Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului
4
7

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Buziasului,langa AEM,la etajul 3,avand o suprafata de 48 mp,intr-un bloc izolat termic,se vinde utilat si mobilat complet. In vecinatatea sa se afla multe puncte de interes precum statii STPT,diverse centre comerciale precum Kaufland,Profi,Lidl,Auchan,farmacii ...

1708 EUR/m2 | 48 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere decomandat Giroc
5
1

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat, 62mp, balcon,bucatarie inchisa, etaj 1, bloc nou cu loc de parcare inclus. Este situat pe strada Cupidon (calea Timișoarei spre Giroc), zona foarte liniștită Se vinde complet mobilat si utilat Pret 126.500 usor negociabil

2040 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, etajul 2, zona Girocului, Timisoara
10

Apartament cu 3 camere, etajul 2, zona Girocului, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, semidecomandat, confort 1, zona Girocului Apartamentul este situat la etajul 2 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 65 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie mobilata - Living spatios - ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor
5

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Telegrafului
4
14

Apartament cu 2 camere in zona Telegrafului

Vand apartament cu 2 camere decomandat. Partial mobilat la etajul 3 5 cu o suprafata de 59 mp,apartamentul are vedere pe ambele parti fiind foarte luminos

1441 EUR/m2 | 59 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 3 Circumvalatiunii Dacia amenajat integral mobilat utilat liber
14

Vand apartament 2 camere semidecomandat in zona Circumvalatiunii,strada Dropiei.Apartamentul este situate la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla.in suprafata utila de 34mp,apartamentul dispune de parchet laminat de trafic intens,gresie si faianta,usa metal la intrare,usi interioare schimbate,termopan ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Aradului
7
35

De vanzare apartament 2 camere in zona Aradului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat. Situat in zona de Aradului, apartamentul dispune de o suprafata utila de 50mp si este la etajul 2, an constructie 1990. Se vinde complet mobilat si utilat cu cele necesare, perfect si ca investitie. Zona linisita, aproape de magazine si ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament in zona Tipografilor
4
50

De vanzare apartament in zona Tipografilor

Se ofera spre vanzare un apartament cu o camera in zona centrala. Se afla mai exact in zona Tipografilor, aproape de Centru, Punctele Cardinale, Iulius Mall, Parcul Botanic. Se vinde imediat fiind si complet mobilat si utilat. Situat la etajul 4 al blocului, dispune si o suprafata de 26mp. Va asteptam ...

1731 EUR/m2 | 26 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Lipovei
4
10

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Lipovei

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera in zona Lipovei. Zona linistita, aproape de Iulius Mall, mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ca in poze, vanzare imediata. Dispune de o suprafata utila de 32mp si este la etajul 3, decomandat, an constructie 1990. Pentru mai multe ...

1844 EUR/m2 | 32 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere amenajat  Circumvalatiunii Dacia langa Carrefour la etaj 1
11

Apartament 2 camere amenajat Circumvalatiunii Dacia langa Carrefour la etaj 1

Apartament 2 camere amenajat integral, apartamentul este situat la etajul 1 din 4 al unui imobil , din Zona Dacia- Circumvalatiunii langa Carrefour , langa tranvai,la 15 min de mers pe jos de Piata Operei,la 10 min.de Iulius Mall, semidecomandat confort 2. Apartamentul este compus din: 2 camere, bucatarie, ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, Sagului 68 mp
8
1

Apartament cu 3 camere, Sagului 68 mp

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în zona Șagului, la etajul 2, foarte aproape de Shopping City. Locația oferă acces rapid la mijloace de transport, magazine și școli. Apartamentul este compartimentat astfel: Hol de intrare Dormitor 1 Bucătărie Living Balcon ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere la parter, Calea Lipovei
12
2

Apartament cu 3 camere la parter, Calea Lipovei

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la parter, complet renovat și mobilat, într-o zonă liniștită din Calea Lipovei. Proprietatea se află aproape de Piața Nouă și are acces facil la mijloacele de transport în comun, școală, grădiniță, parcare și Iulius Mall. Detalii ...

1934 EUR/m2 | 61 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura
7

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, su 68 mp, situat la etajul 2, în spatele Prefecturii, centrală termică, calorifere, acoperiș refăcut, bucătăria, baia și dormitorul cu mobilier nou, geam termopan mare, camere luminoase. Toate geamurile sunt dotate cu plasă și rulouri electrice, iar la demisol există ...

2868 EUR/m2 | 68 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
4
56

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera decomandat, de 33 mp, in Zona Soarelui. Apartamentul se afla la etajul 3 din 5, se intinde pe o suprafata utila de aproximativ 33 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz prin calorifere. Puncte de interes: Parcul Lidia-Padurice, Spitalul ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 camere etaj intermediar Nord One Parcul Botanic
6

2 camere etaj intermediar Nord One Parcul Botanic

De vanzare un apartament cu 2 camere, situat într-un imobil nou construit, în vecinătatea Iulius Mall si Piața Unirii. Apartamentul este format dintr-un living cu zonă de bucătărie, un dormitor, o baie și o terasă. Caracteristicile apartamentului și ale imobilului sunt -clasa energetică A; -clasa confort ...

3273 EUR/m2 | 55 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie zona Parcul Doja-Maria
11
3

2 cam dec centrala proprie zona Parcul Doja-Maria

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 4 4 cu pod înalt, situat in proximitatea Parcului Doja, su 57 mp, centrala proprie pe gaz, hol intrare spațios, bucătărie, baie cu cabina de dus masaj, debara; cu boxa la demisol, pod înalt, acoperiș cu țigle, și curte in jurul blocului, ...

2175 EUR/m2 | 57 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale
3
8

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale

Vand apartament cu 1 camera, avand o suprafata de 35 mp, la etajul 2, fiind foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine.

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti
1
10

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret:110000 euro, usor neg Tel: 0736170308

2200 EUR/m2 | 50 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie cladire istorica GARAJ zona Maria
10
6

De vanzare, 2 camere, etaj 1, suprafață utilă de 82 mp, plus boxa 9 mp și un garaj de 18 mp. centrala proprie schimbata anul trecut, clima. imobilul este situat nu departe de centru-zona Maria. Pret: 160000 euro Tel: 0736170308

1951 EUR/m2 | 82 m2

Maria, Timisoara, Timis

4 cam dec etaj 1suprafata utila 140 mp centrala proprie zona Centrala
7
8

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736170308

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

2 cam CENTRALA PROPRIE Boxa etaj intermediar zona Ultracentrala-Piata Victoriei
6
6

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 7, lift modernizat, centrală pe gaz, aer condiționat, geamuri termopan, mobilat, cu frigider, mașină de spălat rufe, suprafață 49mp, compus din 2 holuri, 2 camere, bucătărie, baie, balcon, cu boxă în subsol, zona UltracentralaPiata ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere amenajat Dacia- Circumvalatiunii langa Scoala Generala 18 etaj 2
4
1

Apartament 2 camere amenajat integral, apartamentul este situat la etajul 2 din 4 al unui imobil , din Zona Dacia- Circumvalatiunii langa Scoala Generala 18 ,aproape de tramvai,la 15 min de mers pe jos de Piata Operei,la 10 min.de Iulius Mall, semidecomandat confort 2. Apartamentul este compus din: 2 ...

2021 EUR/m2 | 39 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea