Promovat
Locuinta sau Investitie? Casa cu Multiple Posibilitati in Iosefin
13

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare o casa spatioasa, situata in zona Iosefin din Timisoara, ideala pentru o familie numeroasa sau pentru cei care isi doresc o proprietate cu multiple posibilitati de utilizare. Imobilul este construit in anul 1972 si este dispus pe Parter + Etaj, avand o ...

1667 EUR/m2 | 150 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 3 camere Giroc | Complet mobilat | Ideal pentru locuit sau investiție
8
3

Cauți un apartament spațios, pregătit pentru mutare, într-o zonă liniștită? Acesta poate fi exact ce îți trebuie. Alprosystem Estate îți propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Giroc, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul este compartimentat astfel: Living ...

1915 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
MT223 Apartament 3 camere, etaj 1 si etaj 2, bloc nou, Sagului Fratelia
11
3

AV-Estate va propune spre vanzare doua apartamente cu 3 camere, decomandate, avand suprafata utila de 90 mp, situate la etajul 1 si etajul 2, intr-un imobil in regim de inaltime P+2E+M, in zona Sagului. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - 2 dormitore; - 1 living; - 1 bucatarie + zona dining; - ...

1443 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Promovat
INCONTRO- teren industrial- oportunitate investitie- 17800mp
9

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren extravila arabil cu o pozitie foarte buna, proximitatea Parcului industrial Incontro/ acces facil catre centrura sud Timisoara. Suprafata totala de 17800 mp si deschidere la drum de 51m. Utilitati in apropiere. Pentru informatii: Cristina IM Imobiliare

17,800 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Teren extravilan de vanzare in Timisoara - Oportunitate investitie
3
4

Teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Mehala, oportunitate investitie. FOXFORT propune teren extravilan pretabil agricol de vanzare in Timisoara, zona Mehala, avand o suprafata de 92.200 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 540 ml la drum. Caraceristici teren: cuprins in ...

92,200 m2

Mehala, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui
4
131

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui

Vand apartament cu o camera decomandat,35mp, etajul 2 5 cu boxa la subsolul blocului de 10 mp,(trecuta in cf) apartamentul beneficiaza de multiple imbunatatiri cum ar fi:usi la comanda, geamuri termopane , gresie, faianta, parchet totul nou. Merita vazut ! Pretul este negociabil in limita bunului si ...

1457 EUR/m2 | 35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
4

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Plopi
7
2

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Timisoara, zona Plopi, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 117 mp si teren 247 mp. Anul constructiei este 2024, structura ...

1880 EUR/m2 | 117 m2

Plopi, Timisoara, Timis

De vanzare apartament o camera zona Garii
4
168

De vanzare apartament o camera zona Garii

De vanzare apartament cu o camera, etaj 3, situat in zona Garii, aproape de Nokia. Disponibil imediat!

1111 EUR/m2 | 27 m2

Garii, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Superb in BRAYTIM. 2 Terasa spectaculoase. 2 Locuri de parcare.
14
1

De vanzare Penthouse, in bloc nou, in BRAYTIM, situat la asfalt, aproape de Musicescu. Suprafata utila generoasa 57 mp + 2 terase de 20 mp si 6 mp. Bucatarie inchisa! Incalzire in pardoseala, aer conditionat, mobilat si utilat precum in imagini. Baie cu geam. 2 Locuri de Parcare. Disponibil imediat. ...

2261 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 7 camere si teren de 431 mp, zona Lipovei
13
3

Casa individuala cu 7 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare o casa de tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Timisoara, intr-o zona solicitata si in plina dezvoltare, zona Lipovei. Casa are 7 camere, cu o suprafata ...

1684 EUR/m2 | 190 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
CASA IN ZONA COMPLEXULUI STUDENTESC
5
3

CASA IN ZONA COMPLEXULUI STUDENTESC

De vanzare casa cu teren in zona Facultatii de Stiinte Economice / Pestalozzi/ Complexul Studentesc. Casa este mare si solida si a fost transformata dupa 90 in service auto( parter boxe,etaj si mansarda birouri) dar se poate reveni la destinatia initiala sau i se pot da alte utilizari: locuinte colective, ...

544 EUR/m2 | 550 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0%- Garsoniera de vanzare,  22 mp, in zona Telegrafului
5
8

COMISION 0%- Garsoniera de vanzare, 22 mp, in zona Telegrafului

Garsoniera de vanzare in Timisoara, zona Telegrafului. Daca esti in cautarea unei locuinte sau a unei investitii, aceasta garsoniera este alegerea potrivita, deoarece este situata intr-o zona excelenta, aproape de centrul orasului. FOXFORT propune spre vanzare o garsoniera cu o camera, situat in localitatea ...

2045 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

teren intravilan 2500 mp C.Torontal
8
6

teren intravilan 2500 mp C.Torontal

vand teren intravilan,2500 mp cu Fs.30 m pe C.Torontalului ,inainte de Aviasan,zona de vile,utilitati in fata parcelei,strada asfaltata.Pret 200 euro mp neg.inf. .

Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Modern
5
9

Apartament o camera zona Modern

Oferim spre vanzare 1 camera decomandat, 33 mp, zona Modern - Lugojului, recent renovat,mobilat. Geamuri termopan, centrala proprie, etaj 2 4.

Modern, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
5

de vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Se afla la 5 minute de restaurantul Nora si mijloacele de transport in comun. Se accepta si credit.

1833 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat cu centrala
1
2

Apartament 3 camere decomandat cu centrala

New Consulting Imobiliare va propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat etaj 4 cu acoperiș nou de țiglă, bloc îngrijit, doua balcoane, doua bai, centrala termica pe gaz, locuri de parcare în proximitatea blocului, strada Iulia Simu, zona Freidorf. Locuința necesita amenajare.

1168 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere la etajul 3 - zona Tipografilor
7

Apartament 2 camere la etajul 3 - zona Tipografilor

Apartament cu 2 camere | Centrala proprie | Investitie ideala - zona Tipografilor. FOXFORT iti propune spre achizitie un apartament cu 2 camere, situat intr-o zona accesibila din Timisoara – Kaufland M. Kogalniceanu, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii proprietate: Suprafata ...

2375 EUR/m2 | 40 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. NOU. Etaj intermediar. Mobilat si utilat premium.
8

Braytim. NOU. Etaj intermediar. Mobilat si utilat premium.

Vand apartament cu 2 camere, in Braytim, pozitie foarte buna, la asfalt, in bloc nou, etaj intermediar. Incalzire in pardoseala, aer conditionat, complet mobilat si utilat modern, terasa spatioasa, baie cu geam. Disponibil imediat. Loc de parcare. Pret 110.000 Euro, negociabil. Tel 0783073754.

2340 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iulius Mall
15
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iulius Mall. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iulius Mall, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Structura beton, material zidarie beton ...

2222 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10
1

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 112 mp la casa cu curte si garaj, zona Maria, Central
20
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona P-ta Maria. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona P-ta Maria, foarte aproape de Centru, aflat la parter intr-o casa cu regim de inaltime pe Parter. Anul constructiei 1920, structura ...

3571 EUR/m2 | 112 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea