Promovat
Apartament cu 2 camere, semidecomandat, bloc nou, zona Soarelui
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere semidecomandat, confort 1, zona Soarelui Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 57 mp utili + balcon 8 mp si este compartimentat astfel: - hol - living - dormitor - bucatarie open space - baie - terasa de 8mp Confortul termic ...

2754 EUR/m2 | 57 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral
5
2

Apartament 2 camere Ultracentral

In zona Ultracentrala se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandatla etajul 7 cu lift confort 1 semidecomandat suprfata utila 49 mp incalzire cu centrala pe gaz aer conditionat geamuri termopan mobilat cu frigider masina de spalat rufe este compus din : 2 holuri 2 camere bucatarie ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, semidecomandat, 69.2 mp utili, etaj 2/9, zona Aradului
6
1

ID Intern: P677 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat situat la etajul 2/9, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice : -Suprafata ...

1806 EUR/m2 | 69 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvolator - Predare Imediata -  Lift - 98 600 Euro
14
1

Direct Dezvolator - Predare Imediata - Lift - 98 600 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartamente cu 2 camere situate in Calea Torontalului. Apartamentele au o suprafata utila de 52 mp + balcon, se afla la etajul 1/2 si se pot preda imediat. Beneficiaza de : -centrala termica individuala; -incalzire in pardoseala; -usi Porta Doors; -termoizolatie ...

1896 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0%, Cladire Istorica, 4 camere, 134 mp, Renovat, Zona Sinaia
15
4

COMISION 0% pentru cumparator! Va propun spre vânzare, cu Comision 0%, un apartament deosebit, cu 4 camere, 3 bai, situat într-o clădire istorică cu tavan înalt (3,10 m), la doar 7 minute de centrul Timișoarei, în zona Sinaia – Biserica Nașterea Maicii Domnului. Apartamentul are o suprafață generoasă ...

1828 EUR/m2 | 134 m2

sinaia, Timisoara, Timis

3 camere decomandat Calea Martirilor
7
2

3 camere decomandat Calea Martirilor

Vand apartament cu 3 camere confort unu spatios 65 mp utili Zona Girocului aproape de Lidl, parter amenajat total recent cu faianta gresie termopane Centrala gaz instalatii usi schimbate pret 126000 euro

1938 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 Camere Central- Take Ionescu etaj 3
7
18

2 Camere Central- Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu semidecomandat spatios aproximativ 50 mp utili Zona Take Ionescu aproape de Centru cu balcon parchet gresie faianta necesita amenajarii etaj 3 din 4 cu acoperis de tigla pret 110000 euro

2100 EUR/m2 | 50 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

COMISION 0 | 2 Terenuri intravilane | 1.772 mp | 3 Fronturi |Zona Plopi
1
2

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare două terenuri intravilane situate în Timișoara, în zona Plopi, într-o locație foarte bine poziționată, cu acces facil către principalele puncte de interes ale orașului. Terenurile sunt ideale pentru dezvoltare rezidențială, investiție sau construcții ...

752 m2

plopi, Timisoara, Timis

Teren de bloc cu 12 apartamente si SAD | Lipovei
2

Teren de bloc cu 12 apartamente si SAD | Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare o parcela de teren intravilan ideal pentru dezvoltare imobiliara, situat in Timisoara, zona Lipovei. Planul urbanistic de detaliu a fost aprobat! Suprafata: 822mp Regim de inaltime: S+P+3E POT: 40% CUT: 1.5 Hmax. cornișă pentru = 15m Hmax. totală = 18m Informatiile ...

822 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Decomandat Baba Dochia
7
12

Apartament 3 camere Decomandat Baba Dochia

Agentia Imoclas Vand apartament cu 3 camere confort 1 decomandat 82 mp cu 2 balcoane 2 bai la etajul 3 camera

1280 EUR/m2 | 82 m2

Baba+Dochia, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera Buziasului 16

Garsoniera Buziasului

Vand garsoniera Buziasului parter 20 pret 42000 euro

5100 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat. Centrala proprie. Et. 3 din 4. Zona Girocului - langa Parcul Padurice.
8
1

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | Etaj 2 | 90 mp | Zona Plopi
8

COMISION 0% pentru cumparator! Va propun spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Plopi, situat la parter unui bloc nou. Apartament cu 3 camere, 90 mp utili + balcon de 8 mp – imobil nou, Zona Plopi, Timișoara Localizare – Zona Plopi Apartamentul este situat într-una dintre artere rezidențiale ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

plopi, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat | Braytim - Giroc
6

Apartament 1 camera decomandat | Braytim - Giroc

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Braytim Giroc, într-o locație liniștită și bine conectată. Apartamentul este situat la etajul 1 din 3, într-un bloc nou construit în anul 2019, și are o suprafață utilă de 34 mp. Proprietatea beneficiază ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului. Langa parcul Padurice. Renovat. Etaj intermediar. Bloc izolat termic.
8

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Et. 1, Bloc nou - predare La cheie! Centrala Proprie! Calea Urseni.
18

. Vindem apartamente situate in bloc nou, termen de finalizare septembrie 2026, tip vila cu 12 apartamente, P+1+M, cu acoperis in 2 ape, cu invelitoare din tigla ceramica. Se vor preda amenajate interior la cheie cu parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Piata Unirii
5

Apartament 1 camera Piata Unirii

Blitz îți propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în inima orașului, în zona Piața Unirii. Cu o suprafață utilă de 38 mp, proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție în regim hotelier sau închiriere pe termen lung. Apartamentul beneficiază de o compartimentare ...

2895 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
1

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu de VANZARE SAU  INCHIRIAT 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei
10
5

Spatiu de VANZARE SAU INCHIRIAT 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei

DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compus din: 67 mp spațiu principal open-space, ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!
10
4

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!

Apartament situat in cladire istorica Etaj 1 2 + ACOPERIS, 3 apartamente pe nivel Gresie si faianta model placa mica, parchet lemn masiv Centrala termica proprie Mobilat conform pozelor Boxa inscrisa in CF Pret: 170.000 Eur, negociabil.

2576 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Spațiu comercial de vânzare  - investiție sigură, chiriași existenți
5
9

Spațiu comercial de vânzare - investiție sigură, chiriași existenți

Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei,modern, situat într-o zonă cu vad pietonal bun, ideal pentru investiție. Spațiul este în prezent închiriat unui salon de înfrumusețare, cu activitate stabilă și portofoliu format, generând venit imediat. Locație: Timișoara, Strada ...

2043 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou
14

Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou

Apartament cu 2 camere in bloc nou, in oras, bucatarie inchisa, spatios, 51.3 mpu, DECOMANDAT, etaj 2, terasa 6 mp, loc de parcare inclus, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Apartamentul se va preda complet finisat. 106.000 Eur. Tel 0750182615

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea