Promovat
Apartament 3 camere, 63 mp utili +balcon, etaj 2 - Soarelui
7
1

Apartament 3 camere, 63 mp utili +balcon, etaj 2 - Soarelui

ID: p2552 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 63 mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1981. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp si se vinde partial mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru ...

2206 EUR/m2 | 63 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Trăiește aproape de tot ce contează   3 camere în inima Timișoarei-mobilat&utilat
14

Trăiește aproape de tot ce contează 3 camere în inima Timișoarei-mobilat&utilat

LB. Invest Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat la doar 650 m de centrul orașului Timișoara, pe strada Aurel Popovici. Poziționarea excelentă oferă acces rapid către principalele puncte de interes, fiind ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. ...

2143 EUR/m2 | 63 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara
10

Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Lipovei, Timisoara

Agentia Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in Timisoara, judetul Timis, Zona Lipovei, zona foarte bine cotata si apreciata pentru accesibilitate si facilitati. Imobilul are o suprafata utila de 61 mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - living cu canapea - ...

2098 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren la Pădureni
2
4

Vând teren la Pădureni

Vând teren pentru casa la Pădureni jud Timiș 15 km de Timișoara 500 mp.22000 euro

500 m2

Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Lipovei
3
15

De vanzare garsoniera in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 26 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1692 EUR/m2 | 26 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita
5

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 1 intr-un imobil cochet (P+1E+M, 2007), in Dumbravita, zona linistita cu acces rapid catre Timisoara. Cu o suprafata utila 63 mp + balcon generos 5,7 mp. Compartimentare : hol, bucatarie separata, camere luminoase. Se poate ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
8
18

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 5 al unui imobil anvelopat, situat in zona Lipovei. Apartamentul se afla la doar cateva minute fata de statii ale mijloacelor de transport in comun, market, parc, scoala si gradinita. Apartamentul ...

1625 EUR/m2 | 48 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la parter, 48 mp utili - Zona Take Ionescu
8

ID:P1950 WestHub Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, 48 mp utili, amplasat la parter, pe Take Ionescu, intr-o zona excelenta, aproape de centrul Timisoarei, Complexul Studentesc si Iulius Mall. Confortul termic este asigurat de termoficare cu ajutorul caloriferelor precum ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2
5

!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la etajul 2 intr-un bloc reabilitat termic, conectat f bine la oras, aproape de mijloace de transport in comun, piata, supermarketuri, scoli, gradinite, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet laminat. ...

1906 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean
4
8

Va oferim spre vanzare un apartament 2 camere, decomandate, 47 mp, complet mobilat si utilat, etaj 1, zona foarte buna, bv. Martirilor colt cu str. dr. I. Muresan, 3 min. de Spitalul Judetean.

1787 EUR/m2 | 47 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  2 camera in zona Calea Sagului
4
37

De vanzare apartament cu 2 camera in zona Calea Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea