Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere | Calea Sagului
14

Apartament deosebit cu 3 camere | Calea Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere, mobilat si utilat, situat in Calea Sagului. Apartamentul este la etajul 4 din 4, al unui bloc cu pod si acoperis din tigla. Este situat in apropiere de Iguana FItness Club, Antalya, magazine precum Profi, statii de autobuz ...

2091 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare et intermediar Sagului Timisoara
5
2

Apartament de vanzare et intermediar Sagului Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament superb, complet mobilat si utilat, situat pe o strada linistita, apropae de Calea Sagului si BD. Liviu rebreanu, cu loc de parcare in curte. Suprafata utila este de 63 mp, iar blocul a fost construit in 2011. Apartamentul a fost renovat complet si ...

2381 EUR/m2 | 63 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere,decomandat,etajul 1,loc de parcare,zona Blascovici
9

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere ,semidecomandat, situat la etajul 1 al unui bloc cu 2 etaje. Situat in zona Blascovici, apartamentul se afla la doar 2 minute fata de supermarket, parc, statie de autobuz sau fata de scoala sau gradinita. Apartament are o suprafata utila ...

1879 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter
4
2

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter (camera+baie) In stare buna, usa metalica, termopane, grup sanitar propriu Suprafata: 9,86mp RELATII LA TELEFON:

2500 EUR/m2 | 10 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
6
21

Oferim spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, etajul 3 , situat în Complexul Studenţesc, într-un bloc construit în 2008. Cu o suprafaţă de 45 mp, această proprietate reprezintă o alegere excelentă atât pentru locuinţă, cât şi pentru investiţie.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu
15
5

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu

De vanzare, apartament in zona Take Ionescu, baie, bucatarie, camera, balcon, su aprox 35 mp, posibilitate de montare centrala proprie, renovat 2019, mobilat si utilat, situat la etajul 3, bloc cu lift nou. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2286 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.
6
4

Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui; Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 din 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - decomandat - model cu vedere pe o singura parte, in fata - model cu 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan - detalii AMENAJARE interioara : parchet ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

4 cam centr proprie ETAJ 1 zona Centrala
10
5

4 cam centr proprie ETAJ 1 zona Centrala

De vanzare, partamentul este situat la etajul 1, intr-un imobil cu 4 apartamente si curte interioara. Compartimentarea este cu de 4 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 1 pranzitor, debara, 3 holuri, terasa spre curtea interioara semideschisa si doua boxe (aprox.40 mp). Incalzirea este cu centrala proprie si ...

1731 EUR/m2 | 156 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vand teren Calea Buziasului, langa Continental, 90 euro mp
3
8

Vand teren Calea Buziasului, langa Continental, 90 euro mp

Teren de vanzare in Timisoara - Buziasului, reper Fabrica Continental, avand o suprafata de 3415 mp si front stradal de 28 ml. Pretul: este 90 euro negociabil Tel. 0736173096, 0729057644

Buziasului, Timisoara, Timis

Casa de vanzare Brancoveanu colt cu Rebreanu
16
2

Casa de vanzare Brancoveanu colt cu Rebreanu

De vanzare casa in Timișoara în apropiere de Shoping City, la cateva minute de piata Doina ,școală, aproape de statia de autobuz , compusa din 2 apartamente separate ,un apartament din 2 camere ,bucătărie ,baie hol și cămară. Al doilea apartament este compus din 2 camere ,bucătărie ,baie. Casa are o ...

550 EUR/m2 | 600 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Casa insiruita cu 4 camere teren de 233 mp la cateva minute de magazinul Profi Calea Urseni
4

Va propunem spre vanzare casa insiruita cu 4 camere, 2 bai, cu o suprafata de 111 mp, teren de 233 mp zona rezidențiale în dezvoltare din Timișoara Calea Urseni. Ideală pentru cei care își doresc liniște, intimitate și acces rapid către oraș. Caracteristici principale: Construcție solidă (2017) 2 ...

1936 EUR/m2 | 111 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere BOXA, parcare SUBTERANA Calea Torontalului
16

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 48 mp, balcon mare de 11 mp, etajul 3 din 9 cu lift , parcare subterană, boxa, situat pe Calea Torontalului, oportunități excelente de închiriere. Blocul este construit în 2019, foarte bine întreținut și dotat cu două lifturi pe scară, ...

2646 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc de caramida centrala proprie zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Gheorghe Lazar 1

Apartament cu 2 camere Gheorghe Lazar

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar, etaj 2, suprafata utila de 68mp, balcon, complet utilat si mobilat,confort 2. Are centrala proprie si AC. Este aproape de mijloacele de transport, magazine si la doar 10-15 minute de Centru, Piata 700. Nu ezitati sa sunati la numarul ...

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Blascovici
4
7

De vanzare apartament 2 camere in zona Blascovici

Apartament cu doua camere, in Timisoara, zona Blascovici -suprafata: 48mp-etaj: 4-nr camere: 2-compartimentare: decomandat-incalzire: centrala propie pe gaz(schimbata recent)-renovat: da-aer conditionat: da(ambele camere)-balcon: da. La 10 minute de mers cu masina sau transportul in comun de Centrul ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 mobilat si utilat langa Parcul Botanic
5

2 cam ETAJ 1 mobilat si utilat langa Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, etaj 1, posibilitate montare centrala proprie, zona Centrala, langta Parcul Botanic, la 1 min de Iulius Mall. Pret: 96000 euro, fix Tel: o736173096, o729057644

459 EUR/m2 | 40 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vand casa in Giarmata Mare
7
9

Vand casa in Giarmata Mare

Proprietar, vand casa cu teren in Giarmata Mare.Casa are suprafata construita de 198 mp, teren 1348 mp,situata central pe 2 fronturi stradale asfaltate.Casa are acoperis tigla metalica,izolata termic, detine clima , centrala termica, geamuri , usi termopan, 3 sobe teracota functionale.Casa dispune de ...

884 EUR/m2 | 198 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Zona Torontalului, BLOC NOU, apartament 3 camere, parter, loc parcare inclus, pret 105000 euro
13
23

Vând apartament 3 camere zona Torontalului, BLOC NOU, parter, suprafața 53 mp, 1 balcon spațios de 8 metri, 2 dormitoare, living cu bucătărie open space, amenajat cu materiale de calitate, centrală proprie cu incalzire in pardoseala, gresie, faianța, parchet, geamuri termopan, baie cu geam, terasa spațioasă, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Fabric
3
4

Apartament 1 camera zona Fabric

Spre vanzare apartament cu o camera la etajul 2, suprafata de 38 mp, complet mobilat si utilat. Oferim si cerem seriozitate. Se vinde complet mobilat si utilat ca in poze. Va asteptam sa ne sunati la numarul de telefon pentru mai multe detalii si pentru

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Torontalului, BLOC NOU, apartament 2 camere, etaj 2, 53 mp utili, preț 95000 euro
14
29

Vând apartament 2 camere in BLOC NOU, zona Torontalului, etaj 2, cu o suprafata utila 53 mp și cu înălțimea interioară de 2.75 metri, 2 apartamente pe nivel, terasa spațioasă, living cu bucatarie open space, 1 baie cu geam și toate dotările, amenajările si finisajele sunt de calitate superioară, incalzire ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vând teren intravilan CF. 66354, de 3.278 mp, front stradal de 41,09 ml
5

Vând teren intravilan CF. 66354, de 3.278 mp, front stradal de 41,09 ml, la nodul de autostradă A1 (Ulies-Deva), unde se bifurca județele Timis, Arad si Hunedoara la prețul de 13 euro mp. Terenul se afla la 2 minute de autostradă. In proximitatea terenului s-a construit o benzinărie de mari dimensiuni, ...

3,278 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera zona Lipovei
3
125

De vanzare garsoniera zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 2 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 27 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1333 EUR/m2 | 27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa P+E+M, zona Mehala-Bv Cetatii
18

Casa P+E+M, zona Mehala-Bv Cetatii

Casa P+E+M, pozitie foarte buna, Mehala-Bv.Cetatii,aproape de Favorit si intersectia cu tramvaiul 4. An constructie 1993, teren 435 mp. suprafata construita 310 mp. Parter : bucatarie, living, baie cu vana, debara, camara alimente, garaj dublu. Etaj: hol, living mare ( aproximativ 40 mp.) 2 dormitoare, ...

250 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Salvează căutarea