Promovat
Apartament 3 camere de vanzare Sagului la 10 min de Centru Timisoara
6
2

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in zona Sagului, una dintre cele mai cautate zone din Timisoara, apreciata pentru accesibilitate si infrastructura completa. Imobilul este decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc cu 10 etaje, construit din beton, finalizat in ...

2113 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand Teren
3
2

Vand Teren

Vând teren intravilan Agricol pe Calea Torontarului , Zona industrială langa RAR , cu drept de racordare și canal gratuit .preț 100 EUR m

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, 2 bai, etaj intermediar, zona Aradului
12
1

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere si 2 bai, situat la etajul 3 din 4 al unui bloc in zona Aradului. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la un doar cateva minute fata de parc, scoala, market sau statia de autobuz. Apartamentul are o suprafata utila de 66 mp, fiind ...

2015 EUR/m2 | 66 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial cu VAD | Central
12

Spatiu comercial cu VAD | Central

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial cu expunere excelent: ideal pentru retail, showroom, agenție, salon, cafenea, cabinet medical, clinica medicala, ș.a.m.d. Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate unica pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastra, beneficiind de ...

1476 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii
3
5

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare garsoniera, confort 1, situata pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Garsoniera este situata la etajul 7din 8 si are o suprafata de 25mp. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, piata 700 si accesul facil la mijloacele de transport o face ...

2000 EUR/m2 | 25 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Aparament o camera zona Aradului
4
7

Aparament o camera zona Aradului

Oferim spre vanzare apartament cu o camera, confort 1, decomandat, etaj 2, amenajat si mobilat complet. Zona linistita aproape de Iulius Town ( 10 minute ) Calea Aradului Est - Calea Sever Bocu, Strada Leandrului. Blocul este anvelopat.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere | la 15 min de centru | bloc izolat | zona Lipovei
13

2 camere | la 15 min de centru | bloc izolat | zona Lipovei

Evand Homes va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Lipovei - una dintre cele mai cautate zone ale orasului. Locuinta beneficiaza de o pozitionare excelenta, fiind amplasata chiar langa piata din zona si in imediata apropiere a Scolii Generale Nr. 7. Apartamentul se afla la ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 camere 82 mp Zona Baba Dochia
8
10

3 camere 82 mp Zona Baba Dochia

Vand apartament cu 3 camere 82 mp decomandat etaj 3 cu 2 bai 2 balcoane decomandat pe 2 parti aproape de Fabrica de Bere amenajat clasic cu parchet faianta termopane pret 104.000 euro

1268 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

3 cam Girocului-Calea Martirilor Centrala gaz
5
14

3 cam Girocului-Calea Martirilor Centrala gaz

Vand apartament cu 3 camere Zona Girocului- Calea Martirilor aproape de Spital Judetean Lidl piata scoala market mijloace de transport parter amenajat recent total cu gresie faianta termopane instalatii usi schimbate Centrala gaz pret 126000 euro

1938 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia
6
31

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia

Vand apartament 3 camere, etajul 3, o suprafata de 53 mp, centrala termica proprie, geamuri termopan, rulouri aluminiu, mobilat si utilat, boxa. Zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine, pret 85.000 euro

1509 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament de lux cu 3 camere - Pozitionat la 10 minute de Iulius Mall
10
4

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Torontalului , intr-un imobil nou, finalizat in anul 2024, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila de 55 m², completata de un balcon de 2 m². Compartimentarea este ...

2273 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Garsoniera Calea Buziasului
3
11

Garsoniera Calea Buziasului

Vand garsoniera Calea Buziasului aproape de Continental la parter cu bucatarie baie hol camera din constructie 22 mp utili pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral - Locanda del Corso !!!
20
19

Ultracentral - Locanda del Corso !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 2 din 2 , decomandat , cladire reabilitata , 95mp utili , bucatarie foarte spatioasa cu loc de servit masa , hol intrare , dormitor generos , baie amenajata , living extrem de mare . Apartamentul este amenajat de cativa ani , se vinde 80% mobilat , si are centrala pe gaz ...

3147 EUR/m2 | 95 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Vand 2 terenuri Urseni - Mosnita Noua cu utilitati
1
14

Vand 2 terenuri Urseni - Mosnita Noua cu utilitati

Agentia Imoclas vinde in exclusivitate teren bun pentru investitie 7500 mp front stradal 36 m pe str. Ramet in Urseni la Fantani cu apa gaz curent canalizare la strada pret 35 euro si comision 3% si un teren pe str. Timisului de 5000 mp cu 2 fronturi stradale de 16 m

7,500 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!
14
68

Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!

Casa individuala , mica , placuta , caramida , 85mp utili , garaj , teren 135mp in proprietate . Casa dispune de 3 camere , baie , bucatarie , camara , anexe si o terasa acoperita . Deasemenea , in continuarea terenului in proprietate , mai exista 304mp teren in folosinta , care este anexat imobilului ...

2176 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Complex Studentesc , pozitie excelenta !!!
12

Complex Studentesc , pozitie excelenta !!!

Apartament cu 3 camere , etaj 3 , decomandat , 2 bai , 2 balcoane , centrala pe gaz , geamuri termopan , mobilat , utilat clasic , vedere pe doua parti . Boxa cu acte , inscrisa in Cf , zona Complex Studentesc , strada Barbu Iscovescu aproape de JoyPub . Vedere spre parcare pe o parte , vedere spre ...

2186 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere - mobilat si utilat - etaj intermediar - zona Dambovita
16

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1980, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 si dispune de o suprafata utila de 62 m², completata de un balcon de 5 m². Compartimentarea ...

2190 EUR/m2 | 63 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Super pozitie , langa Spitalul Judetean !!!
10
1

Super pozitie , langa Spitalul Judetean !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 1 , semidecomandat , balcon , amenajat , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , 42mp utili , bloc anvelopat , zona Spital Judetean Girocului , Pret 81000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1929 EUR/m2 | 42 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
CI641 Sagului,1 camera,Renovat
10
1

CI641 Sagului,1 camera,Renovat

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament (garsoniera ) recent Renovat,cu 1 camera,la Et.4 din 4,situat in zona Sagului,aproape de Piata Doina.Blocul are acoperis.,Apartamentul este semidecomandat,avand suprafata utila de 22 mp, Compartimentarea imobilului : - hol cu spatiu de depozitare - ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
1

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Se da spre vanzare un apartament cu o camera chiar in zona Aradului. Apartamentul este mobilat si utilat ca in poze, se vinde urgent. In proximitatea Bazei Sportive, Penny. Are 36mp si este la etajul 3. Se poate viziona incepand cu data de 1. Sunati pentru a stabili programare.

1611 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate! Apartament cu 3 camere- bloc izolat termic- Lipovei
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, partial mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei, langa Scoala Generala Nr. 7. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis si este izolat termic. Apartamentul are o suprafata utila ...

1765 EUR/m2 | 68 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea