Model mare. Etaj intermediar. Boxa in CF
12
2

Model mare. Etaj intermediar. Boxa in CF

Apartament in suprafata de 70 mp, situat la etajul 3 din 4, in zona Simion Barnutiu. - model cu vedere pe 2 parti - 2 debarale - model cu 2 bai, 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan - amenajari interioare : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat cu centrala
1
2

Apartament 3 camere decomandat cu centrala

New Consulting Imobiliare va propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat etaj 4 cu acoperiș nou de țiglă, bloc îngrijit, doua balcoane, doua bai, centrala termica pe gaz, locuri de parcare în proximitatea blocului, strada Iulia Simu, zona Freidorf. Locuința necesita amenajare.

1168 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat in Giroc la asfalt.
14
4

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Giroc - Calea Urseni. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, Scoala, gradinita și parc la o distanta de 5 minute, acces facil la mijloace de transport ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Complex Studentesc
6
21

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc. Zona buna si pentru investitie. Aproape de toate facilitatile, facultati, magazine, farmacii, ATM-uri, restaurante. Dispune de o suprafata utila de 56mp si este la etajul 2 (parter + 4 etaje). Anul de constructie al blocului este 1990. Se ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului
4
7

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului

Vand apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului, etaj 3 5 intr-un bloc izolat termic cu o suprafata de 50 mp. Este la o distanta de 10 minute de mall , piata , mijloace in transport , gradinita etc. Apartamentul este compartimentat astfel: -bucatarie -living -dormitor -baie

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0 | 2 Terenuri intravilane | 1.772 mp | 3 Fronturi |Zona Plopi
1
2

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare două terenuri intravilane situate în Timișoara, în zona Plopi, într-o locație foarte bine poziționată, cu acces facil către principalele puncte de interes ale orașului. Terenurile sunt ideale pentru dezvoltare rezidențială, investiție sau construcții ...

752 m2

plopi, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA
8
1

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA

vand apartament 1 camera confort 1 decomandat etj 3 recent renovat toate utilitatile zona linistita. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Pret 66500euro

1847 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | Etaj 2 | 90 mp | Zona Plopi
8

COMISION 0% pentru cumparator! Va propun spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Plopi, situat la parter unui bloc nou. Apartament cu 3 camere, 90 mp utili + balcon de 8 mp – imobil nou, Zona Plopi, Timișoara Localizare – Zona Plopi Apartamentul este situat într-una dintre artere rezidențiale ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

plopi, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita
5

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 1 intr-un imobil cochet (P+1E+M, 2007), in Dumbravita, zona linistita cu acces rapid catre Timisoara. Cu o suprafata utila 63 mp + balcon generos 5,7 mp. Compartimentare : hol, bucatarie separata, camere luminoase. Se poate ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Casa zona centrala aproape de Universitate
7
1

Casa zona centrala aproape de Universitate

Vând casa demisol inalt+ parter, la 5 min de Universitate, pretabila atat pentru locuit cat si SAD pentru desfasurarea de activitati. fiind pozitionata intr-o zona accesibila cu front la strada intens circulata Suprafata utila 220mp iar suprafata terenului este de 520mp. Imobilul necesita renovare. ...

1818 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1
7
1

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1

Se vinde apartament 2 camere in zona centrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 1 compus din : 2 camere baie bucatarie camara hol foarte spatios cu o suprafata utila de 82 mp cu Garaj in curte suprafata de 18 mp si boxa 9mp incalzire cu centrala proprie pe gaz imobilul este reabilitat se ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE
10
1

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE

Va oferim spre vanzare apartament decomandat complet mobilat si utilat situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele langa Punctele Cardinale P-ta Unirii. Compartimentare: hol de acces generos living spatios si luminos cu vedere pe 2 parti bucatarie cu camara alimente dormitor matrimonial dormitor baie ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

DE VANZARE Park Villa Boutique Hotel4*Zona istorica Timisoara
6
1

Oferim spre vânzare Park Villa Boutique Hotel 4* o proprietate exclusivistă situată în zona centrală și istorică a Timișoarei, la doar 1 km de centrul orașului. Hotelul funcționează cu succes din 2009 și se vinde la cheie, complet mobilat, utilat și cu toate avizele necesare funcționării.Proprietarul ...

2867 EUR/m2 | 450 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Salvează căutarea