Promovat
Teren 5.000 mp centura Calea Sagului- Freidorf. Comision 0
7

Teren 5.000 mp centura Calea Sagului- Freidorf. Comision 0

Teren 5.000 mp – la iesire de pe Calea Sagului spre Freidorf, Timișoara | Aproape de Centură Detalii principale: Suprafață: 5.000 mp Lățime: 14,5 m Lungime: 345 m Categoria: extravilan Situat aproape de Șoseaua de Centură Zonă cu potențial pentru activități agricole, depozitare, parcări, investiții Terenul ...

5,000 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |
15

3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc anvelopat exterior in zona Sagului; - etaj 2/5, cu acoperis de tigla; -suprafata utila 65 de mp, avand doua balcoane inchise cu suprafata totala de 8 mp; - model cu 2 bai, dintre care una cu cada si geam pentru aerisire, ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului-3 Camere-Etaj 1
15
1

Aradului-3 Camere-Etaj 1

IMOMADAX va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere la etajul 1 al unui bloc cu 9 etaje (2 lifturi),situat in zona de Nord a orasului,intre Calea Aradului si Calea Torontalului aproape de mijloace de transport,scoli,magazine. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,termostat ...

1892 EUR/m2 | 72 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere | Calea Sagului
14

Apartament deosebit cu 3 camere | Calea Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere, mobilat si utilat, situat in Calea Sagului. Apartamentul este la etajul 4 din 4, al unui bloc cu pod si acoperis din tigla. Este situat in apropiere de Iguana FItness Club, Antalya, magazine precum Profi, statii de autobuz ...

2091 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Aradului- 3 camere-garaj-et 1- renovat
10

Aradului- 3 camere-garaj-et 1- renovat

IM Imobiliare oferă spre vânzare apartament cu 3 camere decomandat in Calea Aradului, Timișoara. Situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, apartamentul dispune de o compartimentare decomandata si o suprafață generoasa (living, hol acces, bucătărie utilata inchisa, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, ...

2284 EUR/m2 | 70 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Ghiroda , in spate la fostul RAR , asfalt , toate utilitatile !!!
13
1

Casa in Ghiroda , jumatate de duplex , P+M , 120mp utili , la parter , dormitor birou , baie , living , bucatarie , terasa , la mansarda , 3 dormitoare , baie , dresing . Casa este la gri , are incalzirea in pardoseala montata , sapele trase , peretii tencuiti . Necesita finisajele , pereti si pardoseli ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Ghiroda, Timisoara, Timis

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!
13

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!

Apartament cu 3 camere , bloc nou , loc parcare , mobilat , utilat , totul in stare perfecta ,72mp utili . Compartimentare , living generos cu bucatarie , 2 dormitoare , 2 bai , o terasa mare cu vedere spre parc si raul Bega . Pozitie deosebita , linistita , foarte de aproape de centrul orasului si ...

2431 EUR/m2 | 72 m2

Fabric, Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
10

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!
20
2

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!

Penthouse de exceptie , 70mp , mobilat , utilat , 3 camere , bucatarie , 2 bai , terasa 60mp . Pozitie unica , vedere spre Bega si Parcul Uzinei . Pret 212.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

3029 EUR/m2 | 70 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Cornesti Jadani , ocazie !!!
6
7

Cornesti Jadani , ocazie !!!

Casa veche , teren 750mp , 52.000Euro negociabil , Cornesti - Jadani . Casa se preteaza atat pentru o resedinta de vacanta casa de vara , ea avand toate dotarile necesare , cat si pentru a fi demolata si construita o noua casa . Informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

650 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera foarte spatios zona Steaua langa Shopping City etaj 1
4

Vând apartament cu 1 cameră,foarte spatios,decomandat, situat la etajul 1 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla construit in 1989,in zona Steaua, foarte aproape de City Mall. Apartamentul este amenajat avand parchet de trafic intens,gresie,faianta,geamuri termopan,usa metalica la intrare,cu ...

1878 EUR/m2 | 37 m2

Steaua, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita
10

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje + mansarda. Anul constructiei este 1975, structura ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Complex Studentesc , strada Milcov !!!
1
3

Complex Studentesc , strada Milcov !!!

Garsoniera la parter , in Complexul Studentesc , 12mp , camera si baie . Garoniera se afla pe strada Milcov . Pret 31.000Euro , negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2583 EUR/m2 | 12 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
14
10

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 3 camere in  zona Cetatii
6
11

De vanzare apartament 3 camere in zona Cetatii

Apartament de vanzare, 3 camere, decomandat, renovat de la 0. Izolatie interior. Aer conditionat instalat cu extern in curtea interioara. Mobilat si utilat complet. Se afla in zona Cetatii, cu o suprafata utila de 65 mp, la etajul 2. Se vinde imediat. Asteptam sa ne sunati la numarul de telefon afisat ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Casa de vanzare
10

Casa de vanzare

Casa de vânzare pentru mai multe detalii ma puteți contacta...la 3 minute de centura de vest...la 10 minute de shoping City......prețul este negociabil

1800 EUR/m2 | 200 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia
4
32

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia

Va oferim spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere pozitionat in zona Dacia, la etajul 2 avand o suprafata de 45 mp. Apartamentul este localizat langa Viviane Cafe. Apartamentul este disponibil de astazi! Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati!

1556 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Complex Studentesc V. Parvan  etaj 2 amenajat Lux mobilat utilat
19

Apartament 3 camere Complex Studentesc V. Parvan etaj 2 amenajat Lux mobilat utilat

De vanzare apartament cu 3 camere,confort 1, situat in Complex Studentesc pe Bulevardul V. Parvan.Apartamentul se afla la etajul 2, intr-un bloc cu 4 etaje . Avand o suprafata utila de 65 .mp, apartamentul este compus din 3 camere, o bucatarie openspace, 2 bai (o baie este cu cada si aerisire cu geam ...

2146 EUR/m2 | 65 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Pozitie excelenta! Apartament cu 2 camere si balcon de 4 mp- Calea Aradului
12
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Aradului, intr-un imobil finalizat in anul 1981, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 4 dintr-un bloc prevazut cu P+4 etaje+M si dispune de o suprafata utila de 48 m², completata de un balcon de 4 m². Compartimentarea ...

1562 EUR/m2 | 48 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament o camera - Zona Torontalului
2
12

Apartament o camera - Zona Torontalului

Vand apartament cu 1 camera, cu o suprafata utila de 35 mp, la etajul 1 mobilat si utilat modern, aproape de mijloacele de transport in comun.

Torontalului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea