Promovat
2 camere dumbravita la vila etaj 2
13
2

2 camere dumbravita la vila etaj 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.0745230405

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
6

Apartament 3 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos, cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului Apartamentul este situat la etajul 8 din 10 intr-un bloc anvelopat si are o suprafata de 60 mp utili. Compartimentare: - Hol ...

1583 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |
15

3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc anvelopat exterior in zona Sagului; - etaj 2/5, cu acoperis de tigla; -suprafata utila 65 de mp, avand doua balcoane inchise cu suprafata totala de 8 mp; - model cu 2 bai, dintre care una cu cada si geam pentru aerisire, ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, Torontalului
9

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parterul unui bloc izolat exterior, in zona Torontalului. Zona este linistita, apartamentul fiind situat la cateva minute fata de statia de autobuz, tramvai, market, parc si la 15 minute de Iulius mall. Apartamentul ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE
10
1

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE

Va oferim spre vanzare apartament decomandat complet mobilat si utilat situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele langa Punctele Cardinale P-ta Unirii. Compartimentare: hol de acces generos living spatios si luminos cu vedere pe 2 parti bucatarie cu camara alimente dormitor matrimonial dormitor baie ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
8

Doresti un apartament nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2276 EUR/m2 | 55 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare Buziasului
2
10

Garsoniera de vanzare Buziasului

Vand garsoniera confort 1 cu o suprafata utila de 25 mp, mobilata si utilata complet si un loc de parcare

Buziasului, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Sagului
6
1

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Sagului la etajul 3, o suprafata utila de 44 mp.

1375 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Balcescu Centrala proprie pozitie f buna- pretabil SAD
13
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 cam Soarelui
5

Apartament 2 cam Soarelui

Dam spre vanzare apartament cu 2 camere, bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat. Suprafata: 63mp. Etaj: 4. Proximitate: Spitalul Judetean, Complexul Studentesc, mijloce de transport, complex comercial. Se vinde complet mobilat si utilat, recent renovat. Alte detalii la numarul de telefon ...

1238 EUR/m2 | 63 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna
20
6

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna

Va propunem spre vanzare o casuta parter+mansarda situata in zona Balcescu intr-o curte comuna cu o alta cladire cu 6 apartamente compartimentata astfel: la parter este compusa din bucatarie spatioasa camera o baie si o terasa inchisa de 16mp iar la mansarda se afla o camera foarte mare baie si un balcon ...

1875 EUR/m2 | 60 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Girocului langa Spitalul Judetean amenajat bloc izolat termic ocupabil imediat
8
1

Vand apartament 2 camere renovat situate in Calea Girocului,foarte aproape de Spitalul Judetean. Apartamentul este pozitionat la etajul 4 al unui bloc de 5 etaje(mansarda locuibila) bloc anvelopat. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, living, dormitor și balcon. Dispune de usa metalica ...

1934 EUR/m2 | 38 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
1

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Proprietar ,vând apartament 2 camere
7
2

Proprietar ,vând apartament 2 camere

Proprietar vând apartament 2 camere, fără agenții imobiliare! Apartament cu 2 camere semidecomandate, situat pe Calea Bogdăneștilor, zona Ronaț, la etajul 4. Suprafață utilă: 48 mp. Dispune de 2 cămări și boxă de depozitare la subsolul blocului. Se vinde mobilat și utilat, exact ca in poze .

1615 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Etaj 2   Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere
15

Etaj 2 Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului, la etajul 2 din 4., suprafață utilă: 47 mp, Hol de acces, bucătărie închisă, living luminos cu ieșire pe balcon, dormitor și baie. Preț: 88.000 Euro

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Hornbach
7

Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Hornbach

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament nou, cu 2 camere si balcon, in Calea Buziasului, foarte aproape de Continental, AEM, Ciarda Rosie si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 56mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Living, - Bucatarie ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

buziasului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
1

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

apartament complet mobilat in Complex Studentesc
4
14

apartament complet mobilat in Complex Studentesc

Ofer spre vanzare apartament complet mobilat in Complex Studentesc. Apartamentul este semidecomandat cu o suprafata utila de 53 mp + 1 balcon de 3 mp.De asemenea aveti la dispozitie si o camara ce poate fi folosita ca si dressing. Sistemul de termoficare este super eficient. Apartamentul este situat ...

1189 EUR/m2 | 53 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

8

2259 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu
6
6

De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu

Vand apartament cu o camera situat laga Facultatea de Medicina, la 5 minute de mers. Are o suprafata de 30 mp, se afla la etajul 3. Apartamentul se vinde conform pozelor

Take Ionescu, Timisoara, Timis

 Apartament cu 2 camere în Calea Girocului decomandat amenajat integral centrala proprie
9
1