Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
12
2

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

APOSTU ESTATE are placerea de a va prezenta un apartament spectaculos de 2 camere, situat la etajul 2 al unui imobil nou, dotat cu lift si loc de parcare inclus. Cu o suprafata generoasa de 63 mp, locuinta se remarca printr-un design contemporan, realizat cu atentie la detalii si finisaje de cea mai ...

2302 EUR/m2 | 63 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei
5

2 camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei

Ofer spre inchiriere apartament amenajat frumos si foarte confortabil in Giroc vis a vis de Eso pe Calea Timisoarei. 2 camere cu bucatarie open space, balcon cu vedere către răsărit. Etajul 3. Parcare privata. Pret 380 eur. Fara animalute. camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei

7 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. NOU in Oras. Decomandat. Lift.
9
4

COMISION 0%. NOU in Oras. Decomandat. Lift.

Vand apartament cu 2 camere, FARA COMISION! In bloc nou, in oras, CF de Timisoara. Aproape de LIDL, de mijloacele de transport in comun, la asfalt, zona foarte linistita. La etaj 1 sau 2 (intermediar), LIFT, incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc ...

2050 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa zona Ciarda Rosie Muzeul de apa
15
9

Casa zona Ciarda Rosie Muzeul de apa

Spre vanzare casa in zona Ciarda Rosie muzeul de apa Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre vanzare o casa cu 4 camere, complet mobilata si utilata. Este compusa din: Parter -hol, -living open space cu bucataria, -debara, -baie, Etaj -3 dormitoare, -baie -balcon Pentru alte detalii nu ezitati ...

1923 EUR/m2 | 130 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere- Finisaje premiun-  zona Torontalului
18
4

Apartament modern cu 3 camere- Finisaje premiun- zona Torontalului

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Torontalului , intr-un imobil nou , finalizat in anul 2024, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 2 din 7 si dispune de o suprafata utila de 55 m², completata de un balcon de 2 m². Compartimentarea este ...

2272 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa individuala cu 6 camere si teren de 761 mp - Blascovici
20
1

Casa individuala cu 6 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Blascovici. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Timisoara, zona Blascovici, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 248 mp si teren 761 mp. Anul constructiei ...

1935 EUR/m2 | 248 m2

Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii
3
5

garsoniera de vanzare zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare garsoniera, confort 1, situata pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Garsoniera este situata la etajul 7din 8 si are o suprafata de 25mp. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, piata 700 si accesul facil la mijloacele de transport o face ...

2000 EUR/m2 | 25 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Aparament o camera zona Aradului
4
7

Aparament o camera zona Aradului

Oferim spre vanzare apartament cu o camera, confort 1, decomandat, etaj 2, amenajat si mobilat complet. Zona linistita aproape de Iulius Town ( 10 minute ) Calea Aradului Est - Calea Sever Bocu, Strada Leandrului. Blocul este anvelopat.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !
17
3

Renovat integral, luminos, etaj intermediar !

Vand apartament cu 2 camere in zona Dambovita, etaj intermediar, decomandat, langa scoala generala nr 6, bloc izolat termic exterior, spatios, luminos, disponibil imediat, renovat integral, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 86.500 Eur, usor negociabil. Tel: 0750283339

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere | la 15 min de centru | bloc izolat | zona Lipovei
13

2 camere | la 15 min de centru | bloc izolat | zona Lipovei

Evand Homes va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Lipovei - una dintre cele mai cautate zone ale orasului. Locuinta beneficiaza de o pozitionare excelenta, fiind amplasata chiar langa piata din zona si in imediata apropiere a Scolii Generale Nr. 7. Apartamentul se afla la ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 camere 82 mp Zona Baba Dochia
8
10

3 camere 82 mp Zona Baba Dochia

Vand apartament cu 3 camere 82 mp decomandat etaj 3 cu 2 bai 2 balcoane decomandat pe 2 parti aproape de Fabrica de Bere amenajat clasic cu parchet faianta termopane pret 104.000 euro

1268 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

3 cam Girocului-Calea Martirilor Centrala gaz
5
14

3 cam Girocului-Calea Martirilor Centrala gaz

Vand apartament cu 3 camere Zona Girocului- Calea Martirilor aproape de Spital Judetean Lidl piata scoala market mijloace de transport parter amenajat recent total cu gresie faianta termopane instalatii usi schimbate Centrala gaz pret 126000 euro

1938 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia
6
31

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dacia

Vand apartament 3 camere, etajul 3, o suprafata de 53 mp, centrala termica proprie, geamuri termopan, rulouri aluminiu, mobilat si utilat, boxa. Zona Dacia, langa mijloace de transport si magazine, pret 85.000 euro

1509 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament de lux cu 3 camere - Pozitionat la 10 minute de Iulius Mall
10
4

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Torontalului , intr-un imobil nou, finalizat in anul 2024, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila de 55 m², completata de un balcon de 2 m². Compartimentarea este ...

2273 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Garsoniera Calea Buziasului
3
11

Garsoniera Calea Buziasului

Vand garsoniera Calea Buziasului aproape de Continental la parter cu bucatarie baie hol camera din constructie 22 mp utili pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral - Locanda del Corso !!!
20
19

Ultracentral - Locanda del Corso !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 2 din 2 , decomandat , cladire reabilitata , 95mp utili , bucatarie foarte spatioasa cu loc de servit masa , hol intrare , dormitor generos , baie amenajata , living extrem de mare . Apartamentul este amenajat de cativa ani , se vinde 80% mobilat , si are centrala pe gaz ...

3147 EUR/m2 | 95 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Vand 2 terenuri Urseni - Mosnita Noua cu utilitati
1
14

Vand 2 terenuri Urseni - Mosnita Noua cu utilitati

Agentia Imoclas vinde in exclusivitate teren bun pentru investitie 7500 mp front stradal 36 m pe str. Ramet in Urseni la Fantani cu apa gaz curent canalizare la strada pret 35 euro si comision 3% si un teren pe str. Timisului de 5000 mp cu 2 fronturi stradale de 16 m

7,500 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!
14
68

Zona de case....intre Brancoveanu si Calea Sagului !!!

Casa individuala , mica , placuta , caramida , 85mp utili , garaj , teren 135mp in proprietate . Casa dispune de 3 camere , baie , bucatarie , camara , anexe si o terasa acoperita . Deasemenea , in continuarea terenului in proprietate , mai exista 304mp teren in folosinta , care este anexat imobilului ...

2176 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Complex Studentesc , pozitie excelenta !!!
12

Complex Studentesc , pozitie excelenta !!!

Apartament cu 3 camere , etaj 3 , decomandat , 2 bai , 2 balcoane , centrala pe gaz , geamuri termopan , mobilat , utilat clasic , vedere pe doua parti . Boxa cu acte , inscrisa in Cf , zona Complex Studentesc , strada Barbu Iscovescu aproape de JoyPub . Vedere spre parcare pe o parte , vedere spre ...

2186 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere - mobilat si utilat - etaj intermediar - zona Dambovita
16

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1980, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 si dispune de o suprafata utila de 62 m², completata de un balcon de 5 m². Compartimentarea ...

2190 EUR/m2 | 63 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Super pozitie , langa Spitalul Judetean !!!
10
1

Super pozitie , langa Spitalul Judetean !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 1 , semidecomandat , balcon , amenajat , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , 42mp utili , bloc anvelopat , zona Spital Judetean Girocului , Pret 81000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1929 EUR/m2 | 42 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Salvează căutarea