Promovat
Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%
13
4

Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%

Evand Homes va prezinta spre vanzare un apartament tip Penthouse superb cu 3 camere si o terasa generoasa de 43 mp, intr-un bloc cu regim de inaltime S+P+5E . Apartamentul este situat intr-una din cele mai cautate zone din Timișoara- Calea Aradului, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit ...

2000 EUR/m2 | 77 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
CI581 Timocului-Saguna,2 camere,centrala
10
13

CI581 Timocului-Saguna,2 camere,centrala

Agentia AV Estate va ofera spre vanzare o Casa situata in Timisoara,in zona Timocului-Saguna,chiar in spate la Casa de Pensii,aproape de Printul Turcesc si de Piata Traian. Casa are aprox. 43 mp utili si dispune de 2 camere,bucatarie ,baiecu geam.De asemenea are si o boxa ( trecuta in CF)de 9 mp ,utila ...

1626 EUR/m2 | 43 m2

Timocului-Saguna, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament luminos cu 1 camera și bucătărie închisă, bloc nou | Steaua
11
1

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament modern, cu 1 camera, complet mobilat și utilat, situat în Steaua, ideal pentru locuit dar și pentru investiție. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile acest apartament decomandat ...

1459 EUR/m2 | 37 m2

steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
8

Doresti un apartament nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2276 EUR/m2 | 55 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare Buziasului
2
10

Garsoniera de vanzare Buziasului

Vand garsoniera confort 1 cu o suprafata utila de 25 mp, mobilata si utilata complet si un loc de parcare

Buziasului, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Sagului
6
1

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Sagului la etajul 3, o suprafata utila de 44 mp.

1375 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Balcescu Centrala proprie pozitie f buna- pretabil SAD
13
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 cam Soarelui
5

Apartament 2 cam Soarelui

Dam spre vanzare apartament cu 2 camere, bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat. Suprafata: 63mp. Etaj: 4. Proximitate: Spitalul Judetean, Complexul Studentesc, mijloce de transport, complex comercial. Se vinde complet mobilat si utilat, recent renovat. Alte detalii la numarul de telefon ...

1238 EUR/m2 | 63 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna
20
6

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna

Va propunem spre vanzare o casuta parter+mansarda situata in zona Balcescu intr-o curte comuna cu o alta cladire cu 6 apartamente compartimentata astfel: la parter este compusa din bucatarie spatioasa camera o baie si o terasa inchisa de 16mp iar la mansarda se afla o camera foarte mare baie si un balcon ...

1875 EUR/m2 | 60 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Girocului langa Spitalul Judetean amenajat bloc izolat termic ocupabil imediat
8
1

Vand apartament 2 camere renovat situate in Calea Girocului,foarte aproape de Spitalul Judetean. Apartamentul este pozitionat la etajul 4 al unui bloc de 5 etaje(mansarda locuibila) bloc anvelopat. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, living, dormitor și balcon. Dispune de usa metalica ...

1934 EUR/m2 | 38 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
1

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Proprietar ,vând apartament 2 camere
7
2

Proprietar ,vând apartament 2 camere

Proprietar vând apartament 2 camere, fără agenții imobiliare! Apartament cu 2 camere semidecomandate, situat pe Calea Bogdăneștilor, zona Ronaț, la etajul 4. Suprafață utilă: 48 mp. Dispune de 2 cămări și boxă de depozitare la subsolul blocului. Se vinde mobilat și utilat, exact ca in poze .

1615 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Etaj 2   Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere
15

Etaj 2 Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului, la etajul 2 din 4., suprafață utilă: 47 mp, Hol de acces, bucătărie închisă, living luminos cu ieșire pe balcon, dormitor și baie. Preț: 88.000 Euro

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Hornbach
7

Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Hornbach

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament nou, cu 2 camere si balcon, in Calea Buziasului, foarte aproape de Continental, AEM, Ciarda Rosie si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 56mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Living, - Bucatarie ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

buziasului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
1

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

apartament complet mobilat in Complex Studentesc
4
14

apartament complet mobilat in Complex Studentesc

Ofer spre vanzare apartament complet mobilat in Complex Studentesc. Apartamentul este semidecomandat cu o suprafata utila de 53 mp + 1 balcon de 3 mp.De asemenea aveti la dispozitie si o camara ce poate fi folosita ca si dressing. Sistemul de termoficare este super eficient. Apartamentul este situat ...

1189 EUR/m2 | 53 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

8

2259 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu
6
6

De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu

Vand apartament cu o camera situat laga Facultatea de Medicina, la 5 minute de mers. Are o suprafata de 30 mp, se afla la etajul 3. Apartamentul se vinde conform pozelor

Take Ionescu, Timisoara, Timis

 Apartament cu 2 camere în Calea Girocului decomandat amenajat integral centrala proprie
9
1