Promovat
Apartament cu 2 camere, centrala proprie, City Mall
10

Apartament cu 2 camere, centrala proprie, City Mall

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere cochet in zona Sagului, aproape de Shopping City. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei termice pe gaz. Beneficiaza de finisaje moderne, spatiu verde in gradina din fata blocului. Disponibil la parterul unui bloc cu 4 nivele ...

2175 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz
20
3

Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz

Va propunem spre vanzare in zona semicentrala Tipografilor un apartament cu 3 camere decomandat, model confort 1, situat la etajul 3 al unui bloc de caramida cu 4 nivele si acoperis. Este compus din: hol de acces, living spatios si modificat balconul deschis cu camera, bucătărie cu camara de alimente ...

2160 EUR/m2 | 81 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
4

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui
5
45

de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu doua camere, foarte spatios, luminos, balcon, complet mobilat si utilat modern. Imobilul are o suprafata de 52 mp, dispune de centrala proprie, la etajul 3. Este aproape de mijloace de transport, parcuri, facultati. Zona buna si ca investitie. Alte informatii, ...

1462 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Investiție sigură!Spațiu modern 84mp complet amenajat, vitrină stradală 2 parti - Gata de deschis!
12
3

Investiție sigură! Spațiu comercial modern, 83,7 mp gata de deschis 2 locuri de parcare incluse în preț Locație: Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață: 83,7 mp (include vestiar, grup sanitar) Spațiu complet amenajat, autorizat ISU VANZARE DIRECT DE LA PROPRIETAR Vitrină stradală mare pe ...

1888 EUR/m2 | 84 m2

Ion%2525252525252525252bIonescu%2525252525252525252bde%2525252525252525252bla%2525252525252525252bBrad, Timisoara, Timis

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare vanzare sau  inchiriat - VESTA RESIDENCE
14

Spatiu comercial amenajat 79 mp cu 2 locuri parcare vanzare sau inchiriat - VESTA RESIDENCE

DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compus din: 68 mp spațiu principal open-space, ce ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Ion%2bIonescu%2bde%2bla%2bBrad, Timisoara, Timis

Vand Casă -Conac in Zgribesti -Timiș
10
10

Vand Casă -Conac in Zgribesti -Timiș

Vând Casă tip Conac de 350mp,beci 50mp,10 camere cu teren intravilan de 12000mp, pomi fructiferi, apă curentă,curent trifazic și monofazic, fântână pe piatră în curte. Este situată în zonă de deal , înconjurată de pădure pe un colț de stradă fără vecini în apropiere. Distanța față de Lugoj 20km, Timișoara ...

197 EUR/m2 | 350 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere complet mobilat, cu balcon inchis, situat la parter înalt
9
5

Proprietar ofer spre vânzare apartment cu 3 camere, confort 1, decomandat si eficient compartimentat, cu balcon inchis si vedere pe 2 parti. Apartamentul este situat avantajos la parter înalt, într-o zona linistita, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun. Are suprafata totala ...

2059 EUR/m2 | 68 m2

Aradului+Vest, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Sagului-5 Min de Centru-43 MP-Aer conditionat-Mobilat-Utilat-66.000 Euro !Negociabil
10
3

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere, decomandat si mobilat complet, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 1 minut de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de ...

1535 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vând casă demolabilă în Mehala, Timișoara
1
1

Proprietar vând casă demolabilă în Mehala, Timișoara

Proprietar vând casă bătrânească individuală, demolabilă, situată în cartierul Mehala, zonă semicentrală, pe un teren de 250 mp. Front stradal: 12 ml. Terenul beneficiază de utilități: apă (puț forat) canalizare curent internet gaz la aproximativ 3 m Acces facil, stradă liniștită, zonă exclusiv doar ...

2421 EUR/m2 | 95 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, in zona Complexului Studentesc - 136 mp
10
1

Direct de la proprietar - APARTAMENT DE VÂNZARE CU 4 CAMERE + 2 LOCURI DE PARCARE INCLUSE -136 mp, complet mobilat si utilat Vă propun spre vânzare un penthouse spațios de 136 mp, situat pe Bld. Eroilor de la Tisa, în zona Complexului Studențesc ideal pentru locuință premium sau investiție. Proprietatea ...

1897 EUR/m2 | 136 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Vand garaj in spate bloc - Timisoara, str. Dej
1
4

Vand garaj in spate bloc - Timisoara, str. Dej

Garaj in spatele blocului din beton cu usa dubla metalica. Fara curent electric. Fara groapa. Acces usor. In bateria de garaje delimitata de strazile Dej, Orsova, Liege. In spatele blocului nr.7. Teren concesionat primarie.

Timisoara, Timis

Vila de lux în zona Iulius Town - Pomiculturii - 455000 mii euro
8
8

Vând casa cu facilități premium în zona Iulius Town - Pomiculturii - 455.000 euro (sau schimb cu casa in zona Balcescu - Maria, parcul Doja, Favorit, Bogdanestilor) - cu garaj dublu, spatiu generos, bine compartimentat, 6 camere, șemineu, sala de sport si sauna, birou cu seif si și multiple spații de ...

2676 EUR/m2 | 170 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 Camere - Zona Iosefin - 0% COMISION
16
10

Apartament 4 Camere - Zona Iosefin - 0% COMISION

Descoperă confortul și liniștea într-un apartament decomandat, situat la etajul 3/3 al unui bloc solid construit în 1987. Cu vedere pe două părți, apartamentul este luminos și bine aerisit, perfect pentru o familie care caută spațiu și intimitate. Dispune de centrală proprie, oferind independență și ...

1408 EUR/m2 | 120 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Casă de vânzare
10
22

Casă de vânzare

Vând casa familiara compusa din clădirea principala care are 4 camere, 2 bai, 1 bucătărie, 1camara, holuri, casa scarii. În curte este o clădire separata compusa din garaj, wc de serviciu, magazie la parter și la etaj este un apartament format din bucătărie oopen space cu camera de zi, dormitor, baie, ...

2200 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

PROPRIETAR, Balcescu 3 cam 140mpc, boxa11mp, gradina
19
6

PROPRIETAR, Balcescu 3 cam 140mpc, boxa11mp, gradina

Proprietar vand apartament cu 3 camere (in acte e trecut ap cu 2 camere), decomandat-circular, luminos, calduros iarna, situat la etajul 1, intr-o casa vila cu 1 etaj, 10 apartamente in imobil,5 ap nivel, suprafata construita totala de aprox 140m2, curte linistita, in Timisoara, Zona Blacescu- Piata ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie  Zona Dâmbovița
7

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie Zona Dâmbovița

Apartament cu 3 camere, decomandat, centrala proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, su: 65 mp, etaj 3 din 4., bucătărie închisă cu debara. Holul este sub forma literei Z . Prezintă 2 băi , 2 balcoane generoase cu vedere pe două părți diferite ceea ce îl face să fie luminos pe toată perioada zilei ...

1486 EUR/m2 | 72 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere etajul 1 la doar cateva minute CENTRU Piata Libertatii
10
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 cameră situat la etajul 1 al unei cladiri istorice in Piata Libertatii. Cladirea se afla in curs de renovare, cota parte este achitata in totalitate. Apartamentul are un dormitor spatios , un salon bucatarie de luat masa , un depozit si o baie, pe o suprafata ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Dambovita
7
3

Apartament cu 2 camere, full decomandat, centrala proprie, incalzirea se efectueaza prin calorifere, su: 44 mp, plus balcon, geamuri termopan, aer conditionat, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 debara, 1 baie, situat la et.5 din 10, bloc cu lift , blocul se va anvelopa. Foarte ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casa Individuala 3 Dormitoare 729 Mp Centrala Proprie Zona Rebreanu - Brancoveanu
9

Casa individuala pe parter cu 3 dormitoare, living cu bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat mobilata si utilata, in curte este si o bucatarie de vara,de 18,4 mp, recent renovata in totalitate, inclusiv instalatile electrice si sanitare, su: 99 mp, suprafata construita:123,5 mp, suprafata ...

4899 EUR/m2 | 99 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Ciarda Rosie, pozitie excelenta
3
3

Teren Ciarda Rosie, pozitie excelenta

Estate Group prezinta spre vanzare teren in Ciarda Rosie, pozitie excelenta, la asfalt, cu toate utilitatile, zona dezvoltata, avand suprafata de 522 mp,cu front stradal 17 ml, pretabil pentru casa individuala sau duplex. Pret: 150.000 euro (TVA inclus)+comision agentie. Pentru detalii suplimentare sau ...

522 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Salvează căutarea