Promovat
3Cam-Soarelui-3 Min Spitalul Judetean-Balcon-Mobilat-Centrala--68 MP-88.000 Euro! Negociabil
19

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Soarelui - Spitalul Judetean, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale ...

1294 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu 94 comercial de vanzare la casa, zona Lipovei, Timisoara.
5

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare spatiu comercial 94 mp, 61 mp casa de locuit( birouri), Lipovei, Timisoara.. Proprietatea este compusa din doua spatii comerciale in suprafata totala de 94 mp cu intrare din strada. In curtea proprietatii regasim o casa pe parter in suprafata de 61mp si o anexa ...

1419 EUR/m2 | 155 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Cetatii-Torontalului
8

Apartament 2 camere, Cetatii-Torontalului

Apartament frumos 2 camere, decomandat. Suprafata aproximativ 50 mp. cu imbunatatiri, mobilat si utilat. Etaj 8 din 10. Zona Bv. Cetatii - Cal. Torontalului. Pret 90.000 euro. Tel: 0721-442227.

1800 EUR/m2 | 50 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere I Freidorf
5

Apartament superb cu 2 camere I Freidorf

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere si finisaje premium situat in Freidorf, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale precum Lidl, Mega Image, Penny. Blocul dispune de lift iar apartamentul este pozitionat la mansarda ...

1920 EUR/m2 | 50 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti
1
10

2 cam zona Tipografilor Medicina ,str.Bucuresti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret:110000 euro, usor neg Tel: 0736170308

2200 EUR/m2 | 50 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie cladire istorica GARAJ zona Maria
10
6

De vanzare, 2 camere, etaj 1, suprafață utilă de 82 mp, plus boxa 9 mp și un garaj de 18 mp. centrala proprie schimbata anul trecut, clima. imobilul este situat nu departe de centru-zona Maria. Pret: 160000 euro Tel: 0736170308

1951 EUR/m2 | 82 m2

Maria, Timisoara, Timis

4 cam dec etaj 1suprafata utila 140 mp centrala proprie zona Centrala
7
8

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736170308

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

2 cam CENTRALA PROPRIE Boxa etaj intermediar zona Ultracentrala-Piata Victoriei
6
6

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 7, lift modernizat, centrală pe gaz, aer condiționat, geamuri termopan, mobilat, cu frigider, mașină de spălat rufe, suprafață 49mp, compus din 2 holuri, 2 camere, bucătărie, baie, balcon, cu boxă în subsol, zona UltracentralaPiata ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere amenajat Dacia- Circumvalatiunii langa Scoala Generala 18 etaj 2
4
1

Apartament 2 camere amenajat integral, apartamentul este situat la etajul 2 din 4 al unui imobil , din Zona Dacia- Circumvalatiunii langa Scoala Generala 18 ,aproape de tramvai,la 15 min de mers pe jos de Piata Operei,la 10 min.de Iulius Mall, semidecomandat confort 2. Apartamentul este compus din: 2 ...

2021 EUR/m2 | 39 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie
7
8

Apart 1 cam Balcescu parter centrala proprie

De vanzare apartament 1 camera parter zona Balcescu 24 5 mp utili (camera mare baie hol ) boxa la subsol (in CF) centrala termica proprie (2024) la 10 min de centrul orasului. Ideal pentru locuit, birou sau investiție regim hotelier. Pret: 59.900 euroneg

2496 EUR/m2 | 24 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam 100 mp centrala proprie boxa sub apartament zona Centrala
19

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 băi moderne și o bucătărie funcțională, su 100 mp, renovat integral, centrala proprie, situat la parter, intr-o cladire cu regimul de inaltine P+1E, cu o boxa de 36 mp, chiar sub apartament, instalatia electrica refacuta, zona Centrala, pe malul Begai. Pret: 275000 ...

2750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 50mp, 2 camere, langa Judetean
12

Apartament 50mp, 2 camere, langa Judetean

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, aproape de Judetean pozitie excelenta, situat la parter inalt intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Lipovei
3
11

De vanzare apartament cu o camera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Lipovei,decomandat,la etajul 2,cu o suprafata utila de 34mp,fiind mobilat si utilat complet. Apartamentul este situat intr-o zona buna,cu acces rapid la Iulius Mall,diverse centre comerciale,mijloace de transport,magazine și alte puncte de interes. Este ...

1912 EUR/m2 | 34 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Medicina
7
2

Apartament 3 camere zona Medicina

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Medicina la o vila cu 2 nivele confort 1 decomandat la etajul 2 din 2 suprafata utila 100 mp renovat complet are termopane incalzire cu centrala proprie boxa si Graraj in spatele blocului pret 200000 euro.

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina
8
1

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Tipografilor-Take Ionescu, Medicina - cu acces rapid catre punctele de interes, confort 1, semidecomandat, 48 mp Este format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor. Pret 118000 euro .

2458 EUR/m2 | 48 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1
12

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1

In zona Circumvalatiunii se vinde apartament o camera, confort 1 decomandat, compus din: hol, baie , bucatarie, camera, balcon inchis. are o suprafata utila de 38 mp etaj 1 din 4 nivele imbunatatit, are termopane, usa metalica, incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde mobilat si utilat pret ...

2368 EUR/m2 | 38 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
7

Apartament 2 camere full decomandat, suprafata utila 50mp, situat la parter înalt, al unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele mai apreciate si bune zone ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, nedecomandat
9

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, suprafata utila 38 mp, baie, bucatarie, balcon, zona linistita cu multa verdeata, în zona sunt scoli, grădinițe, supermarketuri și la 3 minute stația de autobuz, cabinete medicale nu se accepta credit bancar, pret 79000 Euro negociabil+comisionul ...

2079 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea