Promovat
Apartament cu 3 camere | Girocului
12
1

Apartament cu 3 camere | Girocului

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat in Calea Girocului, avand acces facil la mijloace de transport in comun, fiind aproape de McDonald's si spitalul Judetean. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 67 mp + balcon inchis de 6mp. Compartimentarea este ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat  2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui
6
1

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui

Apartament cu 3 camere, decomandat confort 1, mobilat si utilat ,aer conditionat, cu posibilitate de centrala proprie, 2 băii ,1 bucătărie, 1, debara, 2 balcoane închise cu geamuri termopan ,su: 75 mp, garaj sub bloc cu ușă electrică , boxă, bloc anvelopat cu 2 apartamente pe etaj. Disponibil imediat, ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | 38 mp utili | Centrală proprie | Etaj intermedia
5

Apartament 2 camere | 38 mp utili | Centrală proprie | Etaj intermediar | Comision 0% 360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, ideal pentru locuit sau investiție. Locatie-Iosefin Locuința dispune de centrală termică proprie și aer condiționat, oferind ...

2026 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
NOU. Bucatarie inchisa. Spatios - 53 mp utili. Disponibil imediat. Langa Zone 2
13
2

Vand apartament cu 2 camere, bucatarie INCHISA, etaj 2, in bloc nou - 2021, zona Braytim - Calea Urseni, spatios 53 mp utili + TERASA 5 mp, complet mobilat si utilat, centrala proprie, model cu pod propriu in suprafata de 40 mp, inscris in CF, un loc de parcare. Pret 103.900 Eur., negociabil. Se accepta ...

1960 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere
20
2

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, Girocului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

De vanzare teren de 440 mp, aparține de Timișoara după Mehala, autorizație și proiect inclus în preț
7

Agentia imobiliara Ralf Consulting-promovam teren cu autorizație și proiect de duplex inclus în preț suprafață de 440 mp, aparține de Mun Timișoara, după zona Mehala imediat ieșire pe dreapta, front 16,5 ml, ultima parcele de acesta dimensiune din tot puzul toate utilitatile: pret: 230 Euro mp, nu se ...

440 m2

Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
0%Comision.3 camere.72 mp.Etaj 1.In Oras!
17
3

0%Comision.3 camere.72 mp.Etaj 1.In Oras!

Vand apartament cu 3 camere, FARA COMISION de la cumparator, in bloc nou, la etajul 1, in bloc cu lift, cu incalzire prin pardoseala, cu 2 bai, se vinde mobilat si utilat, 2 locuri de parcare in CF separat in curtea interioara. Pret 144.900 euro Zona Buziasului Tel. 0734744765

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat,In Zona Odobescu,Modelul Mare,Merita Văzut,Neg
18
1

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall
16

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, ideal investitie, suprafata utila 38 mp, baie, bucatarie, debara, balcon, în zona sunt scoli, grădinițe, piata, supermarketuri și la 3 minute stația de autobuz, cabinete medicale nu se accepta credit bancar, pret 79000 Euro negociabil+comisionul ...

2079 EUR/m2 | 38 m2

Circumvala%25c8%259biunii, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!
17
1

COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!

De vanzare apartament cu 3 camere, COMISION 0%, la etajul 1 intr un bloc cu LIFT, in bloc nou, in ORAS, langa mijloc de transport in comun, decomandat, 72 mp utili+balcon, vedere pe 2 parti, spatios, luminos, cu 2 bai, bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala, se vinde mobilat si utilat, 2 LOCURI ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!
10
2

Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!

Vand apartament cu 3 camere, 76 mp, etaj 1 cu intrare din strada, living cu bucatarie, 2 dormitoare, o baie, 2 balcoane, centrala schimbata in 2022, loc parcare, aer conditionat, rulouri exterioare aluminiu, zona Braytim, pret 135000 euro. tel 0773336700

1776 EUR/m2 | 76 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Complet Renovat.Disponibil Imediat.Finisaje de calitate.Zona Excelenta!
9
2

De vanzare garsoniera in zona Complexului Studentesc, este renovata complet, inclusiv sapa de beton turnata, instalatie electrica si sanitara noua, totul modern, se vinde cum se vede in poze. BLOCUL ESTE IN CURS DE IZOLARE! Ideal pentru investitie sau pentru locuit! Pretul este 41.000 euro USOR negociabil Tel. ...

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
9

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

1 camera zona Soarelui
5

1 camera zona Soarelui

De vanzare in zona Soarelui 1 camera cu o suprafata utila de 28 mp , situata la etajul 4/5 intr-un bloc anvelopat si mansardat este compusa din : hol de intrare 1 baie cu vană, camera , bucătărie închisă, balcon închis cu acces la uscătorie (fiecare etaj are uscătorie proprie), 4 ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
19

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou , integral din caramida, la etajul 2, decomandat, cu bucatarie inchisa, bine compartimentat, dormitoare luminoase, 66 mp utili + balcon, rulouri la geamurile din toate camerele, se vinde mobilat si utilat, aparat de aer conditionat, loc de parcare in CF. Zona ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat Complet.Finisaje Premium.Etaj 2.Disponibil Imediat!!!
18
8

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!
13
1

Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!

De vanzare duplex in Calea Urseni, dupa Zone Cafe 2, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 3 camere, cu bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala cu termostate de ambient in fiecare incapere, se vinde mobilat si utilat complet cum se vede in poze. Pret 164.900 euro Tel. 0734 744 765

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Triplex 4 camere 110 mp utili partea din lateral zona Braytim Hotel IQ
5
3

De vanzare, apartament cu regimul de inaltime P+E, partea laterala a unui triplex, avand suprafata utila de 110 mp, se vinde nemobilat, parțial mobilat sau full mobilat și utilat Compartimentare practică: Parter hol, living + dining , bucătărie închisă și baie Etaj 3 dormitoare și o baie spațioasă Încălzire ...

1718 EUR/m2 | 110 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!
16

COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!

De vanzare cu 3 camere, FARA COMISION, in zona BRAYTIM, bloc cu Lift, la etajul 1, decomandat, cu 2 balcoane, bucatarie inchisa, dressing ce se poate amenaja si ca a 2 baie avand toate utilitatile trase, mobilat si utilat complet, incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare din care unul este SUBTERAN. Pret ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat Lipovei pe Borzesti amenajat centrala proprie
5

Vand apartament 2 camere decomandat,situat zona Lipovei, pe strada Borzesti, la etajul 3 din 4 al unui bloc solid, construit in 1988. Locatia este excelenta, foarte aproape de scoli, gradinite, banci, iar Iulius Mall se afla la doar 5 minute.Suprafata utila este de 50 mp.Apartamentul este structurat ...

1850 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec etaj intermediar zona Complex Studentesc langa Fac de Drept
10
2

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 60 mp, 1 baie, balcon, posibilitate de monatare centrala proprie, amenajari clasice, zona Sala Olimpia Complex Studentesc. Pret: 105000 euro Tel: 0736170308

1750 EUR/m2 | 60 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Salvează căutarea