Casa ciarda rosie
1
4

Casa ciarda rosie

oferim spre vanzare casa ,,teren 857mp front stradal 25 35,anexe ,3 camere ,bucatarie,baie.casa este in forma de L,asfal si toate utilitatile.este amplasata in CIARDA ROSIE ,pretul este 235000 usor neociabil.

2474 EUR/m2 | 95 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere si 2 balcoane in zona Braytim
6

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane in zona Braytim

Heigl Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare apartament cu 3 camere si 2 balcoane în zona Braytim. PERFECT PENTRU INVESTIȚIE!!! Pozitionare excelenta! Compartimentare: -living -bucatarie openspace -hol -dormitor -birou -baie -2 balcoane Dotari: -centrala cu wi-fi -wc cu self cleaning si ...

1837 EUR/m2 | 52 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Mobilat. Boxa la subsol.
14
1

Aproape de Spitalul Judetean. Mobilat. Boxa la subsol.

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, in zona Girocului, aproape de Spitalul Judetean, pozitie foarte buna. In bloc anvelopat termic exterior. Model semidecomandat, cu suprafata utila generoasa 53.20 mp + balcon de 5.40 mp; debara la bucatarie, geamuri termopan, balcon, mobilat si utilat, baie cu ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou în Timișoara  finisat la cheie– Investiție premium
11

Apartament nou în Timișoara finisat la cheie– Investiție premium

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 2 camere, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai ambițioase și moderne ansambluri rezidențiale din Timișoara – un proiect care setează un nou standard de locuire urbană în vestul României. Pentru informații suplimentare, disponibilitate și programare ...

2813 EUR/m2 | 45 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare garsoniera zona Iosefin
3
16

De vanzare garsoniera zona Iosefin

Va prezentam spre vanzare o garsoniera la etajul 1 in zona Iosefin. Dispune de o suprafata utila de 25mp. Aproape de Bega, mijloace de tranport in comun, Gara Timisoara. Se vinde complet mobilata si utilata, cu centrala proprie si AC. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat!

1680 EUR/m2 | 25 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu
4
3

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu

Suprafata utila 67 Numar camere 3 camere Descriere Apartament cu 3 camere cu centrala proprie, la parter inalt, su: 67mp, decomandat, izolat pe interior si subsolul. Apartamentul se afla intr-o locatie avantajoasa, la cateva minute de Shopping City, apartamentul se vinde complet mobila si utilat cum ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun
5

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun

De vanzare apartament deosebit de frumos, are aproximativ 130 mp, 2 dormitoare si un living mare cu bucatarie open space. Imobilul se afla intr-o cladire istorica foarte aproape de centrul orasului, intr-o zona linistita, 2 bai, o baie fiind de serviciu si o baie cu jacuzzi de 2 persoane, dressing ...

2769 EUR/m2 | 130 m2

NEPTUN, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu
8
1

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp+un balcon de 9 mp, situat la etajul 6 din 10, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, Bld. Take Ionescu.pret 168000 ,euro,neg. Tel: 0736173096, 0729057644

2435 EUR/m2 | 69 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in zona Spitalul Judetean
15

Apartament cu 4 camere de vanzare in zona Spitalul Judetean

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Spitalul Judetean. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Spitalul Judetean, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1982, ...

1789 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 52,65 mp, Timisoara!
2

Apartament cu 2 camere 52,65 mp, Timisoara!

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament spațios și luminos, situat într-un bloc nou și modern (S+P+3E+ER), parte a unui ansamblu rezidențial exclusivist, conceput pentru confort și eficiență energetică. Cu o suprafață utilă de 52,65 mp și un balcon generos de 10,9 mp, apartamentul este compartimentat ...

2804 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere Bucovina
7
16

De vanzare apartament cu 3 camere Bucovina

Se vinde apartament cu 3 camere in zona Bucovina, aproape de Parcul Bucovina, mijloace de transport in comun si magazine. Apartamentul este chiar la etajul 3 al blocului si are o suprafata utila de 61mp. Se vinde incepand cu data de 1 si este complet mobilat si utilat. Alte detalii la numarul de telefon ...

1475 EUR/m2 | 61 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de vanzare Sagului
12
2

Apartament cu o camera de vanzare Sagului

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 34 mp,se vinde utilat si mobilat. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ulterioare. Pentru detalii sau inormatii, va rog sa ne contactati la numarul de telefon!

1618 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios si luminos | 67 mp | 3 camere si 2 bai | Lipovei
20

Evand Homes va propune spre vanzare un apartament primitor si bine compartimentat, ideal pentru cei care isi doresc un camin gata de mutare, intr-o zona apreciata din Timisoara-Lipovei. Cu o suprafata utila totala de 67 mp, locuinta ofera un echilibru perfect intre spatiu si confort. Cele 3 camere sunt ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate! Apartament cu 4 camere - etaj intermediar - zona Dacia
19
4

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere, situat in Timisoara, zona Dacia, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1973, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 si dispune de o suprafata utila totala de 65 mp. Compartimentarea este semidecomandata, oferind ...

1774 EUR/m2 | 62 m2

Dacia, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa insiruita cu 6 camere, de vanzare, zona Freidorf
20
3

Casa insiruita cu 6 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Freidorf. FOXFORT propune spre vanzare casa tip casa insiruita, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Mansarda, situata in Timisoara, zona Freidorf, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 200 mp si teren 100 mp. Anul ...

1150 EUR/m2 | 200 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

apartament cu o camera Circumvalatiunii
6
5

apartament cu o camera Circumvalatiunii

Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!

1538 EUR/m2 | 26 m2

Timisoara, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera in zona Steaua
3
27

de vanzare garsoniera in zona Steaua

Se ofera spre cumparare o garsoniera in zona Steaua. Suprafata: 27mp. Etaj: 2. Puncte de interes: transport in comun, magazine, Shopping City, scolii. Compartimentare: semi-decomandat. Disponibilitate: imediata. Va asteptam la o vizionare! Sunati la numarul de telefon afisat!

1481 EUR/m2 | 27 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere - vezi si te convingi
20
4

Apartament deosebit cu 3 camere - vezi si te convingi

Nu rata ocazia de a deveni proprietarul acestui apartament deosebit! Acest apartament nu va ramane mult timp pe piata – lasati-va sedusi de farmecul sau si transformati-l în caminul dumneavoastra! Evand Homes ofera la un pret atractiv, un apartament decomandat cu 3 camere cu o suprafata utilan de 73 ...

1530 EUR/m2 | 73 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea