Promovat
Apartament 4 camere, 134 m patrati, Timișoara zona Sinaia direct de la proprietar
10
8

Direct proprietar fără comision, apartament de vânzare parțial mobilat, ideal pentru o familie mare , este foarte spațios, 4 camere, bucătărie, cămară spațioasă, 2 bai cada si dus plus o toaleta de servici, coridor foarte mare, 134 m2, etajul 2, este intr-o clădire cu valoare istorică foarte aproape ...

1836 EUR/m2 | 134 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern -   zona Lipovei
20

Duplex modern - zona Lipovei

Casa are 2 dormitoare , 2 bai si living , bucatarie si locul de luat masa Garaj Terenul nu este în proprietate , se poate face contract de superficie cu primăria pe o perioada de 25 ani .

1623 EUR/m2 | 162 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara, jud.Timis
18

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, parter inalt/4, situat in zona Lipovei din Timisoara, judetul Timis. Blocul este anvelopat exterior si detine acoperis cu tigla. Apartamentul este amplasat la parterul inalt al imobilului si are o suprafata ...

1986 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etaj 1. Disponibil imediat. Terasa 11 mp. Decomandat. Bloc nou
6
25

Vand apartament 2 camere, ETAJ 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou FINALIZAT complet, izolat termic exterior, 53 mp utili + TERASA 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inscris in CF, LIFT, videointerfon, usa metalica la intrare, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Zona Elisabetin apartament  2 camere de vanzare
4
8

Zona Elisabetin apartament 2 camere de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Elisabetin,la etajul 2,suprafata de 47 mp,decomandat, este complet utilat si mobilat modern. Locuri de interes general:gradinite,parcul Carmen Silva,magazine Profi,SRL-uri,Cinema Victoria,Catedrala Mitropolitana. Apartamentul poate fi utilizat si ca investitie ...

Elisabetin, Timisoara, Timis

Braytim. Aproape de Profi - Musicescu. Mobilat si utilat premium
8

Vand apartament cu 2 camere, 47 mp utili, decomandat, in bloc nou izolat termic exterior, situat in zona Braytim- pozitie excelenta. Centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, rulouri la geamuri, usa metalica la intrare, usi interior MDF. COMPLET MOBILAT ...

2255 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu
4
3

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu

Suprafata utila 67 Numar camere 3 camere Descriere Apartament cu 3 camere cu centrala proprie, la parter inalt, su: 67mp, decomandat, izolat pe interior si subsolul. Apartamentul se afla intr-o locatie avantajoasa, la cateva minute de Shopping City, apartamentul se vinde complet mobila si utilat cum ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie ETAJ 1 langa Spitalul Judetean
11
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp plus balcon, situat la etajul 1, centrala proprie, renovat, mobilat si utilat, la 2 minute de Spitalul Judetean. Pret: 103000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2289 EUR/m2 | 45 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Balcescu
3
57

De vanzare garsoniera in zona Balcescu

Garsoniera de vanzare. Se afla la 3 minute de Piata Balcescu, 3 minute de Universitatea Politehnica, 2 minute de liceul Grigore Moisil. In zona sunt supermaketuri, aprozare, transport in comun. Garsoniera are 20mp utili si se vinde complet mobilata si utilata. Incalziera este prin colterm. Pentru mai ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun
5

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun

De vanzare apartament deosebit de frumos, are aproximativ 130 mp, 2 dormitoare si un living mare cu bucatarie open space. Imobilul se afla intr-o cladire istorica foarte aproape de centrul orasului, intr-o zona linistita, 2 bai, o baie fiind de serviciu si o baie cu jacuzzi de 2 persoane, dressing ...

2769 EUR/m2 | 130 m2

NEPTUN, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu
8
1

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp+un balcon de 9 mp, situat la etajul 6 din 10, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, Bld. Take Ionescu.pret 168000 ,euro,neg. Tel: 0736173096, 0729057644

2435 EUR/m2 | 69 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere confort 1 bloc mansardat si izolat termic Lipovei langa Biserica
8

Vand apartament foarte luminos la etajul 4 in cadrul unui bloc izolat termic si mansardat,avand mansarda locuibila, situat pe str. Sf. Apostoli Petru si Pavel la 10 minute de Iulius Mall. In apropiere se afla statia de autobuze, magazine,piata, brutarie, fizioterapeut, laborator analize, gradinita, etc.Apartamentul ...

1852 EUR/m2 | 44 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren intravilan zona industriala Fraidorf
1
5

Teren intravilan zona industriala Fraidorf

Teren Intravilan 4982 mp lângă NeferProd Timișoara Zona industriala Fraidorf strada Ioan Slavici FS 24m ,urbanism emis în data de 10.04.2024 PRET:50 EURO MP mai multe detalii la telefon

4,982 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagulu
4

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagulu

Vand apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului, etaj 3 5 intr-un bloc izolat termic cu o suprafata de 50 mp. Este la o distanta de 10 minute de mall , piata , mijloace in transport , gradinita etc. Apartamentul este compartimentat astfel: -bucatarie -living -dormitor -baie

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
4

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Oportunitate!!! 5 hectare, DN56A Timisoara-Sacalaz, langa centura
4
2

Teren de vanzare, 50.000 mp, (2 parcele a câte 12.500, FS 30 fiecare + 1 parcela 25.000, proprietari diferiti - se poate vinde și individual) front stradal 120 m direct in DN56A in imediata vecinatate a viitoarei centuri de nord a orasului Timisoara (langa viitorul pasaj al noii centuri de nord). Oportunitatea ...

Timisoara, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea