Promovat
Trăiește aproape de tot ce contează   3 camere în inima Timișoarei-mobilat&utilat
14

Trăiește aproape de tot ce contează 3 camere în inima Timișoarei-mobilat&utilat

LB. Invest Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat la doar 650 m de centrul orașului Timișoara, pe strada Aurel Popovici. Poziționarea excelentă oferă acces rapid către principalele puncte de interes, fiind ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. ...

2143 EUR/m2 | 63 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, etaj 2, zona Soarelui, Timisoara
8
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 2 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 66 mp. Compartimentare: - Hol de ...

2106 EUR/m2 | 66 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, renovat, zona centrala, Timisoara
14
3

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament exclusivist cu 2 camere, situat in Timis, Timisoara, zona Ultracentrala, la cativa pasi de Primarie. Proprietatea se afla la etajul 2 al unei vile istorice proiectate de arhitectul Albert Krausz, o constructie deosebita cu doar 2 etaje, ce imbina rafinamentul ...

3000 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Sagului, Timisoara, bloc de apartamente
4
3

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare o garsoniera, situata in Timis, Timisoara, zona Sagului. Imobilul este amplasat la etajul 4/5, intr-un bloc cu doar 2 apartamente pe nivel, si are o suprafata de 17 mp. Compartimentare: • Camera • Chicineta • Baie Caracteristici: • Plita ...

2141 EUR/m2 | 17 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare Calea Urseni langa Zone Cafe
9
9

Casa de vanzare Calea Urseni langa Zone Cafe

De vanzare, casă pe Calea Urseni, cu suprafață utila de 76 mp. Parter - living, baie cu dus, bucatarie închisă cu ieșire la terasă și grădină Etaj - hol. 2 dormitoare, baie cu vană, balcon la dormitorul din față. Curte cu bariera și 2 locuri de parcare. Utilități: apa, curent, gaz și canalizare.fibra ...

1974 EUR/m2 | 76 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica
3

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului aproape de Lidl intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 decomandat etaj 10 din 10 cu o suprafata totala de 57 mp centrala termica amenajari clasice. Pret informativ 80000 Euro

1481 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou loc de parcare mobilat zona Dumbravita Decathlon
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat in localitatea Dumbravita, la 100 metri de Timișoara, cu suprafața utilă de 49,5 mp plus balcon de 4,6 mp și un loc de parcare inclus, blocul are curte comuna cu spatiu verde, loc de parcare inclus, apartamentul se vinde mobilat și utilat, centrala in condensare ...

2298 EUR/m2 | 50 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Artera circulata- Iosefin-Budai Deleanu
8
9

Artera circulata- Iosefin-Budai Deleanu

Vand 500 mp teren,cu 2 fronturi stradale de 12 m,unul la str.Budai Deleanu,celalalt front la Aleea Gorunului.Se ofera proiect pentru constructia unei noi cladiri:P+E+ER Pret : 159000 euro

500 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Modern
8
2

Apartament 3 camere zona Modern

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata utila de 67 mp situat in zona Modern confort 1 semidecomandat la etajul 3 din 5 modelul cu 2 bai balcon bloc anvelopat este renovat termopane gresie si faianta se vinde mobilat si utilat geamuri termopan cu rulouri din aluminiu incalzire cu centrala ...

1821 EUR/m2 | 67 m2

lugojului, Timisoara, Timis

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii
8

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii

De vanzare ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, etaj 1, 52mp, centrala termica , instalatie de aer conditionat, boxa pret 99500 euro.

1913 EUR/m2 | 52 m2

cetatii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Blascovici
4
7

De vanzare apartament cu o camera in zona Blascovici

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Blascovici,pe strada Barzava,suprafata de 27 mp, etaj 2, se vinde complet utilat si mobilat modern. Apartamentul se afla intr-o zona linistita de case,cu mai multe spatii verzi in imprejurimea blocului. Este dotat cu toate electrocasnicele necesare ca ...

1630 EUR/m2 | 27 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare Modern
2
4

Garsoniera de vanzare Modern

Vand garsoniera foarte aprope de mijloacele de transport in comun, se afla la etajul 2, avand o suprafata de 27 mp. Partial mobilat .

Modern, Timisoara, Timis

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
1

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1   2 Duplex cu etaj, PARTA
7

1 2 Duplex cu etaj, PARTA

De vânzare casa cu etaj ,cu un design modern și finisaje de calitate superioară.Această locuință îți oferă un spațiu perfect pentru o viață confortabilă. Etapele de construcție au fost atent supervizate pentru a asigura durabilitatea și funcționalitatea fiecărui detaliu. Aflată într-o zonă foarte buna ...

1286 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea