Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren agricol de vânzare – 3 ha, zonă Aeroport Timișoara
2

Teren agricol de vânzare – 3 ha, zonă Aeroport Timișoara

Prin agenția Silvis Imobiliare, vă oferim spre vânzare 3 hectare de teren agricol, cu formă dreptunghiulară, având dimensiunile de 96 m x 307 m. Localizare premium – Terenul este situat în zona Aeroportului Internațional „Traian Vuia” Timișoara, foarte aproape de pista de decolare și aterizare a av ...

30,000 m2

Aeroport, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament modern cu 2 camere | Fabric
18

COM 0% Apartament modern cu 2 camere | Fabric

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament modern, cu 2 camere, situat în apropierea Complexului Studentesc, în imediata apropiere a magazinului Lidl. Zona este excelent poziționată, oferind acces rapid la mijloace de transport în comun și la multiple puncte de interes cat si facilități ...

1649 EUR/m2 | 75 m2

fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Dacia
10
8

Garsoniera zona Dacia

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dacia, pozitie excelenta, situata la etajul 1 intr-un imobil P+4, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere. Garsoniera se vinde complet mobilata si complet utilata conform prezentarii. Pret: ...

2917 EUR/m2 | 12 m2

dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând apartament cu o cameră, zona Buziașului, fără agenții
8
5

Rog agențiile imobiliare să nu mă contacteze. Se oferă spre vânzare apartament cu o cameră, situat la mansardă, în zona Buziașului, pe strada Recoltei nr. 11, într-o zonă liniștită, cu acces facil către principalele puncte de interes din zonă (AEM, Continental, sensul AEM, mijloace de transport în comun, ...

1905 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

4 cam dec etaj 1suprafata utila 140 mp centrala proprie zona Centrala
7
7

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736170308

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

2 cam CENTRALA PROPRIE Boxa etaj intermediar zona Ultracentrala-Piata Victoriei
6
6

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 7, lift modernizat, centrală pe gaz, aer condiționat, geamuri termopan, mobilat, cu frigider, mașină de spălat rufe, suprafață 49mp, compus din 2 holuri, 2 camere, bucătărie, baie, balcon, cu boxă în subsol, zona UltracentralaPiata ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
6
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Se da spre vanzare un apartament in zona Girocului, aproape de Bulevard. Apartamentul are 2 camere, semidecomandate, la etajul 3. Dispune de o suprafata utila de 43mp, se vinde mobilat si utilat ca in poze. Zona este una linistita, aveti in zona atat mijloace de transport cat si magazine. Va asteptam ...

1628 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam dec centrala proprie bloc izolat parcare in curte zona Centrala
7

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc izolat, su 78 mp, centrala proprie, avand urmatoarea compartimentare: 4 camere decomandate bucătărie separată 1 baie balcon hol generos Avantaje: etaj intermediar bloc reabilitat termic centrală curte interioară ...

1782 EUR/m2 | 78 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului
3
3

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament mobilat si utilat complet, avand o suprafata de 35 mp, fiind situat la etajul 2, perfect pentru investitie sau uz propriu! Apartamentul este foarte aproape de mijloacele de transport in comun, magazine, farmacii si Iulis Mall

1914 EUR/m2 | 35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

2038 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
5
11

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, Confort 1, situat în inima Complexului Studențesc una dintre cele mai căutate zone ale orașului, datorită accesului facil la universități, restaurante simterase, mijloace de transport si magazine (Lidl, Profi, etc.). Apartamentul are o suprafață ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 6, zona Torontalului X City Tower 4
7

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Torontalului X City Tower 4, etaj 6, suprafata utila+logie 58 mp, bucatarie open space cu livingul, dormitor si baie, centrala proprie gaz, incalzire in pardoseala, clima, fibra optica, videointerfon, supraveghere video, 2 lifturi, constructie 2026, exista posibilitatea ...

523 EUR/m2 | 58 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Aparatment de vanzare in zona Tipografilor
4
2

Aparatment de vanzare in zona Tipografilor

Va propunem spre vanzare 2 camere situata in zona Tipografilor ,este in apropiere de Parcul Botanic ,Piata Marasti, mijloace de trasport, et . Apartamenutul este situat la etajul 2 , suprafata de 50 mp . Bloc din anul 1989 . Se accepta credite bancare!

Tipografilor, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Lipovei
3
28

De vanzare garsoniera in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 24 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare cladire istorica in zona Baile Neptun-Traian, subsol, parter si etaj
10

De vanzare cladire istorica in zona Baile Neptun-Traian, demisol, parter, etaj si pod, teren in suprafata de 1.038 mp, cu garaj si anexe in curte, o jumatate de casa in curte- subsol, parter, si pod, in suprafata de 80 mp, front stradal 31 mp, camere inalte si luminoase, la subsol 2 apartamente inchiriate ...

1328 EUR/m2 | 640 m2

Traian, Timisoara, Timis

De vanzare teren de 440 mp, aparține de Timișoara după Mehala, autorizație și proiect inclus în preț
7

Agentia imobiliara Ralf Consulting-promovam teren cu autorizație și proiect de duplex inclus în preț suprafață de 440 mp, aparține de Mun Timișoara, după zona Mehala imediat ieșire pe dreapta, front 16,5 ml, ultima parcele de acesta dimensiune din tot puzul toate utilitatile: pret: 230 Euro mp, nu se ...

440 m2

Timisoara, Timis

1 cam parter inalt centrala proprie zona Aradului
7

1 cam parter inalt centrala proprie zona Aradului

De vanzare, apartament cu 1 camera, decomandat, situat la parter inalt cu balcon inchis in termopan si unit cu camera. Apartamentul este proaspat renovat, cu termopane, gresie, faianta, parchet, rulouri la geam, instalatie electrica si sanitara shimbate, centrala proprie, aer conditionat. Apartamentul ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat etaj 1 amenajat boxa zona Complex Studentesc
16
2

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, su 55 mp plus balcon 6,74 mp, +boxa 4, 35 mp, in CF, etaj 1, amenajat, renovat,mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, 119000 euro. Pret: 119000 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1919 EUR/m2 | 62 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall
16

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, ideal investitie, suprafata utila 38 mp, baie, bucatarie, debara, balcon, în zona sunt scoli, grădinițe, piata, supermarketuri și la 3 minute stația de autobuz, cabinete medicale nu se accepta credit bancar, pret 79000 Euro negociabil+comisionul ...

2079 EUR/m2 | 38 m2

Circumvala%25c8%259biunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Buziasului
3
15

De vanzare apartament cu o camera in zona Buziasului

Se vinde apartament cu o camera, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4. Fiind compus din: 1 hol, 1 bucatarie, 1 baie, 1 camera. Suprafata ...

1657 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
4

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea