Promovat
Apartament 3 Camere Centrala Proprie Boxa Zona Girocului Spitalul Judetean
10
4

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, baie, cu geam su: 65mp, plus balcon de 5,11 mp si boxa, situata la parter din 4, bloc anvelopat, se vinde partial mobilat, foarte aproape de mijloacele de transport si toate punctele de interes din zona. Spitalul Judetean Pret: 118000 Euro negociabil Tel: ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare in zona Dambovita
3
11

Apartament de vanzare in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,la parter,suprafata de 25 mp,se vinde utilat si mobilat recent. Apartamentul este aproape de mijloace de transport in comun,scoli,gradinite si magazine

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex in Braytim. Langa Musicescu. COMISION 0%. 2 locuri de parcare
16
11

Vand DUPLEX in zona Braytim, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 96 mp + terasa de 15 mp + balcon si curte proprie. Compartimentare: - parter : hol acces, living, bucatarie INCHISA, debara, camera tehnica, baie, terasa; - etaj : hol acces, 3 dormitoare, 2 balcoane, baie. CENTRALA ...

2188 EUR/m2 | 96 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, Bucovina, Timisoara
12

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, amplasat la etajul 4 din 4 al unui imobil ce dispune de acoperis din tigla, in judetul Timis, Timisoara, zona Bucovina. Blocul dispune de doar trei apartamente pe nivel. Apartamentul are o suprafata aproximativa de 74 mp, fiind ...

1824 EUR/m2 | 74 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren casa zona Kaufland aproape de pădure 120 euro mp, FS 26 ml toate utilitatile.
1
29

Vand teren zona Kaufland aproape de pădure 120 euro mp, FS 26, asfalt toate utilitatile

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
3
10

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Soarelui,pe strada Astrilor,la etajul 2,cu o suprafata de 30 mp,fiind utilat si mobilat complet nApartamnetul este situat in imediata apropiere de diverse centre comerciale precum ProfiCity,SunPlaza,mijloace de transport in comun,etc. Persoanele ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
5

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
vand casa pensiune cu helesteu aproape de Timisoara-locatie excelenta!
20
10

Vand proprietati alaturate ( acelasi proprietar) cumulate terenurile au 5869 mp formate din 3560 mp teren si casa construita (locuibila) 520 mp respectiv 2309 mp teren cu terasa agrement construita 110 mp (complet utilata ca un mic restaurant pescaresc). Situate la Becicherecul Mic (aproximativ 15 minute ...

652 EUR/m2 | 520 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatiu Comercial Dâmbovița de vânzare

Spatiu Comercial Dâmbovița de vânzare

Vând spațiu comercial deosebit P+E ,40 mp ,încălzire gaz,clima amenajat ,vad bun pe colt , zona Dâmbovița ,liber ocupabil imediat ,ideal investiție ,sau afacere sediu firmă,Preț ,79000euro.Tel.0742143679.

1975 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren Intravilan Complex de vânzare 1

Teren Intravilan Complex de vânzare

Vând teren intravilan curți construcții ,suprafața 750 mp ,front 20 m ,în Complex stradă laterală,toate utilitățile trase ,construcție solidă pe teren ,ideal investiție sau diverse activități ,Preț ,289000euro.Tel.0742143679.

750 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Garsonieră Steaua-Moll de vânzare
12
3

Garsonieră Steaua-Moll de vânzare

Vând garsonieră ,la parter cu balcon mare ,amenajată cu centrală gaz ,bloc de apartamente civilizat ,mobilată utilată ,modificată în 2 camere ,liberă ocupabilă imediat ,Preț ,49000euro Tel.0742143679.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan Sagului de vânzare
4
1

Teren intravilan Sagului de vânzare

Vând teren intravilan 2000 mp în calea Sagului ,zonă industrială ,vad bun intrare din principală ,strada intens circulată,ideal construcție hala sau diverse activități ,toate utilitățile ,Preț 379000euro.Tel.0742143679.

2,000 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului
5
18

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului

Inchiriere garsoniera in zona Calea Sagului mobilata si utilata, ocupabila imediat.Bloc cu acoperis,et.IV, zona linistita. Suprafata 23mp. Va asteptam la o vizionare! Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon!

1296 EUR/m2 | 27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsonieră Buziașului de vânzare
11
11

Garsonieră Buziașului de vânzare

Vând garsonieră ,la parter 16 Mp ,zona Buziașului ,amenajata ,mobilată ,clima ,apa caldă și căldură de la oraș ,libera ocupabila imediat ,ideal investiție închiriere sau locuit ,Preț ,27000euro.Tel.0742143679.

1688 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră Timișoara de vânzare
11
6

Garsonieră Timișoara de vânzare

Vând garsonieră ,la parter în Buziașului ,str Martir Marius Nemțoc ,16 Mp,amenajată ,mobilată apa caldă și căldură de la oraș ,ideala investiție închiriere sau locuit ,liberă ocupabila imediat ,Preț ,27000euro.Tel.0742143679.

1688 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren 800 mp Timișoara Nord-Modern  de vânzare 1

Teren 800 mp Timișoara Nord-Modern de vânzare

Vând teren intravilan 800 mp front 18 m , casa mică ,toate utilitățile ,racordate ,ideal construcție casă individuală sau duplex ,zona Modern -Timisoara ,strada laterala necirculată ,Preț,199000euro Tel.0742143679.

800 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea