Promovat
Casa individuala de vanzare, zona Plopi Timisoara
19
3

Casa individuala de vanzare, zona Plopi Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare in exclusivitate o casa individuala, cu 4 camere,garaj si teren generos, in cartierul Plopi din Timisoara, judetul Timis. Constructie pe parter, din caramida, cu o suprafata utila de 130 mp si o suprafata teren de 540 mp, casa este compartimentata ...

1308 EUR/m2 | 130 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit - 73 mp utili + 7 mp balcon -  langa IULIUS MALL
20
5

Apartament deosebit - 73 mp utili + 7 mp balcon - langa IULIUS MALL

RUS IMOBILIARE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere spatios situat foarte aproape de Iulius mall la 2 minute de mers pe jos. AVANTAJE - pozitia excelenta: situat aproape de punctele de interes si acces rapid - compartimentare eficienta: camere spatioase, bine delimitate, care ofera intimitate ...

1438 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Eleganta si spatiu apartament cu 3 camere pe doua niveluri, 107 mp – Timisoara
17
5

Evand Homes va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, dispus pe doua niveluri, situat intr-o zona excelenta a Timisoarei – Balcescu/Brancoveanu, ideal atat pentru locuinta proprie, cat si pentru investitie. Imobilul este finalizat in anul 2004, construit pe structura de beton si zidarie din ...

1579 EUR/m2 | 107 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala
4
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Centrala

Vand apartament central, foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine, apartamentul se afla la etajul 6,avand o suprafata de 60 mp se vinde mobilat si utilat, centrala proprie. Se accepta si credit

1500 EUR/m2 | 60 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Circumvalatiunii Cetatii centrala proprie ocupabil imediat
15

Apartament cu 3 camere situat in cea mai cautata zona din Timisoara,zona Circumvalatiunii Cetatii,foarte aproape de mijloacele de transport in comun ,la 15 minute de Iulius Town,o zona cu foarte multa verdeata,accesibila catre centrul orasului,cca 20 min,Piata 700 si Piata Unirii la cca 20 min, cu o ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 cam et 2 centrala proprie Complex Studentesc
7
2

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane
20
1

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Odobescu , etaj 4 din 5, spatios, 2 balcoane , vedere pe 3 parti, mobilat. Pret 98000 euro usor negociabil.

1782 EUR/m2 | 55 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%.Aproape de benzinaria ESO.Disponibil Imediat!
17

Comision 0%.Aproape de benzinaria ESO.Disponibil Imediat!

De vanzare cu 0% COMISION, duplex cu 4 camere , FINALIZAT, pe parter si etaj, integral din caramida, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips izolator fonic, imobil izolat cu polistiren de 15 cm pe exterior, placă de beton peste etaj și izolație cu 2 randuri de polistiren extrudat, aspirator ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 Camere - Aradului - Iulius Mall - 102.000 Euro
10
1

2 Camere - Aradului - Iulius Mall - 102.000 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vânzare apartament cu 2 camere, situat in zona Calea Aradului. Apartamentul are o suprafață utila de aproximativ 50 mp + balcon inchis 3mp. Beneficiaza de bucatarie deschisa, centrala termica individuala, clima, geamuri tripane, etc. Mentionam ca se prezinta intr-o stare ...

2040 EUR/m2 | 50 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie
9
1

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde Facultatea de Agronomie confort 1 decomandat la parter bucatarie separata cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala proprie. Pret informativ 72000 euro.. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere | Decomandant | Finisaje Moderne | Giroc - ID V1371
12
5

ID intern: V1371 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie ...

1831 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
4
17

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare chiar in zona Lipovei, aproape de Iulius Mall, mijloace de transport, magazine. Apartamentul este decomandat, impartit pe o suprafata utila de 45mp si este la etaju 1. An constructie 2000. Pentru mai multe informatii sunati.

1711 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor
5

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Telegrafului
4
14

Apartament cu 2 camere in zona Telegrafului

Vand apartament cu 2 camere decomandat. Partial mobilat la etajul 3 5 cu o suprafata de 59 mp,apartamentul are vedere pe ambele parti fiind foarte luminos

1441 EUR/m2 | 59 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 3 Circumvalatiunii Dacia amenajat integral mobilat utilat liber
14

Vand apartament 2 camere semidecomandat in zona Circumvalatiunii,strada Dropiei.Apartamentul este situate la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla.in suprafata utila de 34mp,apartamentul dispune de parchet laminat de trafic intens,gresie si faianta,usa metal la intrare,usi interioare schimbate,termopan ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Aradului
7
35

De vanzare apartament 2 camere in zona Aradului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat. Situat in zona de Aradului, apartamentul dispune de o suprafata utila de 50mp si este la etajul 2, an constructie 1990. Se vinde complet mobilat si utilat cu cele necesare, perfect si ca investitie. Zona linisita, aproape de magazine si ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament in zona Tipografilor
4
50

De vanzare apartament in zona Tipografilor

Se ofera spre vanzare un apartament cu o camera in zona centrala. Se afla mai exact in zona Tipografilor, aproape de Centru, Punctele Cardinale, Iulius Mall, Parcul Botanic. Se vinde imediat fiind si complet mobilat si utilat. Situat la etajul 4 al blocului, dispune si o suprafata de 26mp. Va asteptam ...