Promovat
Apartament 3 camere,2 bai, centrala, etaj 1. Sud Plaza
14
6

Apartament 3 camere,2 bai, centrala, etaj 1. Sud Plaza

Apartament 3 camere, 2 băi – Zona Soarelui Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere și 2 băi, situat la etajul 1 din 4, într-o zonă foarte căutată – Soarelui, vis-a-vis de Sud Plaza și Hotel Zet. Locuința este complet mobilată, dispune de centrală proprie și balcon, fiind ideală atât pentru locuit, ...

1533 EUR/m2 | 76 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 3 camere și terasă de 49 mp | Calea Aradului
11

District Real Estate vă propune spre vânzare un complex rezidențial exclusivist, noul reper rezidențial din zona Calea Aradului – Timișoara. Proiect modern cu predare estimată octombrie–noiembrie 2026, format din două clădiri P+7 și P+8, cu apartamente spațioase de 2, 3 și 4 camere. Sunt disponibile ...

2295 EUR/m2 | 78 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Parcelă în Cereneteaz 1445 mp
3
13

Parcelă în Cereneteaz 1445 mp

Proprietar, vând parcelă în comuna Cerneteaz, 1445 mp,intravilan,front stradal 18 m - Stradă asfaltată -Utilitati -Apă -Gaz -Curent -iar in prezent se efectueaza lucrari de canalizare -Posibilitate de parcelare Pret 55 euro mp,negociabil

1,445 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, etaj 1,  zona Maria Timisoara
15
1

Apartament 3 camere de vanzare, etaj 1, zona Maria Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Maria, o zona centrala a orasului Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 1 inr-un imobil monument istoric cu 2 etaje si pod. Asociatia de locatari are in perspectiva reabilitarea ...

2082 EUR/m2 | 110 m2

P-ta Maria, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 cam et 2 centrala proprie Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu
4
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera in zona Take Ionescu Zona linistita, aproape de Centru, Facultatea de Medicina, mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ca in poze, vanzare imediata. Dispune de o suprafata utila de 35mp si este la etajul 3, decomandat, an constructie ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului de vanzare
8
9

Apartament cu 2 camere in zona Aradului de vanzare

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului,la etajul 2,suprafata de 57 mp,langa Piata Verde, se vinde utilat si mobilat. Apartamentul dispune de centrala proprie pe gaz,masina de spalat vase,masina de spalat haine,uscator haine,frigider,Tv. Se accepta credit bancar ! Pentru mai multe ...

1316 EUR/m2 | 57 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Casă mare,teren 1600 mp, Dâmbovita.
17
9

Casă mare,teren 1600 mp, Dâmbovita.

Imobilul se afla in zona Dambovita, intr-o zona rezidentiala de case. Casa tip calcan cu 5 camere, 3 bai, spatioasa si complet mobilata. Dispune de un teren generos in suprafata de 1.593 mp, oferindu-ti mult spatiu verde. Curtea este amenajata cu arbori, o terasa spatioasa si un garaj dublu. A ...

1645 EUR/m2 | 200 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

 apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia
9
6

apartament de vanzare, cu 4 camere, 65 mp, zona Dacia

Blitz va propune un apartament cu 4 camere, 65 m², in zona Dacia – Ideal pentru renovare & investiție! Timișoara – Zona Dacia O oportunitate excelentă pentru cei care caută un apartament cu potențial mare de transformare, într-o zonă bine conectată și aflată în dezvoltare! ⸻ Detalii apartament: • Suprafață ...

1408 EUR/m2 | 65 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor
4

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,suprafata de 33 mp ,in apropiere de zona Modern, etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla magazine,clinici,transport urban,statii de tamnvai,vaporase,parcuri de relaxare,etc. Este dotat cu mobilier modern si ...

Dorobanti, Timisoara, Timis

Parcela intravilan pentru casă sau duplex
1
18

Parcela intravilan pentru casă sau duplex

Oportunitate investiție! Va prezentam spre vânzarea teren intravilan pentru casă sau duplex În imediata vecinătate Str.Trevizo,Maria Tănase,Ioan Isac Zona Metro 2 Toate utilitățile la 100 m 850 mp Front stradal de 18 m Case locuite in vecinătatea imediată Prețul solicitat de proprietar ...

850 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Take Ionescu. Numar camere: 1. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 35mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, facultati, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare. ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Elisabetin- teren intravilan
1
12

Elisabetin- teren intravilan

Vand 564 mp teren intravilan cu un front stradal de 17 m, zona Elisabetin, 300 euro mp. (parcela roz din imagine) Toate utilitatile sunt la strada.

564 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vilă mare-individuală Sag I
10
7

Vilă mare-individuală Sag I

De vânzare vilă individuală in Sag, suprafata utila este de 260mp, cu un teren aferent de 750mp, iar compartimentarea este urmatoarea: Parter -hol de acces, baie , living, bucatarie cu iesire pe terasa, debara, camera tehnica , subsol amenajat. Etaj hol de acces la pod cu trapa , podul este imbracat ...

954 EUR/m2 | 260 m2

Timisoara, Timis

De vanzare casa in zona Blascovici, strada linistita, 6 camere, piscina
12

De vanzare casa in zona Blascovici, parter+etaj+pod,caramida+lemn, 6 camere, 3 bai, 2 bucatarii, balcon si terasa cu acces la piscina de pe garaj, incalzire cu centrala proprie pe gaz, 2 garaje, sera, uscatorie, strada linistita, 2 intrari separate, teren in suprafata de aproximativ 1.000 mp, pret 329.000 ...