Promovat
Casa de lux 5 camere,2 garaej,4 bai, 500 mp teren. Lipovei/Iulius Mall
20
3

De vânzare individuală, situată în Timișoara, la doar 5 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Locuința are o suprafață utilă de 170 mp, este amplasată pe un teren de 500 mp și dispune de beci amenajat, parter, etaj și pod. Proprietatea se vinde semi-mobilată. Compartimentare: Parter: - Hol generos ...

2676 EUR/m2 | 170 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, etaj 2, confort 1
19

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi integral, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Sacalaz, 1/2 Duplex pe Etaj, 4 Camere,2 Bai,Terasa Acoperita
20
3

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Sacalaz,cu regim de inaltime Parter + Etaj,Termen de finalizare Mai 2026 - suprafata construita / utila de 135/94 mp plus terasa acoperita de 10mp. - teren de 290 mp, cu front stradal de 10 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din ...

1774 EUR/m2 | 93 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, parcare subterana, Nord One Business Center
19
1

Apartament 2 camere ultracentral – Locație premium, vedere spectaculoasă. Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 4 al unui bloc nou, finalizat în 2026, parte dintr-un complex rezidențial exclusivist, ( Nord One Brediceanu/ Business Center ) aflat în continuă dezvoltare. Locație ...

3436 EUR/m2 | 55 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Individuala 3 Dormitoare 729 Mp Centrala Proprie Zona Rebreanu - Brancoveanu
9

Casa individuala pe parter cu 3 dormitoare, living cu bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat mobilata si utilata, in curte este si o bucatarie de vara,de 18,4 mp, recent renovata in totalitate, inclusiv instalatile electrice si sanitare, su: 99 mp, suprafata construita:123,5 mp, suprafata ...

4899 EUR/m2 | 99 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Torontalului - METRO 2
10
3

Apartament 2 camere | Torontalului - METRO 2

Prețul nu include TVA. Cu peste 3000 de apartamente livrate, în 25 de ani de experiență pe piața construcțiilor rezidențiale și 3 orașe diferite, Elite Grup reprezintă un nume cunoscut în topul dezvoltatorilor din România. Suntem amplasați în zona de Nord, cel mai dinamic punct al orașului Timișoara. Astfel, ...

1826 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Casă Individuală  Lux 5 Camere Toate Utilității 4 Locuri De Parcare Zona Chisoda
10
1

Casă Individuală Lux 5 Camere Toate Utilității 4 Locuri De Parcare Zona Chisoda

Casă deosebită cu 5 camere, mobilată și utilată lux, su: 114 mp utili, suprafata terenului de 100 mp si 4 locuri de parcare, car port. Casa este construita cu materiale si tehnologii moderne, de calitate, caramida , centrala proprie cu incalzire in pardoseala si la dormitoare pe calorifer, dar se poate ...

1798 EUR/m2 | 114 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
10
1

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 3 camere, semi- decomandat, mobilat, su: 68 mp, situat la et. 5 din 10, bloc cu lift, bucatarie separata, o debara si boxa la susol, cu posibilitate de centrala proprie. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret : 104999 Euro Tel: 0726649775

1544 EUR/m2 | 68 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 cameră | 24 mp | Zona Ciarda Rosie
6
5

GARSONIERĂ de vânzare – Ciarda Roșie | Etaj 4 din 4 | 24 mp | COMISION 0% COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare o garsonieră mobilată și utilată complet, situată la etajul 4 al unui bloc de garsoniere, în zona Ciarda Roșie din Timișoara — un cartier situat în zona de sud-est a orașului, ...

1375 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
5

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

De vanzare sau de inchiriat GARAJ in baterie in zona Odobescu construit pe teren proprietate. Suprafata 17mp. Pret 15000euro sau pret inchiriere 80euro /luna. Tel 0723155002

882 EUR/m2 | 17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

DE VANZARE Apartament doua camere zona de Nord Timisoara
3

DE VANZARE Apartament doua camere zona de Nord Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in unul dintre cele mai moderne ansambluri din zona de nord a orasului Timisoara, cu accesibilitate excelenta. Suprafata utila: 43,58 Compartimentare eficienta – zona de zi spatioasa, bucatarie închisă, baie complet utilata Finisaje ...

2363 EUR/m2 | 44 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Girocului
3
5

Apartament cu o camera de vanzare in zona Girocului

Se vinde un apartament cu o camera in zona Girocului, aproape de Spitalul Judetean si la 7min pe jos de mijloace de transport in comun. Mobilat si utilat ca in poze, are o suprafata utila de 35mp si este la etajul 2. Bun si pentru investii. Pentru vizionari sunati la numarul afisat.

1714 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Etaj 1 Plus Boxa Zona Circumvalatiunii Cetatii
8
2

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, mobilat si utilat, geamuri termopan, rulouri, su:50 mp, plus balcon , et.1 din 10, dispune de o boxa la subsolul blocului inscrisa in CF. Incalzire centralizata. Este compartimentat astfel: - hol de acces - living - bucatarie - dormitor -baie cu cada si geam ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2195 euro mp VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
8

Dorești un cămin nou, spațios, gata de mutat, care să-ți ofere confort premium și costuri reduse? Eliza Residence, dezvoltat de VreauCasaNoua în zona de nord a Timișoarei, îți oferă soluția ideală. Descoperă apartamente moderne de 2 camere, perfect compartimentate și cu dotări de lux. De Ce să alegi ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrală Proprie Zona Soarelui
10
2

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat și utilat, centrală proprie, 2 aparate de aer condiționat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperi dublu izolat și țigla din ceramică și este compartimentat astfel: living, două dormitoare, două băi, bucătărie cu balcon închis și debara pentru depozitare. În apropiere ...

1836 EUR/m2 | 64 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Penthouse 4 camere de vanzare, 2 bai complet mobilat si utilat - Giroc
20
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un Penthouse de lux pe 2 nivele cu 4 camere si 2 bai, situat in Giroc la asfalt. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Profi, Lidl, magazin alimentar, scoala si gradinita la o distanta de 3 minute, acces ...

1308 EUR/m2 | 120 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Apartament 3 camere | 54 mp | Etaj 3/4 | Zona Dacia
7

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Cetății – Dacia, una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din Timișoara. Localizare excelentă Proprietatea beneficiază de acces rapid către puncte importante din oraș: Lidl – la 2 minute de mers pe jos ...

1926 EUR/m2 | 54 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
PENTHOUSE superb cu 3 camere si terasa mare in Timisoara | COMISION 0
20

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un PENTHOUSE spectaculos, dispus pe 2 nivele, situat in Timișoara, zona Șagului, intr-un imobil exclusivist, cu doar 2 apartamente pe nivel, pozitionat la ultimul etaj. COMISION 0 Aceasta proprietate impresioneaza prin designul modern, suprafetele ...

1969 EUR/m2 | 127 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Take Ionescu