Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, 71 mp utili, etaj 6/9, zona Aradului
6
2

ID Intern: P681 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat situat la etajul 6/9, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice : -Suprafata ...

2972 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere confort 1 etaj 3 zona Medicina CENTRALA PROPRIE
13

3 camere confort 1 etaj 3 zona Medicina CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona centrala aproape de Facultatea de Medicina intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza de incalzire cu CENTRALA PROPRIE si ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
6

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
CASA INDIVIDUALA
16

CASA INDIVIDUALA

Casa individuala situata in zona Lunei, o zona foarte frumoasa si linistita. Casa are regim de inaltimeD+ P+M. Compartimentare: Demisol- hol acces, 3 incaperi, un spatiu pentru depozitare. Parter - hol intrare, casa scarii, bucatarie cu acces pe terasa, loc de luat masa, living spatios si luminos, baie. Etaj ...

1550 EUR/m2 | 200 m2

lunei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament o camera zona Soarelui
3
9

Apartament o camera zona Soarelui

Vand apartament o camera , bucatarie , hol si o baie . Blocul a fost construit in 2008 , se afla in zona Soarelui , costuri foarte mici la intretinere. In camera exista aer conditionat . Suprafata este de 35 mp , etaj 3.

Soarelui, Timisoara, Timis

Spatiu Brutărie -Patiserie Central Timișoara de vânzare
20
3

Spatiu Brutărie -Patiserie Central Timișoara de vânzare

Vând spatiu comercial in zona Centrala in Timișoara zona de case și blocuri foarte circulata ,ideal investiții pentru Brutărie -Patiserie este complect utilat și amenajat cu încălzire centrală proprie,clima ,spatiu de prezentare ,sala de producție , grup sanitar ,dusuri ,magazie depozitare suprafața ...

2000 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan industrial Calea Aradului de vânzare
6
2

Teren intravilan industrial Calea Aradului de vânzare

Vând teren intravilan industrial pe calea Aradului 67000 mp front 130m cu toate utilitățile in zona de servicii, depozitare, comerț, terenul este situat in vecinătatea cu Coca cola ,Mahle, Ikea,Dedeman,Pitt,Flex, beneficiază de acces din sens giratoriu,utilități in zona gaz ,curent, apă ,PUZ in lucru ...

67,000 m2

Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
10

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament la parter renovat Take Ionescu
8
3

Apartament la parter renovat Take Ionescu

De vanzare, apartament camera, baie, bucatarie, balcon, su 30 mp, situat la parter, mobilat si utilat, renovat in luna august 2025(faianta, inlocuire apometre, inlocuit baterie bucatarie, inlocuit cabina de dus), zona Take Ionescu. Pret: 75000 euro Tel: 0736170308

2500 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

Garsoniera Cerna -Stadion de vânzare
20
3

Garsoniera Cerna -Stadion de vânzare

Vând garsonieră 22 mp etajul 3, zona stadion str Cerna , etajul 3,amenajată, mobilată, utilată ,ideala investiție închiriere ,mini bucătărie ,baie și camera ,preț ,44000euro.Tel.0742143679.

2000 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere confort sporit, Calea Sagului
20
5

Apartament 3 camere confort sporit, Calea Sagului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, aproape pricipala, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4, cu acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata ...

2121 EUR/m2 | 62 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Buziasului
3
6

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Va oferim spre vanzare o garsoniera in zona Buziasului,situata la etajul 3,avand o suprafata utila de 28 mp. Datorita accesului rapid spre numeroase puncte de interes precum magazine(Lidl,Profi,Auchan),satii de transport in comun,gradinite,scoali,sali de fitness,este ideala atat pentru o potentiala investitie ...

1500 EUR/m2 | 28 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
4

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Matei Basarab Bucovina etaj 4 acoperis tigla amenajat
9

Avem placerea de a va oferi spre vanzare un superb apartament de 2 camere extrem de spatios, semidecomandat,la etaj 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis din tigla, ,avand o suprafata utila de aproximativ 52 mp, casa scarii si blocul ingrijite, parcare ecologica amenajata in fata blocului, intr-una ...

1702 EUR/m2 | 52 m2

Matei Basarab, Timisoara, Timis

Casa 2020 Timișoara cu 9 apartamente de vânzare
19
5

Casa 2020 Timișoara cu 9 apartamente de vânzare

Vând casă P+m ,nouă 2020 cu 9 garsoniere in Timișoara zona modern ,amenajate mobilate utilate toate sânt închiriate, chirie lunară 2500 euro ,ideal investiței închiriere, preț.260000euro.Tel.0742143679.

867 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând casă 3 camere curte 860 m + gradina 2000 m, Giarmata Vii
5
3

De vânzare casa aflată în curs de renovare, recent mansardata cu acoperiș nou , lemn, țiglă ceramică structura solida și multiple posibilități de amenajare. Casa și curtea au suprafață de 860 metri pătrați, gaz, curent, apa, canalizare, iar gradina 2000 metri pătrați

2383 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Salvează căutarea