Promovat
Apartament 2 camere,curte comuna,zona Lunei
18

Apartament 2 camere,curte comuna,zona Lunei

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament la curte comuna, spatios cu 2 camere, situat in zona Printul Turcesc/Lunei. O optiune potrivita pentru cei care cauta un apartament bine pozitionat, intr-o zona linistita si accesibila a orasului. In curte mai sunt 3 apartamente. Cu o suprafata utila ...

1324 EUR/m2 | 68 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou în Timișoara  finisat la cheie– Investiție premium
11

Apartament nou în Timișoara finisat la cheie– Investiție premium

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 2 camere, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai ambițioase și moderne ansambluri rezidențiale din Timișoara – un proiect care setează un nou standard de locuire urbană în vestul României. Pentru informații suplimentare, disponibilitate și programare ...

2813 EUR/m2 | 45 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare
19
6

Finisaje la alegere. Spatios. 2 bai. 2 locuri de parcare

Apartamante cu 3 camere pe Calea Urseni, la asfalt, compartimentate excelent, cu posibilitatea sa va alegeti finisajele: - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp, disponibile la etajul 2. Pret: 120.000 Euro (TVA 21% inclus in pret); - 69 mp utili + terasa acoperita de 7.3 mp + terasa neacoperita de ...

1739 EUR/m2 | 69 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu de vanzare sau inchiriat  79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei
5
6

Spatiu de vanzare sau inchiriat 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei

Direct de la dezvoltator! Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei . Acesta se află în Blocul VESTA 1, pe Strada Martir Gabriela Tako 3, oferindu-vă oportunitatea perfectă de a dezvolta afacerea visată sau investi într-un spațiu cu potențial enorm pretabil pentru activitati ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Aparament o camera zona Aradului
4
5

Aparament o camera zona Aradului

Oferim spre vanzare apartament cu o camera, confort 1, decomandat, etaj 2, amenajat si mobilat complet. Zona linistita aproape de Iulius Town ( 10 minute ) Calea Aradului Est - Calea Sever Bocu, Strada Leandrului. Blocul este anvelopat.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Cladire P+Ep+Mp de vanzare, 470 mp, Zona Telegrafului Timisoara
3
1

APOSTU ESTATE va propune in exclusivitate spre vanzare cladire cu destinatie comerciala, in total de 470 mp uili, in Zona Telegrafului. Cladirea dispune de hala compartimentata in 3 segmente fiecare cu acces separat din exterior, fiecare de 90 mp utili si un total de suprafata hala la sol de 270 mp ...

572 EUR/m2 | 470 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Circumvalatiunii, Timisoara
8
1

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parter, in zona Circumvalatiunii, Timisoara, judet Timis. Apartamentul reprezinta o oportunitate ideala pentru investitie, avand potential foarte bun datorita amplasarii excelente, aproape de principalele puncte ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp utili - zona Sagului
11

Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp utili - zona Sagului

ID: P2664 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 70 mp utili, situat la etajul 10, intr-un bloc cu regim de inaltime P+10, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de balcon spatios . Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - ...

1543 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Duplex in zona Lipovei
20

Duplex in zona Lipovei

Apostu Estate va propune spre vanzare un duplex cu finisaje moderne, in zona Lipovei, aproape de punctele de interes precum: mijloace de transport, scoala, mall, magazine, piata. Duplexul are o suprafata utila de 144 mp si este compartimentat astfel: Parter: -carport 37,2 mp si acces acoperit 3,70 mp - ...

2361 EUR/m2 | 144 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului
6
4

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului

Oferim apartament cu 2 camere, 52 mp, etaj 2, spatios, mobilat si utilat. Zona calea sagului, str ana ipatescu, langa mijloacele de transport.

1192 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Aradului etaj 3 decomandat wcs amenajat centrala proprie
10

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Aradului. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 5 etaje (construit în anii 80, anvelopat termic si mansardat). Avand o suprafata utila de 58 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie, o bucatarie, un balcon si un coridor. ...

2147 EUR/m2 | 58 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament decomandat, cu 2 camere, etaj intermediar,  Aradului
9

Apartament decomandat, cu 2 camere, etaj intermediar, Aradului

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Aradului, intr-un imobil nou, construit in anul 2020. Etaj intermediar, etajul 2/8. Imobilul dispune de lift. Acces facil la numeroase punte de interes. La doar cateva minute distanta fata de market, scoala, gradinita, ...

2321 EUR/m2 | 56 m2

Aradului, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, conf 1, semidecomandat, zona Spitalul Judetean
13

Apostu Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 4 , intr-un bloc reabilitat termic, zona Spitalul Judetean. Apartamentul cu o suprafaţă utilă de 49 mp + balcon si este compartimentat astfel: -hol de acces -living cu acces la balcon inchis -dormitor. -baie. ...

1590 EUR/m2 | 49 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea