Promovat
Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf
7
4

Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2,600 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Exclusivist! Apartament 76 mp, 3 camere -  Braytim - Timisoara
10

Exclusivist! Apartament 76 mp, 3 camere - Braytim - Timisoara

REX Imobilire va oferă spre vânzare un apartament exclusivist, cu o suprafață utilă de 76,67mp, situat în zona Braytim – una dintre cele mai apreciate și bine cotate zone rezidențiale din Timișoara. Imobilul este situat la etajul 2 si este compartimentat astfel: - hol de acces - living generos cu bucatarie ...

2076 EUR/m2 | 77 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera de vanzare, bloc cu lift, zona Sagului, Timisoara
6

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 1 camera, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 37 mp utili si este situat la etajul 8 din 10 intr-un bloc cu lift. - Hol de acces - Bucatarie - Dormitor - Baie - Balcon ...

1500 EUR/m2 | 37 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 1 camera | Ultracentral | Piața Sf. Gheorge
8

Apartament cu 1 camera | Ultracentral | Piața Sf. Gheorge

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 1 camera situat la etajul 1 al unui bloc cu 3 etaje aflata în curs de renovare. Apartamentul prezinta acces facil catre mijloace de transport, Piata Libertatii, Piata Unirii, Facultatea de Medicina, Facultatea de Litere, Facultatea de Arte, ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan locuinte colective 1522mp | Torontalului
5

Teren intravilan locuinte colective 1522mp | Torontalului

District Real Estate va propune spre vanzare un teren intravilan de locuinte colective si functiuni complementare, in Timisoara, zona Torontalului. Suprafata: 1522mp Front stradal: 35ml Adancime: 42.6 ml Regim de inaltime: (S)+P+2E+Er(M) Utilitati: Gaz, Curent, Canalizare, Apa. Pe parcela se pot ...

1,522 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere | Campeador City
5

Apartament deosebit cu 3 camere | Campeador City

District Real Estate vă prezintă spre vânzare un apartament deosebit, cu 3 camere in complexul Campeador City, pe calea Torontalului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 53.7mp, se afla la etajul 1 si este compartimentat dupa cum urmeaza: - Hol acces - Baie cu cada - Dormitor - Dormitor - Living ...

2315 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament cu o camera si vedere catre Bega | Spl. N. Titulescu
13

District Real Estate vă propune spre vânzare în exclusivitate un apartament renovat integral cu o cameră situat la etajul 2 într-un bloc cu cu 2 etaje și pod, în zona Iosefin pe Splaiul Nicolae Titulescu nr. 21 Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 41mp. Apartamentul a fost renovat integral, ...

1683 EUR/m2 | 41 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Intravilan 8341mp | Plopi | COMISION 0%
7

Teren Intravilan 8341mp | Plopi | COMISION 0%

District Real Estate vă propune spre vânzare două parcele intravilane alăturate în Timișoara, zona Plopi – lângă DepoTM, ideale pentru dezvoltare rezidențială sau proiecte mixte. Amplasament: Plopi, lângă DepoTM, acces rapid către principalele artere ale orașului. Parcela 1 - 1.540 mp Parcela 2 6.801 ...

8,340 m2

plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Com 0% Apartament cu o camera, parcare in curte | Piata Victoriei
5

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu o cameră situat la etajul 3 într-un bloc din beton, în Piața Victoriei. Acesta este poziționat chiar în centrul Timișoarei, având la îndemână orice facilitate și serviciu. Clădirea din care face parte nu este monument istoric, dispune de ...

2737 EUR/m2 | 38 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Apartament decomandat 2 camere | Mehala
10

Comision 0% | Apartament decomandat 2 camere | Mehala

District Real Estate va ofera spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat in zona Mehala. Locuinta se afla la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, intr-un complex rezidential nou, care dispune de piste pentru biciclete, terenuri de sport, locuri de joaca pentru copii si spatii verzi destinate ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

mehala, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere si gradina I Freidorf
9

Apartament superb cu 2 camere si gradina I Freidorf

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere si gradina de 34 mp, finisaje premium situat in Freidorf, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale precum Lidl, Mega Image, Penny. Blocul dispune de lift iar apartamentul este pozitionat ...

2150 EUR/m2 | 40 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 5 camere si 2 bai, etaj 2 | Buziasului
16

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de-a dreptul deosebit, cu 5 camere, situat la etajul 2, într-o zonă de mare interes din Timișoara – Calea Buziașului. Localizarea reprezintă unul dintre marile avantaje ale proprietății. Apartamentul beneficiază de acces rapid către Complexul ...

2104 EUR/m2 | 95 m2

soarelui, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 2 camere si terasa | Giroc | ESO
6

Apartament spațios cu 2 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartamente cu 2 camere si terasa, situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, foarte aproape de ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp. Compartimentarea ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

braytim, Timisoara, Timis

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor
5

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex superb cu 3 camere | Calea Urseni | Premium Residence
11

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 3 camere si 2 bai, situat in Calea Urseni, foarte aproape de Zone 2, centura Timisoara, supermarketuri (Mega Image, Profi), farmacie si de mijloace de transport in comun. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 76mp și este amplasata ...

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City
9

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la aragaz, su: 57 mp, aer conditionat, baie cu cada, et.2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 95000 Euro Tel: 0726649775

1667 EUR/m2 | 57 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% | Duplex deosebit cu 4 camere, despărțit prin camera tehnica | Girocului
20
1

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 4 camere si 3 bai, despărțit prin camera tehnica, situat in Timisoara, Zona Girocului, foarte aproape de Gym One, Lidl, Kaufland, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o ...

3088 EUR/m2 | 136 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament cu 4 camere, incalzire in pardoseala | Dacia
13

District Real Estate vă propune spre vanzare un apartament cu 4 camere renovat integral luna aceasta cu finisaje din gama premium, situat într-un bloc cu structura de beton la etajul 3 din 4, în zona Dacia. Poziționarea acestuia îi oferă acces ideal către școli, supermarket-uri, mall, centru sau mijloace ...

2217 EUR/m2 | 60 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere și balcon | Calea Aradului
10
1

Apartament superb cu 2 camere și balcon | Calea Aradului

District Real Estate vă propune spre vânzare un complex rezidențial exclusivist, noul reper rezidențial din zona Calea Aradului – Timișoara. Proiect modern cu predare estimată octombrie–noiembrie 2026, format din două clădiri P+7 și P+8, cu apartamente spațioase de 2, 3 și 4 camere. Sunt disponibile ...