Promovat
Langa Facultatea de Mecanica! Utilat si mobilat!
8
2

Langa Facultatea de Mecanica! Utilat si mobilat!

Apartament cu 2 camere, aproape de Facultatile de Mecanica si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
vand casa pensiune cu helesteu aproape de Timisoara-locatie excelenta!
20
10

Vand proprietati alaturate ( acelasi proprietar) cumulate terenurile au 5869 mp formate din 3560 mp teren si casa construita (locuibila) 520 mp respectiv 2309 mp teren cu terasa agrement construita 110 mp (complet utilata ca un mic restaurant pescaresc). Situate la Becicherecul Mic (aproximativ 15 minute ...

652 EUR/m2 | 520 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 3 camere | Spitalul Județean | Etaj 2
5

Apartament spațios cu 3 camere | Spitalul Județean | Etaj 2

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament deosebit, semidecomandat cu 3 camere situat în zona Spitalului Județean, la 5 minute de mers pe jos de acesta. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile acest apartament semidecomandat ...

1805 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
NORD ONE  - Iulius MAll - Botanic - 58 mp
13

NORD ONE - Iulius MAll - Botanic - 58 mp

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in complexul NORD ONE Botanic, in imediat vecinatate Iulius Mall. Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 58 mp + 5 mp balcon, se afla la etajul 4 din 9 si are urmatoarea compartimentare : - hol de acces; -living open space, ...

3224 EUR/m2 | 58 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Girocului. Langa parcul Padurice. Renovat. Etaj intermediar. Bloc izolat termic.
8

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Et. 1, Bloc nou - predare La cheie! Centrala Proprie! Calea Urseni.
18

. Vindem apartamente situate in bloc nou, termen de finalizare septembrie 2026, tip vila cu 12 apartamente, P+1+M, cu acoperis in 2 ape, cu invelitoare din tigla ceramica. Se vor preda amenajate interior la cheie cu parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Piata Unirii
5

Apartament 1 camera Piata Unirii

Blitz îți propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în inima orașului, în zona Piața Unirii. Cu o suprafață utilă de 38 mp, proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție în regim hotelier sau închiriere pe termen lung. Apartamentul beneficiază de o compartimentare ...

2895 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
1

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu de VANZARE SAU  INCHIRIAT 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei
10
5

Spatiu de VANZARE SAU INCHIRIAT 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei

DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compus din: 67 mp spațiu principal open-space, ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!
10
4

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!

Apartament situat in cladire istorica Etaj 1 2 + ACOPERIS, 3 apartamente pe nivel Gresie si faianta model placa mica, parchet lemn masiv Centrala termica proprie Mobilat conform pozelor Boxa inscrisa in CF Pret: 170.000 Eur, negociabil.

2576 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Spațiu comercial de vânzare  - investiție sigură, chiriași existenți
5
9

Spațiu comercial de vânzare - investiție sigură, chiriași existenți

Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei,modern, situat într-o zonă cu vad pietonal bun, ideal pentru investiție. Spațiul este în prezent închiriat unui salon de înfrumusețare, cu activitate stabilă și portofoliu format, generând venit imediat. Locație: Timișoara, Strada ...

2043 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou
14

Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou

Apartament cu 2 camere in bloc nou, in oras, bucatarie inchisa, spatios, 51.3 mpu, DECOMANDAT, etaj 2, terasa 6 mp, loc de parcare inclus, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Apartamentul se va preda complet finisat. 106.000 Eur. Tel 0750182615

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Sagului. Comision 0. Decomandat. Etaj 1
11

Zona Sagului. Comision 0. Decomandat. Etaj 1

Apartament cu 2 camere in bloc nou, etaj 1, decomandat, langa magazine si statie de autobuz, finisaje de calitate superioara, bloc dotat cu lift, centrala proprie cu inclazire in pardoseala, loc de parcare inclus, 101.000 eur negociabil, COMISION 0%, TEL. 0750182615

2104 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Apartament 2 camere | 56 mp | Zona Fabric
5

COMISION 0 | Apartament 2 camere | 56 mp | Zona Fabric

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Fabric, chiar lângă Kaufland, într-un imobil istoric bine întreținut, finalizat în anul 1900 (construcție din beton și cărămidă). Localizare – Zonă ultracentrală, cu acces rapid peste tot Poziționare excelentă, ...

1411 EUR/m2 | 56 m2

telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei
5
43

De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei

Oferim spre vanzare un apartament modern cu o camera, situat la etajul 1 al unui imobil de 4 etaje. Cu o suprafata utila de 34 mp. Este in apropiera mall-ului. Dispune de centrala proprie

1618 EUR/m2 | 34 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului
3
1

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului

Se ofera spre vanzare: - apartament 1 camera, in zona Aradului; - etaj 1 4; -suprafata utila 38 mp Vecinatati: -OMV la 5 min de mers pe jos -Facultatea de agronomie la 10 minute - Iulius Mall - Mijloace de transport in comun - Supermarket - Scoala, gradinita

1487 EUR/m2 | 38 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat
11

Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, izolat, boxa la subsol, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, corpuri sanitare, posibilitate montare centrala proprie, 94.900 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare -Circumvalatiunii
5
7

Apartament cu 2 camere de vanzare -Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumavaltiunii,la etajul 1,suprafata de 40 mp,in spate la RDS,decomandat,se vinde utilat si mobilat complet. Zona este linistita, aproape de zona centrala si de multe puncte de interes. Apartamentul este dotat cu centrala proprie ,se accepta credit ...

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

COMISION 0| Apartamente 2 camere| Etaj 1 | 48/52 mp+balcon 6 mp|Plopi
14

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare două apartamente cu 2 camere în zona Plopi, situate la etajul 1 al unui bloc nou, cu regim de înălțime Parter + 2 etaje. Apartamente cu 2 camere – imobil nou, Zona Plopi, Timișoara APARTAMENT 1 – 52 mp utili + balcon 6 mp DETALII PROPRIETATE Apartamentul ...

1771 EUR/m2 | 48 m2

plopi, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere | Complex Campeador | Etaj 1
7

Apartament 3 Camere | Complex Campeador | Etaj 1

Apartament 3 camere modern + parcare subterană – Zona Torontalului, Compiador Detalii generale Suprafață utilă: 60 mp Compartimentare: 3 camere Etaj: 1 Zonă: Torontalului – Campeador (drumul spre Metro 2) Loc de parcare subteran inclus Bloc modern, dotat cu 2 lifturi Dotări și finisaje premium Încălzire ...

1983 EUR/m2 | 60 m2

torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0%| Apartamente 3 Camere| Parter, Etaj 1 | 80 mp| Zona Plopi