Promovat
Casa individuală de lux, 5 camere, zona Braytim
19
3

Casa individuală de lux, 5 camere, zona Braytim

De vanzare casa individuala mobilata si utilata modern,cu regim de inaltime, zona Braytim. Imobilul are o suprafata de 140 mp utili si o curte totala de 200 mp. Compartimentare: - hol de acces - bucatarie - living - 4 dormitoare - 4 bai - dressing - terasa - curte. Confortul termic este realizat prin ...

2250 EUR/m2 | 140 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala moderna - Fraidorf - confort si liniste aproape de oras
19

Descoperiti confortul si eleganta unei case individuale situate in cartierul Freidorf din Timisoara! Evand Homes va propune spre vanzare o proprietate moderna, construita in anul 2011, conceputa pentru a oferi spatiu, functionalitate si intimitate, intr-un cadru ideal pentru viata de familie. Cu o suprafata ...

1641 EUR/m2 | 170 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Calea Aradului 3053mp 3 Fronturi - Zona Comerciala Premium
6

Renaissance Estate va ofera spre vanzare in exclusivitate, un teren intravilan situat in Calea Aradului – zona cu vizibilitate foarte buna, trafic intens si acces direct din asfalt, dispus pe trei fronturi stradale,
Situat in imediata apropiere de Hornbach, Auchan si Selgros – pol comercial consacrat, ...

3,053 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament elegant în clădire cu arhitectură istorică
19
5

Apartament elegant în clădire cu arhitectură istorică

Vă propun spre vânzare | COMISION 0% | Apartament deosebit, situat pe Strada Johann Heinrich Pestalozzi nr. 2, la etajul 1, într-o clădire cu arhitectură istorică. Fațada clădirii renovată anul acesta. S+P+2E + Pod și Boxă Proprietatea are o suprafață generoasă de 147 mp și beneficiază de o înălțime ...

1497 EUR/m2 | 147 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
4
55

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera decomandat, de 33 mp, in Zona Soarelui. Apartamentul se afla la etajul 3 din 5, se intinde pe o suprafata utila de aproximativ 33 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz prin calorifere. Puncte de interes: Parcul Lidia-Padurice, Spitalul ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita
16
3

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2012, structura beton, material ...

1640 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1 camera la etaj 2  zona Brincoveanu
7

1 camera la etaj 2 zona Brincoveanu

Va propunem spre vanzare un apartament 1 camera aproape de P-ta Balcescu-Brancoveanu langa mijloace de transport in comun la etajul 2 intr-un imobil de caramida cu curte interioara amenajata posibilitate montare centrala proprie pe gaz teava de gaz este in apartament. Pret fix solicitat de proprietar ...

2400 EUR/m2 | 25 m2

brancoveanu, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
5

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună
8
1

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună

Va propunem spre vanzare un apartament cu o cameră in zona Complexului Studențesc (vis a vis de Rompetrol), in clădire istorică renovată la curte comună, cu vecini civilizati. Apartamentul este la un parter inalt din 1 cu acoperis de tigla, suprafata de 25 mp. Dispune de spațiu de depozitare la demisol ...

2400 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Aradului, 2 camere decomandate, et 3, centrala proprie
20
1

Aradului, 2 camere decomandate, et 3, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate in zona Aradului Vest, langa P-ta Verde. Apartamentul este model confort 1 si se afla la etajul 3 din 4 cu acoperis de tigla intr-o scara foarte curata bine intretinuta cu vecini buni. Apartamentul este intr-o stare foarte buna si dispune ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

aradului, Timisoara, Timis

Vand fosta zootehnie
1
17

Vand fosta zootehnie

Vand teren 46.000 mp intravilan in jebel..fosta zootehnie..la 5 euro mp teren...grajdurile gratuit...ptr detalii..tel:

Timisoara, Timis

2 camere zona Modern - Lidl parter inalt
8

2 camere zona Modern - Lidl parter inalt

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Simion Barnutiu-Modern aproape de magazinul Lidl. Apartamentul este la un parter inalt peste garaje cu suprafata utila 51+boxa 4 m fara balcon amenajat cum se vede si in poze. Geamuri tip termopan usa de metal la intrare usi interiori ...

1843 EUR/m2 | 51 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului
5
15

De vanzare apartament 2 camere in Calea Sagului

Vanzare apartament in Calea Sagului cu 2 camere confort 2 semidecomandat, situat la parter, suprafata utila de 45 mp, incalzire de la oras, aparat de aer conditionat,renovat recent, mobilat si utilat. Facilitati: aproape de Shopping City, farmacii, parcuri, mijloace de transport. Nu ezitati sa sunati ...

1411 EUR/m2 | 45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului
4
31

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai
20
2

Aradului, 3 camere decomandat, 2 bai

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandate in zona Aradului Vest pe str Dej. Apartamentul se afla la etajul 4 cu acoperis de tigla, 2 apartamente pe nivel, la et 4 exista si o uscatorie. Locuinta are urmatoarele caracteristici: este model confort 1, cu vedere pe 2 parti, dispune ...

1636 EUR/m2 | 66 m2

aradului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Propietar schimb  APARTAMENT RENOVAT SI MOBILAT  județean apartament cu 3 camere in  Timișoara
10
26

Propietar schimb APARTAMENT RENOVAT SI MOBILAT județean apartament cu 3 camere in Timișoara

Propietar schimb apartament RENOVAT si MOBILAT doar sa muti hainele cu casa individuala la mosnita ofer diferența al meu e la et 1 la judetean 3 camere 50 mp în Timișoara preț 160.000 de euro nu este ptr închiriat.. tel

3200 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea