Promovat
Lipovei Casa Individuala cu Piscina 6 Camere 4 Bai | S+P+1E+M - 198mp
20
3

Renaissance Estate va ofera spre vanzare o proprietate deosebită cu 6 camere si 4 bai, situată în zona Lipovei din Timișoara, ideală pentru o familie care caută confort și relaxare în propria locuință. COMISION 0% Detalii tehnice: Regim de înălțime: S+P+1E+M An construcție: 2007, renovată recent Suprafață ...

1763 EUR/m2 | 198 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere dumbravita la vila etaj 2
13
2

2 camere dumbravita la vila etaj 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.0745230405

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex de vanzare despartit prin camera tehnica in Ghiroda
7

Duplex de vanzare despartit prin camera tehnica in Ghiroda

Apostu Estate va propune spre vanzare duplex despărțit prin cameră tehnică în Ghiroda. Regimul de înălțime P + 1E cu o suprafață utilă de 137mp. Imobilul este construit pe o suprafață de teren de 600mp, respectiv 300mp/parte. Compartimentare : Parter : Hol spațios Dormitor / birou Baie Bucătărie cu ...

1715 EUR/m2 | 137 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere Take Ionescu
10
1

Apartament cu 4 camere Take Ionescu

Apartament cu 4 camere semidecomandat,situat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje si acoperis de tigla,din zona Take Ionescu. Suprafata utila este de 62mp cu balcon inchis in termopan. Apartamentul detine o boxa inscrisa in CF. Compartimentarea este realizata astfel: 2 dormitoare 1 birou 1 living cu ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare Modern
2
4

Garsoniera de vanzare Modern

Vand garsoniera foarte aprope de mijloacele de transport in comun, se afla la etajul 2, avand o suprafata de 27 mp. Partial mobilat .

Modern, Timisoara, Timis

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
1

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1   2 Duplex cu etaj, PARTA
7

1 2 Duplex cu etaj, PARTA

De vânzare casa cu etaj ,cu un design modern și finisaje de calitate superioară.Această locuință îți oferă un spațiu perfect pentru o viață confortabilă. Etapele de construcție au fost atent supervizate pentru a asigura durabilitatea și funcționalitatea fiecărui detaliu. Aflată într-o zonă foarte buna ...

1286 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 cam et 2 centrala proprie Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu
4
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera in zona Take Ionescu Zona linistita, aproape de Centru, Facultatea de Medicina, mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ca in poze, vanzare imediata. Dispune de o suprafata utila de 35mp si este la etajul 3, decomandat, an constructie ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului de vanzare
8
9

Apartament cu 2 camere in zona Aradului de vanzare

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului,la etajul 2,suprafata de 57 mp,langa Piata Verde, se vinde utilat si mobilat. Apartamentul dispune de centrala proprie pe gaz,masina de spalat vase,masina de spalat haine,uscator haine,frigider,Tv. Se accepta credit bancar ! Pentru mai multe ...

1316 EUR/m2 | 57 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Casă mare,teren 1600 mp, Dâmbovita.
17
9

Casă mare,teren 1600 mp, Dâmbovita.

Imobilul se afla in zona Dambovita, intr-o zona rezidentiala de case. Casa tip calcan cu 5 camere, 3 bai, spatioasa si complet mobilata. Dispune de un teren generos in suprafata de 1.593 mp, oferindu-ti mult spatiu verde. Curtea este amenajata cu arbori, o terasa spatioasa si un garaj dublu. A ...

1645 EUR/m2 | 200 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

 apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia
9
6

apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia

Blitz va propune un apartament cu 4 camere, 65 m², in zona Dacia – Ideal pentru renovare & investiție! Timișoara – Zona Dacia O oportunitate excelentă pentru cei care caută un apartament cu potențial mare de transformare, într-o zonă bine conectată și aflată în dezvoltare! ⸻ Detalii apartament: • Suprafață ...

1408 EUR/m2 | 65 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor
4

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,suprafata de 33 mp ,in apropiere de zona Modern, etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla magazine,clinici,transport urban,statii de tamnvai,vaporase,parcuri de relaxare,etc. Este dotat cu mobilier modern si ...

Dorobanti, Timisoara, Timis

Parcela intravilan pentru casă sau duplex
1
18

Parcela intravilan pentru casă sau duplex

Oportunitate investiție! Va prezentam spre vânzarea teren intravilan pentru casă sau duplex În imediata vecinătate Str.Trevizo,Maria Tănase,Ioan Isac Zona Metro 2 Toate utilitățile la 100 m 850 mp Front stradal de 18 m Case locuite in vecinătatea imediată Prețul solicitat de proprietar ...

850 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea