Promovat
Apartament 2 camere decomandat | Calea Sagului | Parter | Mobilat
9
1

360 Grade Imobiliare propune spre vanzare apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat in zona Calea Sagului, vis-a-vis de unitatea de pompieri de pe Bulevardul 16 Decembrie 1989 – o zona excelenta, cu acces rapid catre toate punctele de interes ale orasului. Apartamentul are o suprafata utila ...

1929 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 1 camera, etaj intermediar, centrala proprie, Mircea cel Batran
5
2

Apostu Estate ofera spre vanzare un apartament cu o camera, situat la etaj intermediar, etajul 3 din 4 al unui bloc reabilitat termic, intr-o zona linistita si bine conectata la principalele puncte de interes din oras. Zona Mircea Cel Batran, Timisoara, judetul Timis. Locatia este ideala pentru studenti, ...

2259 EUR/m2 | 34 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, centrala proprie, renovat, Freidorf.
10

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, apartament 2 camere decomandat, situat in zona Freidorf. In apropriere se afla un lac amenajat cu banci si spatii verzi pentru relaxare. Acest apartament cu o suprafata de 66 mpU dispune de urmatoarele facilitati si este compartimentata astfel: - Bucatarie spatioasa, ...

1362 EUR/m2 | 66 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
CASA IN ZONA COMPLEXULUI STUDENTESC
5
1

CASA IN ZONA COMPLEXULUI STUDENTESC

De vanzare casa cu teren in zona Facultatii de Stiinte Economice / Pestalozzi/ Complexul Studentesc. Casa este mare si solida si a fost transformata dupa 90 in service auto, dar se poate reveni la destinatia initiala sau i se pot da alte utilizari: locuinte colective, servicii medicale, restaurant, pensiune, ...

1120 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

CI645 Freidorf,1 camera,Et.1,Renovat
18
8

CI645 Freidorf,1 camera,Et.1,Renovat

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament Renovat,cu 1 camera,la Et.1din 4,situat in zona Freidorf.Apartamentul este semidecomandat,avand suprafata utila de 30 mp, Compartimentarea imobilului : - hol - camera spatioasa - bucatarie mobilata - baie amenajata cu cabina de dus -balcon ,ideschis ...

1332 EUR/m2 | 30 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, lanaga centura , vis-a-vis de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S- 810 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Promovat
CI569 Telegrafului,1 camera,Renovat
10
14

CI569 Telegrafului,1 camera,Renovat

Agentia imobiliara AV Estate va ofera spre vanzare o garsoniera, 1 camera,Renovata,avand suprafata utila de 22mp, situata la Mansarda intr-un imobil in regim de inaltime P+4E, in zona Telegrafului,linga Badea Caran.Blocul are acoperis cu tigla si este izolat termic. Apartamentul este Renovat si amenajat. Compartimentarea ...

1795 EUR/m2 | 22 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Vila in Utvin- 4 nivele
5
2

Vila in Utvin- 4 nivele

De vanzare in Utvin, Timis la doar 8 km de Timișoara vila pe 4 nivele (demisol, parter, etaj si mansarda) cu suprafata utila de aprox. 360 mp si teren de 500 mp cu 2 accese auto si garaj. Se poate structura in pana la 4 apartamente complet separate. Se vinde mobilata si utilata complet, conform pozelor. ...

546 EUR/m2 | 360 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Teren Industrial INCONTRO 1.78 HA
10

Teren Industrial INCONTRO 1.78 HA

Spre vanzare teren extravila arabil cu o pozitie foarte buna, proximitatea Parcului industrial Incontro acces facil catre centrura sud Timisoara. Suprafata totala de 17800 mp si deschidere la drum de 51m. Utilitati in apropiere.

17,800 m2

Timisoara, Timis

CI618 Sagului,1 camera,centrala
6

CI618 Sagului,1 camera,centrala

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera,confort 1, la Et.4 din 5,situat in zona Sagului,Apartamentul este decomandat,avand suprafata utila de 35 mp, Compartimentarea imobilului : - hol cu spatiu de depozitare - camera spatioasa - bucatarie - baie amenajata cu cada si geam - ...

1786 EUR/m2 | 35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
1

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
CI602 Simion Barnutiu,2 camere+Boxa
14
1

CI602 Simion Barnutiu,2 camere+Boxa

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament semidecomanda, cu 2 camere,spatios, cu o suprafata utila de 55 mp, situata la Et.4 din 5,,in zona Simion Barnutiu,intrarea Lugojului. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - hol de acces - bucatarie cu camara - living spatios -dressing ...

1518 EUR/m2 | 55 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
CI 648 Badea Cartan-Telegrafului,2 camere,istoric
10

CI 648 Badea Cartan-Telegrafului,2 camere,istoric

Agentia imobiliara AV Estate va propune spre vanzare un apartament ,in cladire istorica, cu 2 camere,situat la Denisol ,avand suprafata utila de 56 mp ,pozitionat in zona Badea Cartan- Telegrafului Cladirea este una istorica cu arhitectura specifica,ziduri groase,fatada renovata. Este o oportunitate ...

1411 EUR/m2 | 56 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
8

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Lunei
4

De vanzare apartament cu o camera zona Lunei

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Lunei,situat langa Petrom, suprafata de 27 mp, la etajul 3, se vinde complet utilat si mobilat modern. Este dotat cu toate electrocasnicele, are centrlaa proprie, aer conditionat,masina de spalat,etc.

Lunei, Timisoara, Timis

Promovat
CI651 Casa 3 camere,Iosefin - Gara de Nord
7
3

CI651 Casa 3 camere,Iosefin - Gara de Nord

Agentia AV Estate va ofera spre vanzare o Casa situata in Timisoara,in zona Iosefin,aproape de Gara de Nord ,la cateva minute de Jandarmerie. Casa este o constructie 2026, are aprox. 60 mp utili si dispune de 2 camere,si living cu bucatarie open space ,baie cu geam.Suprafata terenului este de 300mp Imobilul ...

2000 EUR/m2 | 60 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall
5
47

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall

Apartament cu 3 camere de vanzare, decomandat confort 1,etaj 1 4, suprafata 64mp, incalzirea se realizeaza prin centrala proprie pe gaz,dispune de clima. Se vinde complet mobilat si utilat, disponibil imediat!! Aproape de Iulius Mall la doar 10-15 min de mers pe jos. Va asteptam la o vizionare! Pentru ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița
5
4

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița

proprietar vând garsonieră confort 3 ,în zona Dâmbovița preț 26.000 .Garsoniera se află la parter cu vedere în față, zona liniștită mijloace de transport cameră plus baie din construcție rog și ofer seriozitate. pentru orice detalii vă rog să sunați la mulțumesc

2167 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
8

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

vanzare 3 camere piata Unirii
4

vanzare 3 camere piata Unirii

oferim spre vanzare apartament 3 camere,.amenajari si mobilat suprafata 70 mp, intrare din strada zona centrala ,in acte este SAD ,posibiliate terasa in fata,ideal cabinete notariale,piata UNIRII.PRETUL ESTE 190000 EURO+ COMISIONUL AGENTIEI.

2714 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului
6
44

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, situat in zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 si are o suprafata de 50 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea