Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Tipografilor, Timisoara
13

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Timis, Timisoara, zona Tipografilor. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 si beneficiaza de o suprafata generoasa, fiind complet mobilat si utilat, ideal pentru locuinta sau investitie. Compartimentare: • Hol ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare,renovat,zona Dorobantilor Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat la parter inalt /4, in zona Dorobantilor, Timisoara, jud.Timis. Apartamentul a fost recent renovat fiind schimbate instalatia electrica si sanitara. Apartamentul dispune de o suprafata de 56,19mp ...

1767 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de 3 camere - Zona  Torontalului
5
4

Apartament de 3 camere - Zona Torontalului

Se vinde un apartament de 3 camere decomandate, aflat la etajul 3 din 4 si compartimentat astfel: -hol de acces - living -baie -bucatarie -2 dormitoare -balcon Dispune de 62mp utili, 6mp balcon Se vinde complet mobilat si utilat, dispune si de boxa la subsol

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului. Aproape de IULIUS TOWN! Ap cu 1 camera. DECOMANDAT!
7
1

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului; Este situata la parter INALT, model decomandat, 1 balcon inchis inclus in spatiul util; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere | Spitalul Județean
5

Apartament deosebit cu 3 camere | Spitalul Județean

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 3 camere situat in zona Spitalului Judetean. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 60mp fiind situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje. Compartimentarea apartamentului este urmatoarea: - Hol acces cu spații ...

1867 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartamente deosebite cu 2 camere | Lipovei
6
2

Apartamente deosebite cu 2 camere | Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente deosebite cu 2 camere, situate in zona Lipovei. Apartamentele impresioneaza printr-un interior bine compartimentat si elegant, ce asigura confortul de zi cu zi, fiind alegerea ideala pentru cei care cauta un spatiu modern, luminos si generos. Apartamentele ...

1998 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 3 camere I Calea Aradului
11

Apartament superb cu 3 camere I Calea Aradului

District Real Estate vă prezintă spre vânzare un apartament situat la etajul 5/5, într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara – zona de nord, Calea Aradului, la doar câteva minute de Iulius Mall. Principalul avantaj al acestui apartament este locația. Vorbim despre o zonă cu acces rapid către ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
2

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Clădire de birouri cu hala industriala si teren 1464mp | Mehala
18

District Real Estate va propune spre vanzare o cladire de birouri cu hala industriala și regim de înălțime P+M, situată în zona Mehala. Clădirea este pretabilă pentru activități comerciale, clinică, afterschool, showroom, sediu de birouri, depozit pentru vânzari cu birouri. Aceasta se desfășoară pe ...

1116 EUR/m2 | 663 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere I Freidorf
4

Apartament superb cu 2 camere I Freidorf

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere, finisaje premium situat in Freidorf, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale precum Lidl, Mega Image, Penny. Blocul dispune de lift iar apartamentul este pozitionat la mansarda si ...

1920 EUR/m2 | 50 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Casă cu 6 apartamente P+2 | Shoping City |
15

Casă cu 6 apartamente P+2 | Shoping City |

District Real Estate va propune o oportunitate unică de investire la 5 minute de mall-ul Shoping City. Este vorba despre o casă cu 2 etaje, compartimentată asemenea unui bloc, fiind împărțită în 2 scări identice, fiecare cu 3 apartamente. Compartimentarea acestora se face în felul următor : •Parter ...

1380 EUR/m2 | 434 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Parcele industriale pentru hale, servicii | Sanandrei
5

Vă propun spre vânzare în exclusivitate doua parcele de teren, situate lângă zona industriala Artemis, alaturată de Sânandrei. Această zonă industrială alăturată de Sânandrei este situată la 9 minute de Timișoara și are în apropiere descărcarea de pe autostrada A1 si centura orașului. Distanța față ...

4,000 m2

aradului, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Bucovina cu centrala proprie etaj 1
9
2

Apartament 2 camere Bucovina cu centrala proprie etaj 1

OCAZIE!!! Apartament construit in anul 1989,2 camere decomandat in cea mai cautata zona rezidentiala din Timisoara, Bucovina,apartament de mijloc,modelul cel mai mare care exista in bloc in Timisoara,avand balcon la fiecare etaj pe casa scarii ,aproape de tramvai,parcul Bucovina, etaj 1 amenajat super ...

1935 EUR/m2 | 54 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere si gradina I Freidorf
8

Apartament superb cu 2 camere si gradina I Freidorf

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere si gradina de 24 mp, finisaje premium situat in Freidorf, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale precum Lidl, Mega Image, Penny. Blocul dispune de lift iar apartamentul este pozitionat ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

freidorf, Timisoara, Timis

De vânzare apartament cu 1 cameră, situat în zona Telegrafului
10

De vânzare apartament cu 1 cameră, situat în zona Telegrafului, la mansardă. Compartimentare: - Bucătărie - Cameră - Baie Confortul termic este asigurat prin centrală proprie pe curent și aer condiționat. Se vinde complet mobilat și utilat, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. ...

1500 EUR/m2 | 40 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament cu 3 camere si boxa in CF | Sagului - Liviu Rebreanu
10

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 într-un bloc din beton, în zona Calea Șagului, orientat către Liviu Rebreanu. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 52 mp, dispune de două balcoane de 2.5 mp fiecare și o boxă la subsol în CF. Apartamentul ...

1287 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament premium cu 2 camere | Piscina | Torontalului
7

Apartament premium cu 2 camere | Piscina | Torontalului

District Real Estate vă propune spre vânzare un ansamblu rezidențial premium care redefinește conceptul de locuire modernă în Timișoara. Aici, eleganța urbană se împletește armonios cu liniștea unei oaze verzi, iar fiecare detaliu arhitectural este gândit pentru confortul și rafinamentul celor care caută ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO
13
1

Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in Giroc,foarte aproape de ESO,Lidl, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 67mp + balcon 8mp. Compartimentarea se prezinta ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Salvează căutarea