TEREN INDUSTRIAL/COMERCIAL ZONA AEROPORT
7

TEREN INDUSTRIAL/COMERCIAL ZONA AEROPORT

Terenul in zona DURA cu PUZ compus din 5 parcele cu suprafete intre 1.740 mp si 4.680 mp. Conform Avizului de oportunitate sunt urmatorii indicatori: Zona servicii, depozitare si indusrtie nepoluanta -13.979 mp Zona spatii verzi amenajate - 4.400 mp H max - 15 m regim inaltime maxim S/D+P+2E, spatii ...

18,379 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu
6
70

De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu

Vand apartament cu o camera situat laga Facultatea de Medicina, la 5 minute de mers. Are o suprafata de 30 mp, se afla la etajul 3. Apartamentul se vinde conform pozelor

1833 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, semidecomandat,62 mp utili,etaj P/3 -Torontalului
10
1

ID Intern: P738 MTC Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, etaj P/3, constructie 2024 situat in zona Torontalului. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de ...

2419 EUR/m2 | 62 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, Dacia, Timisoara
8
1

Apartament de vanzare cu 3 camere, Dacia, Timisoara

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la parter, in judetul Timis, Timisoara, zona Dacia. Zona este liniștită, apartamentul aflandu se la câteva minute fata de statia de autobuz, parc, piata, market sau fata de Iulius mall. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand SAD , open space,ideal cabinet, comercial,birouri, si nu numai...
6
2

Vand spatiu comercial,SAD PREMIUM,105 MP util + 125 MP in fata spatiului (TERASA , PARCARE SAU EXPUNERE),str, NUFERILOR (IOAN TUCULESCU),curent trifazic,apa-canal,gaz,gresie-faianta,clima,centrala gaz,alarma,camere video,internet-tv, rulouri siguranta intrare,doua cai de acces,iluminare led,suprafata ...

2048 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

INCHIRIEZ  spatiu comercial SAD
10
1

INCHIRIEZ spatiu comercial SAD

INCHIRIEZ SAD PREMIUM ,open space ,grup sanitar,birou,total 225 mp , 105 mp util + 7 locuri de parcare,125 mp (terasa sau expunere marfa) ,toate utilitatile,gaz,apa-canal,trifazic,internet-tv,clima,alarma,camere video,rulouri siguranta intrare,doua cai de acces,suprafata vitrata mare,multa lumina naturala,zona ...

10 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Lipovei parter cu balcon
9

Apartament 2 camere Lipovei parter cu balcon

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei, la parter din 4 nivele, confort 1 decomandat, blocul este izolat, suprafata utila 53 mp, are un balcon la bucatarie , incalzire cu centrala proprie, parchet laminat, termopane, gresie si faianta, pret 97000 euro.

1830 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

proprietar...negociabil
10
1

proprietar...negociabil

Acest apartament de 65 mp se află la etajul 4 dintr-un bloc cu 4 etaje, construit în 1988 cu acoperișul proaspăt renovat.Dispune de 2balcoane, debara și bucătărie separată, 2 bai. Încălzirea se realizează cu centrală pe gaz. Proprietatea este în drept de proprietate și disponibilă din 30 martie 2026. Amplasați-vă ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Circumavalatiunii
3
1

De vanzare apartament cu o camera zona Circumavalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 4 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 36 mp. Apartamentul se vinde conform pozelor! Pentru a stabili vizionari sau mai multe detalii apelati numarul de telefon aflat in anunt!

1667 EUR/m2 | 36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Aradului
3
8

Garsoniera de vanzare in zona Aradului

Se vinde garsoniera in zona Aradului, la etajul 2,avand o suprafata de 37 mp,se vinde utilata si mobilata exact cum se vede si in poze. Zona in care se afla ofera acces la mijloace de transport in comun,magazine,farmacii,terase,restaurante,etc. Daca sunteti interesati,sunati la nr de telelfon afisat ...

1838 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vând că în zonă Freidorf
19

Vând că în zonă Freidorf

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand teren industrial- persoana fizica- 2300 mp
5
4

Vand teren industrial- persoana fizica- 2300 mp

Vand teren zona industriala pe calea Torontalului, 2300 mp cu urmatoarele utilitati: - canalizare - curent - drum asfaltat - teren imprejmuit - iluminat stradal - bazine de retentie apa fluviala - drum betonat - terebul este imprejmuit - fundatie- elevatie- gard- porti pietonale + porti glisante Terenul ...

2,300 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului
3
1

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde, Facultatea de Agronomie. Este model confort 1, decomandat la etajul 3 din 4, 38 mp. Are bucataria separata de camera, centrala proprie. Instalatia electrica si sanitara schimbata. Bloc cu acoperis. Pret solicitat ...

1763 EUR/m2 | 38 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Casa in Dumbravita
10

Casa in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
5

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0% Imobil ideal pentru clinica sau investitie - zona Blascovici
20

Imobil ideal pentru clinica, cabinet medical sau investitie premium - zona Blascovici. FOXFORT propune spre vanzare o proprietate cu potential excelent pentru activitati medicale, clinici, cabinete, recuperare, beauty sau birouri premium, situata strategic in zona Blascovici, cu acces rapid catre Calea ...

2069 EUR/m2 | 280 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului
3
2

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului

Spre vanzare un apartament cu o camera situat la etajul 3 4, in zona Calea Aradului, Timisoara jud.Timis. Casa scarii recent renovata. Ideala atat pentru investitie cat si pentru uz personal deoarece este pozitionata aproape de punctele de interes ale orasului. Imobilul dispune de o suprafata utila de ...

1757 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului
3
2

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului

Va oferim spre vânzare apartament cu o camera, renovat situat la etajul 2 din 4 al unui imobil aflat in zona Calea Aradului, cu acces rapid către transport, scoala si magazine Apartamentul are instalatia electronica si sanitara noua! Suprafata apartamentului este de 38 mp!

1421 EUR/m2 | 38 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Salvează căutarea