zona Sagului
4
7

Apartament modest de vanzare zona Sagului

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 45 mp,decomandat. Apartamentul are acces rapid la mijloace de transport in comun,la doar 5 minute de mers pe jos de Piata Doina si la 15 minute de Shopping City Mall. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ...

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, Elisabetin
6
1