Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Complex Olimpia Stadion
8

Apartament cu 2 camere, confort 1, semi- decomandat, mobilat si utilat , mobila fiind facuta pe comanda, centrala proprie, su: 56 mp, balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, 1 baie cu geam, etaj 2 din 10, bloc cu lift si anvelopat, atat exterior cat si interior, plus boxa la subsol trecuta in Cf. Foarte ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex superb cu 3 camere | Calea Urseni | Premium Residence
11

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 3 camere si 2 bai, situat in Calea Urseni, foarte aproape de Zone 2, centura Timisoara, supermarketuri (Mega Image, Profi), farmacie si de mijloace de transport in comun. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 76mp și este amplasata ...

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat la 2 minute de benzinăria Eso Braytim Giroc
15

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, 2,3 cu o suprafata de 52,5 mp, 54,5 mp, 58,5 mp utili+terasa de 9 mp, dressing. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, sau open space living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. ...

2167 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 180000 euro
6
6

Casa Giroc 180000 euro

Va propun spre vazare o casa moderna , situată într-o zonă liniștită din Giroc , cu acces facil și poziționare excelentă , având acces de pe două străzi imobilul este compartimentat astfel : 3 dormitoare spațioase 3 băi oferind confort sporit pentru o familie bucătărie living luminos ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila- Elisabetin
8
10

Vila- Elisabetin

Vand vila, P+E+M, compusa din living mare, bucatarie, 4 camere, 2 bai, camera tehnica, terasa de 30 mp, garaj pentru 3 masini, teren total 420 mp, zona Elisabetin. Pret: 380 000 euro

1000 EUR/m2 | 380 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Complex Studentesc aproape de Fabrica de Bere intr-un imobil construit in anul 1995 confort 1 decomandat etaj 5 din 7 cu o suprafata totala de 70 mp cu 2 grupuri sanitare 2 balcoane centrala termica boxa. Pret informativ 128000 Euro. Detalii ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj intermediar 2 bai centrala proprie zona Simion Barnutiu
10
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 107 mp, situat la etajul 5 din 8, intr-un bloc construit in anul 1995, 2 bai, din care una cu vana și una cu cabina de dus, renovată recent, complet mobilat si utilat, dispune de un sistem de climatizare marca BOSCH 18000 BTU, iar încălzirea ...

1766 EUR/m2 | 107 m2

Modern, Timisoara, Timis

De vanzare apartament o camera zona Torontalului
4
6

De vanzare apartament o camera zona Torontalului

Se ofera spre vanzare apartament cu o camera , zona Torontalului , etaj 2 , bloc izolat termic , centrala proprie , aer conditionat , complet mobilat si utilat. Suprafata utila 32 mp. Pentru mai multe informatii , sunati la nr afisat !

2188 EUR/m2 | 32 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE
6

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Ap tip PENTHOUSE 100 mp plus 40 mp terasa loc de parcare in curte   zona Balcescu
7
13

Ap tip PENTHOUSE 100 mp plus 40 mp terasa loc de parcare in curte zona Balcescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, tip Penthouse, su 100 mp plus terasa de 40 mp, situat la etajul 4 din 5, constructie dupa 2000, loc de parcare in curte, mobilat, zona Balcescu. Pret: 199000 euro Tel: 0736170308

1990 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

garsoniera, centrala proprie gaz, bloc izolat
8
2

garsoniera, centrala proprie gaz, bloc izolat

Vand garsoniera compusa din camera, chicineta, baie cu dus, situata la etajul 4 al unui imobil cu acoperis de tigla.Blocul este izolat termic, cheltuielile de intretinere fiind f. mici. Incalzirea garsonierei se face cu centrala proprie cu gaz. Pozitie excelenta, Lipovei, in proximitatea tuturor punctelor ...

2112 EUR/m2 | 25 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0736170308

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai parter centrala proprie inalt, cu balcon, Cetatii
9
10

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, usor neg Tel:0736170308

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina
10

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Vila exclusivista 880 mp utili zona Mehala pretabil clinica - ID V4454
14
8

ID intern: V4454 Vila cu 18 camere de vanzare in localitatea Timisoara, pretabil clinica stomatologie sau clinica estetica, prevazuta cu lift, zona Mehala. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Mansarda, situata in Timisoara, zona Mehala, ...

568 EUR/m2 | 880 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral- Piata Operei, cu garaj
12
19

Ultracentral- Piata Operei, cu garaj

Vand apartament 3 camere, confort 1, situat la et. 4 7,al unui bloc situat ultracentral.Compus din 3 camere,bucatarie, baie hol, camara, balcon iar in curtea interioara este garajul de 30 mp. Garajul este intabulat pe teren proprietate. Apartamentul dispune de amenajari clasice iar incalzirea se realizeaza ...

2619 EUR/m2 | 63 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2 Calea Urseni
5
2

Apartament cu 2 camere et 2 Calea Urseni

Va propunem svanzare pere apartament cu doua camere, Braytim, bloc finalizat in 2025, etajul 2 din 3, loc de parcare, încălzire in pardoseala, centrala proprie, cima, bucătărie închisă, spațios și luminos 48 mp, balcon de 7 mp, geam la baie, doua geamuri la dormitor, vedere degajată in fata cu loc de ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei
7
7

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei

Proprietar vand 600 mp teren intravilan, front stradal 22.22 m, situat pe Calea Urseni, dupa centura, mai exact pe str. Ciocarliei.Case locuite si in constructie, langa teren Apartine administrativ de Mosnita Noua. Utilitati: curent, gaz. Teren ideal pentru casa individuala, duplex sau bloc Pret: 127 ...

600 m2

Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
2

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2
5

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2

De vanzare apartament 2 camere, zona Aradului, etaj 2, confort 1 semidecomandat, amenajari clasice. Preț: 88.000 Eurousor neg

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare - zona Dambovita
12

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1970, structura este ...

2129 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului
5
1

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 57 mp, bloc izolat, situat la etajul 1, intr-un bloc cu lift, renovat, mobilat, baie cu geam, aer conditionat, zona Sagului. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1825 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea