Promovat
Apartament 3 camere,decomandat,etajul 1,loc de parcare,zona Blascovici
9

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere ,semidecomandat, situat la etajul 1 al unui bloc cu 2 etaje. Situat in zona Blascovici, apartamentul se afla la doar 2 minute fata de supermarket, parc, statie de autobuz sau fata de scoala sau gradinita. Apartament are o suprafata utila ...

1879 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat etaj 1 amenajat boxa zona Complex Studentesc
16
2

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, su 55 mp plus balcon 6,74 mp, +boxa 4, 35 mp, in CF, etaj 1, amenajat, renovat,mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, 119000 euro. Pret: 119000 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1919 EUR/m2 | 62 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu Comercial Premium | 53mp Bloc Nou 2022 | Zona Lipovei
6

Renaissance Estate va ofera spre vanzare un spatiu comercial premium, situat in partea de Nord a orasului Timisoara, zona Lipovei, intr-un bloc nou cu regim de inaltime P+5 etaje. Spatiul este amplasat pe un singur nivel, oferind vizibilitate, acces facil si flexibilitate pentru multiple tipuri de activitati ...

2031 EUR/m2 | 52 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
3

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat în zona Calea Șagului din Timișoara, la doar 3-5 minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara. Apartamentul are 49 mp utili + balcon închis și este situat la etajul 4 din 5 (exista lift). Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Sanandrei, Duplex pe PArter , 3 Dormitoare, 2 bai, Dresing, Perete Dublu
13
2

.Pozele sunt cu titlu informativ Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Sanadrei cu regim de inaltime Parter, Termen de finalizare 01.05.2025 - suprafata construita / utila de . 111/84 mp plus terasa de 20 mp. - teren de 330 mp, cu front stradal de 14m. - detalii constructive : ziduri exterioare ...

1845 EUR/m2 | 84 m2

Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Modern
3
20

De vanzare garsoniera in zona Modern

Vand garsoniera, zona Modern, etajul 1 4, 23 mp2, langa campusul UVT, complet mobilata si utilata. Se vinde conform pozelor

1739 EUR/m2 | 23 m2

Modern, Timisoara, Timis

Sanandrei, Casa Individuala,, Suprafete Generoase,
20
2

Sanandrei, Casa Individuala,, Suprafete Generoase,

Detalii RELEVANTE oferta Proprietatea se vinde la ALB ( fara gresie,faianță,parchet și corpuri sanitare în bai) - casa individuala in Sanandrei ,cu regim de inaltime Parter + Mansarda, finalizata in iulie 2025 - suprafata construita / utila de 150/118mp plus terasa de 28 mp. - teren de 470 mp, cu ...

1483 EUR/m2 | 118 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, spatios, 65mp utili, zona Steaua - ID V4916
20
1

ID intern: V4916 Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Steaua, langa Shopping City. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Steaua, langa Shopping City aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime ...

1046 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
1

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei usor negociabil
3
7

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei usor negociabil

Se vinde o garsoniera in zona Lipovei. Strada Leandrului. Garsoniera este la etajul 2 (5 etaje+pod) si are o suprafata utila de 28mp utili. Se accepta si credit bancar. Zona linistita, aproape de Iulius Mall. Sunati pentru a stabilii vizionari.

2143 EUR/m2 | 28 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, etaj 1, zona Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere, etaj 1, zona Sagului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Kaufland Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Kaufland Sagului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura ...

2065 EUR/m2 | 37 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu  2 camere zona Girocului
6
2

de vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la parter inalt si are o suprafata de 54 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Are o suprafata utila de 54mp, ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Etaj 4, Necesita Renovare
10

Detalii RELEVANTE oferta: - apartament situat in bloc izolat termin exterior - etaj 4 / 5 + Mansarda , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare - centrala termica proprie Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 75.000 Eur, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Zona Piata Dacia, Parter, Necesita renovare
7

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj Parter / 4 , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 65.000 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, zona Dacia, etaj 3 4, renovat, mobilat și utilat
10
3

Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Dacia, la etajul 3 din 4, cu o suprafață utilă de 40,80 mp. Are vedere pe partea din spate a blocului, într-o zonă foarte liniștită, ferită de zgomotul traficului. Blocul este izolat termic și renovat exterior anul trecut, ...

22 EUR/m2 | 4,080 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan Buziasului, zona mixta UTR M3, pt. cladire cu 7 etaje
12
1

Se oferă spre vânzare teren intravilan cu construcție existentă, situat în Timișoara, într-o zonă mixtă UTR M3, cu regim de construire deschis, adiacentă arterelor principale de trafic – ideal pentru investiții rezidențiale, comerciale sau mixte. Caracteristici teren: Suprafață teren: 1.960 mp, Front ...

1,960 m2

buziasului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea