Promovat
Apartament 2 camere-Future Residence-Zona Torontal-Direct de la dezvoltator
16

Apartament 2 camere | 52 mp utili | Terasă 8 mp | Mutare imediată Descriere: Îți prezentăm un apartament cu 2 camere, situat la parter în corpul C3 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat. Cu o suprafață utilă de 52 mp și o terasă generoasă de ...

2150 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente de vanzare cu 3 camere, 70 mpu,  Torontalului Timisoara
17
5

Apartamente de vanzare cu 3 camere, 70 mpu, Torontalului Timisoara

APOSTU ESTATE are placerea de a va prezenta un nou complex rezidential exclusivist, situat in Timisoara, zona Torontalului, in imediata apropiere a centrului comercial Metro. Proiectul este compus din blocuri cu regim de inaltime P+2E, concepute pentru a oferi locuinte spatioase, moderne si eficiente ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere zona Baile Neptun - ISHO parter inalt
20
4

Ap 3 camere zona Baile Neptun - ISHO parter inalt

Va propunem spre vanzare , apartament cu 3 camere situat in zona Neptun - ISHO intr-un imobil construit in anul 1977 confort 1 decomandat parter . cu o suprafata totala de 92.8 mp cu 2 grupuri sanitare 1 balcon tip logie foarte spatios boxa la subsol trecuta in CF centrala termica bloc din caramida ...

2341 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, centrala proprie, zona Dacia
11
2

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timis, Timisoara, zona Dacia. La aproximativ 1 km fata de Iulius Town. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la cateva minute fata de piata Dacia, parc, scoala sau statia de autobuz. Etajul 4/4, acoperis de tigla, in curs ...

1750 EUR/m2 | 48 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Vand proiect pentru o casa Parter, 1.099 Euro !
5
37

Vand proiect pentru o casa Parter, 1.099 Euro !

Buna ziua. Vand proiect pentru autorizare (arhitectura, structura si instalatii) pentru o casa unifamiliala in regim Parter Casa are o suprafata construita de 109.35 mp. Proiectul este ideal pentru o familie cu 1 sau 2 copii si se preteaza in special pe o parcela cu suprafata mica. Arh. Pap Mircea ...

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Calea Circumvalațiunii
4
27

Vand apartament cu 2 camere situat pe Calea Circumvalațiunii la etajul 4 al unui bloc cu lift. Imobilul are o suprafata de 55 mp. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , dotat cu centrala proprie si aer conditionat. Localizare foarte buna , la 10 min de Iulius Mall , Kaufland la 2 min ,acces facil ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament Balcescu Centrala proprie pozitie f buna- pretabil SAD
13
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Vand proiect DTAC, arhitectura + structura, pentru o casa Parter, pret 899 Euro
9
17

Buna ziua. Vand proiect de arhitectura si structura, pentru autorizare (DTAC), pentru o casa unifamiliala in regim Parter, pe structura din lemn, la pretul de 899 E. Casa are o suprafata construita de 96 mp. Proiectul este ideal pentru o familie cu 1 sau 2 copii si se preteaza in special pe o parcela ...

Timisoara, Timis

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna
20
6

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna

Va propunem spre vanzare o casuta parter+mansarda situata in zona Balcescu intr-o curte comuna cu o alta cladire cu 6 apartamente compartimentata astfel: la parter este compusa din bucatarie spatioasa camera o baie si o terasa inchisa de 16mp iar la mansarda se afla o camera foarte mare baie si un balcon ...

1875 EUR/m2 | 60 m2

balcescu, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, nedecomandat
9

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, suprafata utila 38 mp, baie, bucatarie, balcon, zona linistita cu multa verdeata, în zona sunt scoli, grădinițe, supermarketuri și la 3 minute stația de autobuz, cabinete medicale nu se accepta credit bancar, pret 79000 Euro negociabil+comisionul ...

2079 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere in zona Girocului
4
7

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 48 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Oferim proiectare de arhitectura, rezistenta, instalatii, geo, topo, avize (Mediu, DSP), etc.
10
56

Buna ziua ! Ofer proiectare de arhitectura de la 3 E mp si proiectare de rezistenta de la 3 E mp. Ofer toate serviciile necesare pentru obtinerea autorizatiilor de constructie : verificator proiecte, expertiza tehnica, proiectare de instalatii, studiu geotehnic, ridicare topografica, avize (Mediu, ...

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
1

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
22

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Vand apartament cu două camere, decomandate, str. Holdelor, etaj 3, o suprafata de 50 mp, centrală, aer condiționat.

1500 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, etaj 1, finisaje la alegere,  zona Aradului
6

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, etaj 1, finisaje la alegere, zona Aradului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2241 EUR/m2 | 72 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Etaj 2   Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere
15

Etaj 2 Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului, la etajul 2 din 4., suprafață utilă: 47 mp, Hol de acces, bucătărie închisă, living luminos cu ieșire pe balcon, dormitor și baie. Preț: 88.000 Euro

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere cf 1 decomandat Calea Martirilor CENTRALA PROPRIE
9
1

Apartament de vanzare cu 3 camere confort 1 decomandat situat in Timisoara - Calea Martirilor modelul cu vedere pe o singura parte. Apartamentul are o suprafata utila de 64 de mp2 fiind amenajat recent totul nou instalatie electrica instalatie sanitara etc. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat etaj 1 amenajat boxa zona Complex Studentesc
16
2

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, su 55 mp plus balcon 6,74 mp, +boxa 4, 35 mp, in CF, etaj 1, amenajat, renovat,mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, 119000 euro. Pret: 119000 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1919 EUR/m2 | 62 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Clădire multifuncțională Sad, in Complexul studențesc, pe doua nivele, 120mp nivel, pentru locuit
1
1

Ralf Consulting agenție imobiliara cu experiență de peste 25 ani vânzări în zona Dumbravita și Timișoara. Clădire multifuncțională Sad, in Complexul studențesc, pe doua nivele, 120mp nivel. Nivelul de sus mansarda, compartimentat in doua apartamente: 1 apartament cu 3 dormitoare living Bucătărie, 1 ...

1500 EUR/m2 | 240 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE
19

3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 3 parti in zona ultracentrala situat intr-un bloc la etajul 5 cu lift foarte spatios renovat complet modificat cu autorizatie de construire totul nou inclusiv instalatia sanitara si electrica noua. Incalzirea se realizeaza cu CENTRALA PROPRIE. ...

5000 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere amenajat LUX zona centrala, boxa curte acces auto, 0 comision
20
6

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux, mobila Mobexpert model Italia, apartament cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica ...