Promovat
Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA
10
1

Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 54 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, ...

1907 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente noi cu 2 camere, decomandate, Calea Urseni, Giroc
6
6

Apostu Estate va ofera spre vanzare 9 apartamente noi, situate intr-un imobil din judetul Timis, localitatea Grioc, zona Calea Urseni. Aproximativ 1 km distanta fata de Zone Cafe 2 si Mega Image Calea Urseni Timisoara. Acces facil la centura ocolitoare a orasului. Doar 300 m fata de prima statie a mijloacelor ...

1245 EUR/m2 | 53 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Fara Comision Decomandat Complex Studentesc Olimpia
8
4

Fara Comision Decomandat Complex Studentesc Olimpia

FARA COMISION!!! YouPro.ro va ofera spre vanzare in exclusivitate apartament cu 2 camere deosebit situat in zona Olimpia, in apropiere de Complexul Studentesc. Apartamentul dispune de mobilier de calitate si toate electrocasnicele necesare ca aragaz, frigider, masina de spalat automata. Cheltuielile ...

1811 EUR/m2 | 45 m2

olimpia-stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu autorizatie de bloc 10 Ap + 2 Sad | PIATA TRAIAN
7

Teren cu autorizatie de bloc 10 Ap + 2 Sad | PIATA TRAIAN

REDUCERE DE LA 498.000 EURO LA 479.000 EURO! District Real Estate va propune spre vanzare o oportunitate rara in inima cartierului Traian! Va prezentam un teren cu pozitionare exceptionala, aflat in zona istorica a Timisoarei, care dispune deja de autorizatie de construire. Proprietatea ofera cadrul ...

698 m2

traian, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 cam decomandat etaj intermediar 2 bai centrala proprie zona Simion Barnutiu
10
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 107 mp, situat la etajul 5 din 8, intr-un bloc construit in anul 1995, 2 bai, din care una cu vana și una cu cabina de dus, renovată recent, complet mobilat si utilat, dispune de un sistem de climatizare marca BOSCH 18000 BTU, iar încălzirea ...

1766 EUR/m2 | 107 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE
6

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Ap tip PENTHOUSE 100 mp plus 40 mp terasa loc de parcare in curte   zona Balcescu
7
13

Ap tip PENTHOUSE 100 mp plus 40 mp terasa loc de parcare in curte zona Balcescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, tip Penthouse, su 100 mp plus terasa de 40 mp, situat la etajul 4 din 5, constructie dupa 2000, loc de parcare in curte, mobilat, zona Balcescu. Pret: 199000 euro Tel: 0736170308

1990 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0736170308

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai parter centrala proprie inalt, cu balcon, Cetatii
9
10

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, usor neg Tel:0736170308

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere Iosefin
8
8

apartament cu 2 camere Iosefin

Vand apartament cu 2 camere , confort 1 , semidecomandat , parter , suprafata 53 mp . Dispune de parchet , faianta , gresie , termopane , bloc izolat .

1132 EUR/m2 | 53 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina
10

3 cam dec centrala proprie zona Fac de Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2 Calea Urseni
5
2

Apartament cu 2 camere et 2 Calea Urseni

Va propunem svanzare pere apartament cu doua camere, Braytim, bloc finalizat in 2025, etajul 2 din 3, loc de parcare, încălzire in pardoseala, centrala proprie, cima, bucătărie închisă, spațios și luminos 48 mp, balcon de 7 mp, geam la baie, doua geamuri la dormitor, vedere degajată in fata cu loc de ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
2

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului
5
1

3 cam dec renovat etaj 1 centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 57 mp, bloc izolat, situat la etajul 1, intr-un bloc cu lift, renovat, mobilat, baie cu geam, aer conditionat, zona Sagului. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1825 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare -Circumvalatiunii
5
7

Apartament cu 2 camere de vanzare -Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumavaltiunii,la etajul 1,suprafata de 40 mp,in spate la RDS,decomandat,se vinde utilat si mobilat complet. Zona este linistita, aproape de zona centrala si de multe puncte de interes. Apartamentul este dotat cu centrala proprie ,se accepta credit ...

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
3

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie Olimpia
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Olimpia

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2736 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Casa de vanzare Calea Urseni langa Zone Cafe
9
9

Casa de vanzare Calea Urseni langa Zone Cafe

De vanzare, casă pe Calea Urseni, cu suprafață utila de 76 mp. Parter - living, baie cu dus, bucatarie închisă cu ieșire la terasă și grădină Etaj - hol. 2 dormitoare, baie cu vană, balcon la dormitorul din față. Curte cu bariera și 2 locuri de parcare. Utilități: apa, curent, gaz și canalizare.fibra ...

1974 EUR/m2 | 76 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou loc de parcare mobilat zona Dumbravita Decathlon
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat in localitatea Dumbravita, la 100 metri de Timișoara, cu suprafața utilă de 49,5 mp plus balcon de 4,6 mp și un loc de parcare inclus, blocul are curte comuna cu spatiu verde, loc de parcare inclus, apartamentul se vinde mobilat și utilat, centrala in condensare ...

2298 EUR/m2 | 50 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
1

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea